Jump to content

gromog

Użytkownik
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralna

About gromog

Informacje

 • Imię
  Grzegorz
 • Auto
  Citroen C5 MKI
 • Lokalizacja
  Podlasie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W sklepie, gdzie zaopatruję się w akcesoria, to właśnie rolnicy wybierają najlepsze modele kranzle.
 2. gromog

  Generator ozonu

  Czy macie doświadczenia, jak to działa na organizmy żywe np. muchy, pająki wszy, itp. ?
 3. Mycie dywanów myjką to nieporozumienie. Nie należy ich przemaczać. Co prawda są pralnie, które piorą na wskroś, ale mają zazwyczaj wirówkę do odwirowania dywanu.
 4. Za swojego używanego kranzla zapłaciłem 5k w firmie która jest dystrybutorem i zajmuje się też serwisem. Miałem problem z ciśnieniem wody od początku. Był strzał i od razu ciśnienie spadało Myślałem, że za małe ciśnienie w instalacji mam. Dokupiłem nawet pompę i podawałem wodę ze zbiornika, bez rezultatu. Gdy pobieranie wody ze studni głębinowej też nie przyniosło efektu, to się wk...... I zawiozłem do sprzedawcy. Okazało się, że walnięty sterownik był. 500zł i myjka działa super. Wk... się, bo dostałem ewidentnie niesprawdzoną myjkę, ale że minął ponad rok od zakupu, to nie było sensu walczyć. Wolę jednak dobrą używkę od nowego Karchera.
 5. Na allegro jest mały ashbys za 950zł. U tego sprzedawcy kupowałem kiedyś szczotki do tapicerki na wiertarkę, do wcierania prespreyu. Ja na dzień dzisiejszy szukałabym używki wyższej klasy, niż jakieś puzzi.
 6. gromog

  Tornador Gun

  Mam mały kompresor i tornadora. Nie ma sensu, bo ciśnienia wystarcza na kilka sekund pracy.
 7. Chemspec prespray enz-all i płukanie formuła 90. Karcherowskich proszków nie używałem, przereklamowany producent. Można spróbować produktów prochem i tersus. W jednym ze sklepów dostałem kiedyś próbkę Ashbys Safe Powder Extra do płukania. Jest bardziej wydany niż formuła 90. 15ml proszku na 20l wody. Ashbys to producent profesjonalnych ekstraktorów do prania. Dla większości poza zasięgiem cenowym. Puzzi przy tym to plastikowa zabawka. Marzył mi się kiedyś :)
 8. Mam Ghibli M26, ale z racji gabarytu, bardziej sprawdza się stacjonarnie. Ma duży zbiornik, chemię może pobierać choćby z wiadra. Moc wystarczająca.
 9. W razie problemów preferuję kontakt mailowy. Jeśli poprosili cię o kontakt mailowy i fotki, to trzeba było wysłać do nich, a nie na forum. Skoro sklep chce załatwić sprawę pozytywnie, to nie ma co się dąsać.
 10. Z amazon.de blender ostatnio kupiłem, dostarczył DHL i bez problemu, bo wszystko ładnie zapakowane.
 11. Art. 548 kodeksu cywilnego ... § 3. Jeżeli rzecz sprzedana ma zostać przesłana przez sprzedawcę kupującemu będącemu konsumentem, niebezpieczeństwo przypadkowej utraty lub uszkodzenia rzeczy przechodzi na kupującego z chwilą jej wydania kupującemu. Za wydanie rzeczy uważa się jej powierzenie przez sprzedawcę przewoźnikowi, jeżeli sprzedawca nie miał wpływu na wybór przewoźnika przez kupującego. Postanowienia mniej korzystne dla kupującego są nieważne. Czyli jak kupujesz i chcesz przez swego kuriera wysłać, wtedy robisz to na swoją odpowiedzialność. Zazwyczaj to sklep wybiera przewoźnika. W moim przypadku nie mogłem nawet złożyć reklamacji, bo nie byłem nadawcą.
 12. Od kiedy to zostało wprowadzone? Kupiłem meble łazienkowe, kurier zdjął przesyłkę z palety, zniszczyła się, sprzedawca olał sprawę. Interwencja RPK nie przyniosła skutku. Skończyło się w sądzie, do którego bujałem się 600km, ale wygrałem sprawę. Teraz okazało się, że zrobili apelację do sądu okręgowego. Nie wiem co będzie dalej. Czy było warto kopać się za ponad 2k? Nie wiem, sklep ma dużo negatywnych opinii, ale nikomu nie chciało się pewnie walczyć. Gdy ostatecznie wygram to największą satysfakcją dla mnie będzie wystawienie odpowiednich opinii w sieci i trollowanie sprzedawcy na forach budowlanych. Tu mam nadzieję, że sklep podejdzie profesjonalnie do sprawy i załatwi pozytywnie, tak by klient był usatysfakcjonowany. I na przyszłość wyciągnie wnioski odnośnie przygotowania przesyłki.
 13. Kupiłem 20l IPA i koncentrat Tenzi Glass. Koncentrat bardzo wydajny, zacząłem eksperymentować. Tylko na razie mrozów brak.
 14. Zaczynałem od nowego Karchera MXS 720 za 2500zł, a skończyłem na używanym Kranzle 1165-1 za 5000zł i to jest super myjka.

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.