Skocz do zawartości
kanar

Opis prania tapicerki

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć to znowu ja, heretyk prania tapicerki. Tutaj Nissan Micra w jasnej tapicerce, od nowości nie prany. Ja potraktował go Nielsen low nap, w roztworze 1:10, odciągając oczywiście wd3 i plukajac wodą demineralizowaną. Z tylnej kanapy ciągnęło na czerwono, jakby ktoś tam się wykrwawił, ale 2 razy poprawiłem i już nic nie leciało. Tapicerka jest teraz miękka i ma neutralny zapach.

8HIq9tmh.jpg

qjghOoUh.jpg

auB8GPph.jpg

Po:

4dR2UdBh.jpg03Yesw8h.jpgKUVLLcjh.jpg5zPkySuh.jpgxQz1b6vh.jpgjUiF1WTh.jpgYWvcZ0qh.jpgMBBGc1Uh.jpg4dR2UdBh.jpg

Wysłane z mojego DUK-L09 przy użyciu Tapatalka

• Lubię to 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 9.08.2018 o 16:08, lol19pl napisał:

Cześć to znowu ja, heretyk prania tapicerki. Tutaj Nissan Micra w jasnej tapicerce, od nowości nie prany.

@lol19pl, jak ty mnie zaimponowałeś w tej chwili 🙂 Kiedy i gdzie mam podstawić Micrę żonci?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wziąłem na próbę excede encapsulator 

https://mrcleaner.pl/tapicerka-i-wykladzina/excede-encapsulator-cleaner-preparat-do-czyszczenia-tapicerek-materialowych-zamyka-brud-w-mikrokapsulki-500ml?gclid=CjwKCAjwq57cBRBYEiwAdpx0vQ71qbzneHnHhDqtJ82YFUbgHFj7n0BeKxwV7mmeU4cLIz2IQZjsdxoCf9wQAvD_BwE

Nie oszczędzajcie na środkach do prania, chyba że macie dużo czasu na pranie. Słaby, nawet przy rozcieńczeniu 1:5, trzeba było jechać trzy razy, żeby efekt był taki jaki być powinien. Tersus rulez. 😎

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja wziąłem na próbę excede encapsulator 
https://mrcleaner.pl/tapicerka-i-wykladzina/excede-encapsulator-cleaner-preparat-do-czyszczenia-tapicerek-materialowych-zamyka-brud-w-mikrokapsulki-500ml?gclid=CjwKCAjwq57cBRBYEiwAdpx0vQ71qbzneHnHhDqtJ82YFUbgHFj7n0BeKxwV7mmeU4cLIz2IQZjsdxoCf9wQAvD_BwE
Nie oszczędzajcie na środkach do prania, chyba że macie dużo czasu na pranie. Słaby, nawet przy rozcieńczeniu 1:5, trzeba było jechać trzy razy, żeby efekt był taki jaki być powinien. Tersus rulez.

Użyłeś go do ekstrakcji?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jako prespray. Wyplukiwalem ciepłą wodą z tą chemia co dostałem z odkurzaczem

On jest do bonnetowania

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie mam do was pytanie jakiego prespray używacie? Czy dobrze rozumiem że przed praniem odkurzacze ekstrakcyjnym trzeba nanieść środek prespray wyszczotkować materiał. Następnie użyć odkurzacza piorącego i teraz do czystej wody dodać jeszcze jakiś środek? 

Przepraszam. Nie zdążyłem jeszcze wszystkiego przeczytać być może już jest to gdzieś napisane. Jestem początkujący 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Pre-Spray to polecam Maxifi, tak jak już ci napisałem w innym temacie.

2. Rozrabiasz Pre-Spray z ciepłą wodą i za pomocą opryskiwacza ciśnieniowego opryskujesz tapicerkę i szczotkujesz materiał i czekasz 5-10 min.

3. W odkurzaczu piorącym rozrabiasz Power Rinse z ciepłą wodą i tym płuczesz tapicerkę.

A dokładnie wszystko łopatologicznie masz napisane tutaj:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, mam pytanko, czy produkty firmy Gliptone są spoko do skóry? Czytałam trochę i sama nie wiem, a nigdy nie miałam do czynienia ze skórmi. Czy może polecacie jakieś inne produkty? Pacjent to Lexus GS300 mk2. 🤔

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Sunaara trochę nie ten temat ;-)

Przeczytaj sąsiedni wątek, najlepiej ostatnią wypowiedź @Birkhof i będziesz miała najlepsze środki:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi