Skocz do zawartości

Jakie Gąbki / Pady wybrać ?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

A to dziwne, ja klikając otwieram link bezpośrednio do produktu. Polecam wejść na stronę flexipads, kliknąć na gąbki polerskie, zjechać nieco w dół i będzie to "150x50mm Gąbka polerska żółta bardzo twarda na rzep (44315) flexipads"

 

xED8Bf8ZwtHe-290x290.jpg

 

Niestety nie wiem czy dostaniecie ją bezpośrednio u partnerów forum, ponieważ ja kupiłem ją zupełnie przypadkiem w "niedetailingowym" sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym uważał na tą gąbke, mam taką twardą grubą z ABW, kupiłem ją bo testowałem mała 75mm genialna, fajnie tnie i jest naprawdę trwała ale 150x50 już nie jest taka, owszem tnie super ale nie prowadzi się dobrze, wole pracować z futrem i potem ''posprzątać'' spustoszenie niż szarpać się z tą gąbką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie bo mi to spokoju nie daje. Co wplywa na zywotnosc / zuzycie / uszkodzenie pada ? SPrawa wyglada tak ze mam LC 3M i flexipads ( wszystkie tnace ) i najbardziej po dupie dostal ten od 3M i od zewnatrz jakby sie ta gabka tak wystrzepila, idac do srodka jest coraz lepiej. Maly krazek od flexipads dostal troche po krawedziach i tez sie ukruszyl delikatnie a Lake Country to samo , czyli tez po krawedziach i tez sie ukruszyl :cry:

 

Walcze z mega twardym i dziwnym lakierem ( po ponownym lakierowaniu ) ale staram sie nie przegrzewac lakieru.

 

Teraz pytanie : daje za malo pasty i leci " na sucho" ?

Zahaczam padem o tasmy maskujace, ktore na zagieciach sa ostrzejsze ?

Cos innego nie tak ?

 

Czytalem ze flexi lubi sie rozleciec po kilku elementach ale zeby 3M i LC to juz napewno nie stad jestem pewien ze cos robie conajmniej zle :idea:

 

Prosze o pomoc :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

flexipads wytrzymywal mi na DA 4-5 elementow porzadnego ciecia i gabka na bokach zle wygladala i co najgorsze rozklejal sie. Gabki urbana wytrzymaly 3 auta i widac dopiero zmeczenie, ale i tak wyglada o wiele lepiej niz flexi, a w zadnym miejscu sie nie rozkleila nawet na mm. tak wyglada sytuacja na dasie6. na rotacji ponoc jest mniejsza roznica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Panowie jakie lakiery lakiery maja FIAT konkretnie Grande punto , jechać je miękkimi padami tylko czy można twardszymi ?

a czy jest lakier którego nie można polerować twardszą gąbką?moim zdaniem nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Panowie jakie lakiery lakiery maja FIAT konkretnie Grande punto , jechać je miękkimi padami tylko czy można twardszymi ?

a czy jest lakier którego nie można polerować twardszą gąbką?moim zdaniem nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.