Skocz do zawartości

Opis prania tapicerki


kanar

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie kochane. Mam do wyprania dwa auta, czytam, przeglądam, ale wszystkie te środki są w opakowaniach minimum 0,5 kg, rozcieńcza się to 1:60 czy nawet 1:660 , np. MAXIFI Master Pre-Spray + Power Rinse  więc wystarczyłoby mi tego na całe życie chyba. Możecie coś polecić w mniejszym opakowaniu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, witek1965 napisał(a):

Ludzie kochane. Mam do wyprania dwa auta, czytam, przeglądam, ale wszystkie te środki są w opakowaniach minimum 0,5 kg, rozcieńcza się to 1:60 czy nawet 1:660 , np. MAXIFI Master Pre-Spray + Power Rinse  więc wystarczyłoby mi tego na całe życie chyba. Możecie coś polecić w mniejszym opakowaniu ?

Adbl Prespray ten nowy 500ml kosztuje około 25zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Cześć człowieki 🙂

Trochę wypadłem z tematu kosmetyków i nie jestem na bierząco. Dostałem od znajomego za free uszkodzony odkurzacz piorący. Naprawiłem go ale brakuje mi przezroczystej końcówki do prania. Będę kupował na Allegro końcówkę od Karchera bo z tego co widzę powinna pasować. Tylko teraz mam pytanie. Mogę kupić samą końcówkę za 60zł albo końcówkę z przedłużka i płynem do prania tapicerki za 160zł.

I teraz pytanie - czy używał ktoś tej chemii do prania tapicerki z karchera i warto dopłacić i wziąć ten zestaw, czy jednak wziąć samą końcówkę za 60zl i dokupić jakiś preparat z tych bardziej detailingowych.

 

IMG_6585.jpeg.8a07f4c485ba25236a64b0331bd37fa7.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.