Skocz do zawartości

MOONLIGHT TacSystem Sio2 Spray


Dziki

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
9 minut temu, Bapko napisał:

Szczerze, to aplikowałem aplikatorem mikrofibrowym + strzał z atomizera

aplikator piankowy słoneczko + kilka kropel z butli

aplikator do powłok kostka / suede + też kilka kropel

(w zakamarkach to nawet nasączoną szmatką mikrofibrową)

 

i stwierdzam, że słoneczkiem najgorzej ale i tak ten produkt wybacza wszystko, da się aplikować czymkolwiek i nie da się tego popsuć 🙂

 

W dniu 26.08.2019 o 12:34, wanraf89 napisał:

Ostatnio aplikowalem 2 warstwy na seata leona kombi aplikatorem do powlok tenzi i zeszlo moze 20ml. Wiec wydajny i flaszka starczy na lata. 

to leciałeś na bogato, da się znacznie mniej, ale nikt się tym nie przejmuje bo butla duża a dociera się zawsze łatwo niezależnie od ilości. 

Też czasami lubię na bogato 🙂 nie prowadzę firmy więc nie muszę optymalizować zużycia

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka postów wyzej polecane było aplikatory tenzi 2 na auto i bez suede. Ja akurat mam coś do kupienia w tym sklepie dlatego pytam czy te tez się nadadzą:) ale teraz nie wiem jak wygodniej i oszczędniej - z suede czy samym aplikatorem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Bapko napisał:

Kilka postów wyzej polecane było aplikatory tenzi 2 na auto i bez suede. Ja akurat mam coś do kupienia w tym sklepie dlatego pytam czy te tez się nadadzą:) ale teraz nie wiem jak wygodniej i oszczędniej - z suede czy samym aplikatorem?

wygodniej/szybciej aplikatorem mikrofibrowym, najczęsciej takie niebieskie krążki lub kostki + strzał z atomizera

oszczędniej suede, tylko czy przy butli ćwierć litra martwić się o ilość 😉

oczywiście możesz też samym aplikatorem do powłok bez suede, to będzie coś pomiędzy powyższymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mozna aplikowac jak wszelkie inne siuwaxy 🙂 bo z mysla o Moonligcie wzielem tez takie aplikatory z ciekawosci https://showcarshine.pl/aplikatory/artdeshine-luxury-coating-applicator-black-1-szt-bardzo-delikatny-aplikator-do-powlok-i-dressingow.html

ale jak zwykle aplikatory mikrofibrowe sie sprawdzaja to wole nimi obleciec,i jak traktujecie po uzyciu triggery? wystarczy wyplukac? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ok, dzięki, spróbuję na wiosnę. Te mazy to wychodziły po myciu i były widoczne na lakierze (ciemno-szary Avensis) i mnie zdenerwował to zakupiłem polerkę DA i przejechałem całe auto.

Teraz położyłem Fuso a wcześniej po wypolerowaniu, wymyłem całego IPĄ i dopiero wosk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Radek_ek napisał:

A czy po nałożeniu Essence a przed położeniem Moonlighta wymywacie powierzchnię ? Bo mi porobiły się mazy  i nie wiem gdzie jest błąd.

Lista potencjalnych błędów

1. Brak czystości pracy. Jeżeli miałeś dużo syfu zdartego to pady trzeba częściej czyścić/zmieniać.

 

2. Jeżeli mazy były widoczne od razu po nałożeniu essence, to źle dotarłeś essence

 

3. Słabej jakości lub brudne fibry

 

4. Nie dałeś essence czas na utwardzenie i się rozciapał przy aplikacji powłoki

 

5. Ominąłeś fragmenty i nie dotarłeś moonlight miejscami, a po dobie już się utwardził na szkło

 

6. Lipnymi fibrami porysowałeś miękki lakier toyoty i są mazy lub hologramy

 

Wybjerz sobie 🙂

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po nałożeniu Essence auto wymyłem na dwa wiadra ale potem nie odtłuszczałem już powierzchni. Mazy wyszły dopiero po nałożeniu Moonlighta na drugi dzień je zauważyłem i wychodziły po każdym myciu i były to przyciemnione powierzchnie lakieru , które dawały się usuwać mikrofibrami. Także widzę błąd nr 4.

Używam takiego szamponu:

https://showcarshine.pl/szampony/presta-sudzz-car-wash-38l-.html

Dzięki za rady, wszystko wezmę sobie do serca i na wiosnę ponowię atak, szkoda trochę mi wyrzucić prawie całej butelki.

Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.