Skocz do zawartości

Wybór myjki ciśnieniowej


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

W mojej myjce wąż do lancy jest na bębnie i jak coś szybko muszę opłukać to nie rozwijam, ale spadku mocy nie zauważyłem, więc jeśli był to niewielki. jeśli na doprowadzeniu wody przez wózek odczujesz spadek ciśnienia to od razu usłyszysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja kupiłem tą myjkę, i raczej jestem średnio zadowolony. Jakość użytych materiałów raczej mocno średnia, poza tym, parametry podawane na aukcjach, to oczywiście wszystko wartości max itp. W rzeczywistości, myjka jest słabsza niż wydawało by się po parametrach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w końcu zakupiłem Nilfiska C120.6.6 z Patio cleanerem i wężem do udrażniania rur oraz 5-letnią gwarancją za 428 zł (lokalna promocja Castoramy). Wyposażenie jest OK, do zastosowań domowych może być, ale mogłaby być trochę mocniejsza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich planuje zakupić sobie myjkę ciśnieniowa + pianownica PA i tu jest problem bo nie wiem co wybrać cena ok 800 zł wiadomo im taniej tym lepiej będzie na co innego. A myc chce dwa auta: VW TOURAN, SKODA SUPERB i tak coś tam przy domu. Znalazłem kilka ofert u mnie w mieście:

1. Nilfisk C 100.6 -330zł

2. b&d pw1400tdk - cena troszke kosmiczna 690zł

3. b&d PW 1500 SP- 550zł

4. karcher k2.98m -580zł

5. karcher k2.91 md

6.Lavor STM150- 499zł

 

Co byście polecili nie koniecznie z tego ale za podobne $$$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w internecie Nilfisk C120 lub B&D 1700

Czyli dylemat każdego kto chce wydać jak najmniej za myjkę Nilfisk czy BD, sam mam ten sam i chyba za BW jestem ale tylko ze wzgledu na cene, bo nie ma co się oszukiwać i tak i tak obie myjki są z najniższej półki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do jakiego modelu karcher stosuje pompy plastikowe ?

Długo zastanawiałem się nad karcherem k3 później k5 ale przeczytałem że pompy ma plastikowe a nie chciał bym przepłacać za coś co może szybko polecieć.

Czy ma ktoś faktyczne dane dotyczące lavora 165 prawdziwe ciśnienie pracy itp?

 

Najbardziej interesowały mnie właśnie modele Nilfisk 125 , Karcher K3 K4 , Lavor Prime 165 który z nich wybrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję myjkę do mycia kilku aut dziennie, mniejszych i większych w firmie taką bardziej profesionalną. Myslałem nad myjką KRANZLE Profi 195 TS T. Z istotnych rzeczy ma mosiężną głowice pompy. Co sądzicie o takim sprzęcie ? a może macie jakieś inne typy ?

Pozdrawiam i dzięki za sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam podobny dylemat co niektórzy, wybieram pomiędzy nilfiskiem 120 a b&d 1700pw. Jestem już prawie zdecydowany na ten drugi model, jednak na myjkę mam przeznaczone 600/700zł, a znalazłem myjke Meec w juli za 599 zł. Wklejam zdjęcie z parametrami. I zastanawiam się nad nią, bo 120 B ciśnienia roboczego to już coś, w b&d 90b roboczego. Tylko czy ta firma jest czegoś warta?

 

Ps. czy do myjki B&D można dokupić wąż zassysający? i czy można używać gorącej wody do mycia?

 

2n8zzbl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chudy64 - aluminiowa głowica pompy, podobno dosyć trwały silnik... Z tego, co mówił mi kolega, który ma taką myjkę już od ponad roku, do domowych prac sprzęt się sprawdza (wypytywałem go tydzień temu, bo sam zastanawiam się nad zakupem myjki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.