Skocz do zawartości

Gość

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, mizakrze napisał:

Koch MEHRZWECKREINIGER można czyścić skórę?

Nie. To nie jest środek do czyszczenia skóry, tylko zasadowe APC.

1 godzinę temu, mizakrze napisał:

Nie mam żadnego stronga pod ręką

Przecież to nie jest piekarnia. Zaopatrz się sie w coś dedykowanego do czyszczenia skóry i zrób to tak jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co używacie do biężacej pięlegnacji skóry na fotelach? Na różne plamy po napojach po młodym itp? Miał ktoś styczność z produktem z Cleantecha Leather QD? Będzie ok?

Ja mam rozrobiony kecav light 1:2-3 :D
Sprawdza się bardzo dobrze - psik na fibrę, przecieram i jest git
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Szybkie pytanie. Mam starą kierownicę skórzaną z Mercedesa. Skóra w dość ładnym stanie, przetarć praktycznie nie ma. Wyczyściłem  ją preparatem Kecav Leather Cleaner Light. Mam pod ręką wosk Elephant Leather Preserver, można bezpośrednio po czyszczeniu nanieść taki wosk? Czy wgl nie polecacie tego wosku do kierownic? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję kupić jakiś lekki cleaner do skóry. Do tej pory wykorzystałem 200ml colourlock soft i w sumie był ok. Teraz zastanawiam się nad kecav light. Chcę kupić litrowy i mieć z głowy. Kosztuje on około 80 zł. Coś innego znajdzie się godnego uwagi w takiej pojemności? Jest jeszcze FX protect, który też mnie zainteresował. Skóry czyszczone regularnie 5-6 razy do roku. Do zabezpieczenia używam gliptone GT 11,colourlock protector i versigelung. Kecav będzie w mojej sytuacji ok? 😊 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz teścik pH tutaj na forum wydaje mi się że to optymalny parametr do wyboru. No chyba że zapach :D bi czyścić będą podobnie.

CL też ma duże opakowania ja stosuje ufam krzywdy nie zrobiłem, ale pewnie też kiedyś spróbuję coś innego.

A co do zabezpieczenia to używasz g11 z dwoma CL? Czy zamiennie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kepa416 Tak widziałem ten test i PH Colourlock soft i Kecav light są bardzo podobne. W dodatku na plus trwałość piany Kecav. O cenie już nie wspomnę bo jest około dwukrotnie wyższa w przypadku CL. Są jakieś inne powody aby dopłacić do colourlocka? 

Oczywiście gt11 używam zamiennie z CL protectorem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Panowie, może mi doradzi jakaś mądra głowa. Mój zestaw Colourlock Strong powoli dobiega końca. Zastanawiam się nad skomponowaniem nowego zestawu w wersji bardziej soft do prania tapicerki myślałem o:

- GYEON Q2M Leather Set SOFT

- Zymol Leather Cleaner + Zymol Leather Conditioner

- GYEON Q2M Leather Cleaner + GYEON Q2 LeatherCoat

Cenowo wszystkie zestawy wychodzą podobnie. Ostatnio myślałem również o twardych woskach do impregnacji skóry np. Colourlock Elephant Leder Preserver, wydaje mi się, że wosk bardziej odżywi skórę niż jakiś płynny produkt. Mam rację czy się mylę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, może mi doradzi jakaś mądra głowa. Mój zestaw Colourlock Strong powoli dobiega końca. Zastanawiam się nad skomponowaniem nowego zestawu w wersji bardziej soft do prania tapicerki myślałem o:
- GYEON Q2M Leather Set SOFT
- Zymol Leather Cleaner + Zymol Leather Conditioner
- GYEON Q2M Leather Cleaner + GYEON Q2 LeatherCoat
Cenowo wszystkie zestawy wychodzą podobnie. Ostatnio myślałem również o twardych woskach do impregnacji skóry np. Colourlock Elephant Leder Preserver, wydaje mi się, że wosk bardziej odżywi skórę niż jakiś płynny produkt. Mam rację czy się mylę?
A dlaczego nie chcesz pozostać przy Colourlock? Nie bierzesz pod uwagę Kecav?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.