Skocz do zawartości

Wybór myjki ciśnieniowej


Rekomendowane odpowiedzi

No własnie ciezko znaleźc jakies konkretne informacje. Jedyne czego sie doczytałem to fakt ze SPM ma dodatkowo szczotke rotacyjną, czego SPL nie ma - i to jest pewna informacja.

Mniej pewne jest to, że SPL ma przepływ na poziomie 400 l./h, a SPM 370. Tak czy inaczej ze wzgledu na to własnie i fakt ze w Casto SPL okazał sie byc kilkanascie pln tańszy od SPM w promocji - wybrałem własnie SPLa.

Na razie jestem bardzo zadowolony. Za takie pieniądze bardzo przyzwoite urzadzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domel, temat tej myjki pojawia się cyklicznie...

Mam tą myjkę już od dawna nie pamiętam już czy 4 rok nie leci czasem. Jak za ten hajs to jest całkiem przyzwoity sprzęt. Nigdy mnie jeszcze nie zawiodła, a myję nią kostkę brukową przed domem (średnio 2-3h "ciągłej" pracy) + auto/a (średnio ze 2 razy w miesiącu).

 

Myślę za za tą cenę, jest to bardzo racjonalny wybór :!::-]

Wg mnie SPM, a SPL różnią się tylko i wyłącznie osprzętem tak jak pisze Pabi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Nilfiska : D Mam pytanie, w instrukcji jest żeby po użyciu "opróżnić pompę". Wystarczy przechylić myjkę żeby z dziury od dolotu wody wyleciała woda czy jak ?

Może włączyć na sekundkę z zakręconym dopływem wody żeby wszystko wyleciało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie - pewnie to już było (i nie wróci więcej), ale nie mogę "wygrzebać" odpowiedzi na moje pytanie: czy do myjki Nilfisk C 105. 6-5 będzie pasowała taka PA:

NIE ZAMIESZCZAMY LINKÓW DO ALLEGRO!

Mogę mieć taką nową myjkę praktycznie za "free" (23 % jej wartości) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adek1983 - nie wiem, czy każdy model myjki Nilfisk posiada tą samą końcówkę - stąd moje pytanie. A sprzedawca nie odpowiada na maila, ani nie odbierał telefonu. Zaryzykuję i zamówię - najwyżej zapłacę za zwrotną przesyłkę, albo PA trafi na forumową giełdę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nilfisk 110 zakupiona, udało mi się ją kupić za 290 zł także można powiedzieć, że za grosze + do tego potrzebne szybkozłączki za 8 zł + 10 zł dysza do mycia podwozia. Pierwsze wrażenia po skręceniu są takie, że tragedii nie ma, wąż ciśnieniowy za krótki ale da się przeżyć, pianownica od razu do wywalenia ale wiedziałem, że tak będzie, mam mały opryskiwacz więc wystarczy na chwilę obecną, z czasem kupię porządną pianownicę.

Pierwsze użycie tu umyte schody, których nie można było doczyścić szczotką myjka dała radę, umyte parę metrów kw. kostki i dwa auta. Jak za takie pieniądze to spełnia moje oczekiwania całkowicie skończy się mycie na myjniach bezdotykowych wśród których były niektóre tak zajechane że nie dawały nawet takiego ciśnienia jak ta myjka albo przerywały.

Też zastanawiam się o co chodzi z opróżnieniem pompy, sprzedawca powiedział że po zakręceniu wody włączyć ją żeby wypryskała wodę i tyle.

Teraz pytanie do użytkowników którzy mają taką myjkę, czy po odłączeniu myjki od wody i włączeniu przycisku zasilania też cały czas pracuje bez względu czy wciśnięty jest pistolet czy nie?

Dodam jeszcze ( wypróbowane przez chwilę ponieważ nie posiadam drugiego filtra ), że bez problemu sama pobiera wodę z beczki, także jeśli jest drugi filtr i dostęp do wody deszczowej czy coś to fajna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.