Skocz do zawartości

Wybór myjki ciśnieniowej


jarusiek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Szukam czegoś na pierwszy raz. Jedno auto i trochę kostki raz na kilka dni. Może ktoś się podzielić opinią ta temat myjki z linku? Warto w tej cenie?

 

https://www.myjki-lavor.pl/index.php?p1070,myjka-lavor-predator-160-wps-160-bar-510l-h-2500w-regulator-cisnienia-program-oszczednosci-energii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy mieliście do czynienia z myjkami daewoo? Konkretnie interesuje mnie DAEWOO DAW 600

https://www.ewimax.pl/product-pol-2489-DAEWOO-DAW-600-MYJKA-WYSOKOCISNIENIOWA-ALUPOMPA-2200W-170BAR-OFICJALNY-DYSTRYBUTOR-AUTORYZOWANY-DEALER-DAEWOO.html?utm_source=iai_ads&utm_medium=google_shopping&curr=PLN

Czy jest sens kupować taką, czy lepiej Niflisk 145 bądź 150 lub 160. Można trafić na powystawowe w dobrej cenie. Do mycia 2 auta plus schody i elewacja.

Pozdrawiam

 

Aha mój budżet to 1000 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego taki wybór? Miałeś i się sprawowała, czy skusiłeś się na dodatki ... dodam > badziwene dodatki , w stylu byle dużo , a łoś się skusi .  

Czytałeś coś o myjkach na forum? Choć w sumie z kilometra widać że nie , bo pytasz wielokrotnie wałkowany temat ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę czytałem. Jestem totalnym laikiem dlatego pytam. O Daewoo nigdzie nic nieznalazłem (choć spodziewam się, że to będzie jakiś badziew), a o myjkach Niflisk prawie tylko dobre opinie. Chciałem także się dowiedzieć czy ma sens kupować myjkę powystawową.  W moim budżecie się one mieszczą.

Czy może lepiej kupić nowego Nifliska c 135?

A może w coś z Lavora warto by zinwestować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Jaro79 napisał:

choć spodziewam się, że to będzie jakiś badziew

Nie napisałem że to badziew, bo nawet na żywo nie widziałem ale zobacz jak sprzedawca kłamie, bo na jednej focie pani używa sensownej pianownicy, a zaraz poniżej widać że ta co dają w komplecie, to całkiem inny model ...to jest badziew! No i zwijacz/bęben , jak zobaczysz jak to się zwija , to wierz mi że max 2x go użyjesz, czyli na zimę jak mrozy się zaczną i schowasz myjkę w ciepłym miejscu , bo komu by się chciało za każdym, razem odkręcać wąż ciśnieniowy od myjki?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.03.2021 o 13:17, Jaro79 napisał:

Nilfisk CORE 140-8 - Czy ktoś coś słyszał o tej myjce? Nigdzie nic o niej nie znalazłem. Czy warto?

Nilfisk C.135 mam i używam w sumie tylko do mycia, dokupiłem dyszę samochodową i nie jest zła jak za te pieniądze. Widzę że pytałeś wyżej.

Z minusów to wąż który jest sztywny i sie skręca, do tego 8m za trochę krótki żeby myć bez przestawiania. Oczywiście się da, ale musi stać blisko samochodu. No i wszystko wydaje mi się takie delikatne, a szczególnie przyłącze węża z wodą.

Ja ogólnie lubie dość konkretne sprzęty i teraz gdybym kupował to chyba wybrałbym coś z wyższej półki. Wiadomo, do mycia wystarcza, ale coś kosztem czegoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czytając wasze porady dotyczące zakupu myjki ciśnieniowej doszedłem do wniosku, iż należy w moim zakresie pln zakupić Lavor Vertigo 26. Jednakże, mam wątpliwości co do kompetentności stron internetowych. Na stronie Media expert - ta myjka ma w opisie pompę mosiężną, natomiast na stronach OBI pompę aluminiową, jeśli można proszę jeśli ktoś wie napisać jaka jest prawda. Zastanawia mnie także, czy istnieje regulacja ciśnienia na lancy np. poprze słabsze lub mocniejsze dociskania "spustu". Z góry dziękuję za odpowiedz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedź, ale jak wygląda kwestia np. mycia samochodu, od razu bije z całego ciśnienia roboczego?

Jeszcze jedno pytanie, bo pojawiła się promocja na Lavor Stargate 180. Więc jeśli ktos może rozwikłać moje zakłopotanie, wkońcyu która lepeij kupić Lavor Vertigo 26 za 859 zł czy Lavor Stargate za 500pln i to z akcesoriami???? Z tego co wiem to Vertigo ma lepszy silnik, ale reszta chyba taka sama? Dzieki bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy co prawda pisałem w innym temacie, ale post pozostał bez odpowiedzi, to może tutaj ktoś coś poradzi - mam Parkside PHD 150 i bardzo wkur... mnie fabryczny wąż, który jest bardzo sztywny i ciągle się skręca - czy podpowiecie na co mogę go wymienić by było elastyczne oraz miało także odpowiednie końcówki?

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzygaj zarob nowego weza, ja ostatnio w Krakowie za 100zl ogarnalem 10m zbrojonego z nowymi koncowkami, miekki i elastyczny, nawet mialem do wyboru chyba kolor: czarny, niebieski i bodajze czerwony. Co prawda do innej myjki ale wez na wzor koncowki to na pewno dopasuja i zakują albo utną z tego i przelożą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, poczytalem i wniosek mam jeden.. jezeli juz pchac sie w koszta to w myjke na mosiężnej pompie. I tu polecane sa modele kranzle. Najtansza opcja 1050 ts to koszt ok 2500.

Alternatywa to polecany, tanszy model lavor vertigo 26.. ale jest ta pompie alu. Cena ok 850zl.

Ale co myślicie o modelu Vertigo 28pro? Cena na poziomie 1300-1400zl, jest na pompie mosieznej..

Cel: prywatnie, mycie bieżące 3 samochodów osobowych, mycie kostki i tarasu.. z czasem pewnie elewacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.03.2021 o 17:02, scrabit84 napisał:

Hej, poczytalem i wniosek mam jeden.. jezeli juz pchac sie w koszta to w myjke na mosiężnej pompie. I tu polecane sa modele kranzle. Najtansza opcja 1050 ts to koszt ok 2500.

Alternatywa to polecany, tanszy model lavor vertigo 26.. ale jest ta pompie alu. Cena ok 850zl.

Ale co myślicie o modelu Vertigo 28pro? Cena na poziomie 1300-1400zl, jest na pompie mosieznej..

Cel: prywatnie, mycie bieżące 3 samochodów osobowych, mycie kostki i tarasu.. z czasem pewnie elewacji.

Do takiego użytku to możesz mieć alu pompe i będziesz na długo zadowolony. 

  • Lubię to 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.