Skocz do zawartości

Jakie Gąbki / Pady wybrać ?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Mam mały problem z aplikacja Amigo. Wcześniej zawsze używałem BH na najzwyklejszym czarnym miękkim padzie i wypracowywał się idealnie. Zmieniłem BH na Amigo ale niestety pady, które wcześniej sprawdzały się bez problemu z Amigo nie dają rady są za miękkie i jest problem z dotarciem lekko przysychającego Amigo. Czytając forum nabyłem żółtego flexi bo ponoć twardszy niż inne finishe. Gdy przyszła paczka byłem mocno zdziwiony w porównaniu do wcześniejszych ten był mega twardy. No ale nic ide na testy nakładam amigo dociera się idealnie ale w połączeniu z czarnym miękkim lakierem pozostawiło po sobie hologramy. Wiec pytanie do Was jaki pad do rotacji + amigo na czarny miękki lakier?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pływak, mnie bardzo płaski, czarny WWL pod cleanery pasuje. Swego czasu polecił mi go SJake polecił i puki co bardzo zadowolony jestem. PA EL oraz Amigo idą na nim elegancko :good:

Muszę go jeszcze z SV CF spróbować, ale tu słyszałem, że raczej wszyscy czymś twardszym jadą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Dystrybutor

to chyba żle trafiłeś mój biały flexi zrobił już 3 auta a wygląda jak nowy jedyne co można mu zarzucić to to że po rozgrzaniu staje się dosyć miękki i funkcji cut nie spełnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje szybkiej pomocy :) Mianowicie jak z jakością FLEXIPADS 130mm DA Microfibre Cutting Disc - MGCD5. Jak już pisałem wcześniej miałem problem z gąbkami od Flexi i zastanawiam się czy kupić te, czy zainwestować w Meguiar's Dual Action Microfiber Cutting Disc 5"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz pracował na prędkosci 4 to trochę wytrzymają, ale ja raz pracowałem na 6 i po chwili stopił się rzep i pad już się nie przyklejał. Nadawał się tylko do kosza. Jakość mikrofibry jest ok, nic się z nią raczej nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno pomaga wywiercenie dziur w talerzu mocującym... Mówisz o padach Flexi tak? Podobno ludzie z Megsem też mają problem z rzepem... szkoda, że Megsy są w 2-packach i na dzień dobry trzeba dać 90 zł... żeby chodziaż pack zawierał pad cut i finish :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.