Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Amnes

Rekomendowane odpowiedzi

Tak z ciekawości czemu mój post został "wywalony" z owego tematu? Ja przypuszczam czemu, ale skoro tak ma być, to lepiej wywalcie cały ten temat. Skoro kasuję się posty i wmawia się ludziom, że taka cena za dany produkt musi być, bo tak i już. A można kupić coś taniej, ale niestety nie którym to nie w smak... Ja wiem, że partnerzy forum wspierają je, ale bez przesady żeby posty kasować :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KamilRosen, "cenzura" panuje tu cały czas, nie raz już to pisałem. To co się nie podoba czy jednym, czy drugim zostaje śmieciowane i znika z forum. Ciekawą sprawą jest ostatni zgłaszanie postów poprzez [!], zgłosiłem kilka sztuk i od 2 tygodni wiszą dalej mimo to, że nie są na temat w żaden sposób. Panowie jeżeli nie egzekwujecie zaznaczanych postów przez "zwykłych" userów, to po co w ogóle ta funkcja jest włączona ? Żeby ładnie wyglądała ? Bo inne fora mają ? Dbanie o interes jest na pierwszym miejscu, później daleko, daleko utrzymywanie porządku na forum. Nie jest to w żaden sposób, atak na konkretnego moda, czy admina, rozumiem że każdy ma swoje życie i nie siedzi przed forum całe dnie, ale jest Was na tylu, że takie forum jak to spokojnie powinniście ogarniać. Jeżeli nie ... to ogłoście nabór na moda, ewentulnie kogoś zaufanego kto ogarnia ten temat.

 

Dziękuję i proszę o nie usuwanie tego postu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Tworek, napisz konkretnie o co Ci chodzi bo jak zwykle owijasz w bawełnę.

Jak masz problem piszesz do wszystkich modów to samo a co się okazuje?

Jeśli temat nie jest już dawno załatwiony to robimy to praktycznie od ręki.

 

Panowie jeżeli nie egzekwujecie zaznaczanych postów przez "zwykłych" userów, to po co w ogóle ta funkcja jest włączona ?

 

Chcesz zobaczyć ile dziennie mamy zgłoszeń a może będziemy przekierowywać zapytania o woskowanie i polerowanie pastą tempo do Ciebie?

 

KamilRosen, taka jest polityka forum. Kolega którego zareklamowałeś był partnerem forum i wszyscy go tu znają. Nic odkrywczego nie napisałeś.

 

Panowie, akceptując regulamin podczas rejestracji zgadzacie się na zasady które wprowadził właściciel.

Szanujemy to albo szukamy innej piaskownicy.

 

jest Was na tylu, że takie forum jak to spokojnie powinniście ogarniać

 

Uważasz, że nie ogarniamy?

 

Tworek, uwierz, że nie mamy na tym żadnego interesu. Tak jak i Ty nie musimy tu siedzieć. Jesteśmy tu po to żeby wszystkim było łatwiej. Doceń to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arku drogi nie owijam i w miarę rzeczowo napisałem o jaką sytuację mi chodzi. A jeżeli piszesz o pisaniu PW do modów to OK, na pewno do Ciebie jako pierwszego napiszę po przy pierwszej lepszej okazji, rozumiem że mogę na Ciebie liczyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Oczywiście, że tak. Jeszcze nikomu nie odmówiłem pomocy. Jesteśmy tu dla zabawy, dla rozwijania pasji, dla ogromnej wiedzy więc bawmy się tym, nie utrudniajmy życia innym i pomagajmy sobie nawzajem. Nawet jeżeli któryś z moderatorów popełni błąd nie rozczulajmy się.

Błędów nie popełnia tylko ten co nic nie robi a lenistwa nie możecie nam chyba zarzucić.

 

bUrn, szukajkę mamy bardzo dobrą. Wystarczy się rozejrzeć ;)

 

Ludzie nie traktujcie tego forum jak jakąś walkę o przetrwanie lub misję życia.

Bawcie się detailingiem tak jak my to robimy. Znacznie ułatwi Wam to życie w naszej społeczniści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa techniczna: jeśli w temacie wypowiada się użytkownik, którego mam w liście ignorowanych, to i tak bez ręcznego otwarcia tego posta, forum dalej wyświetla mi ten temat jako nieprzeczytany? :o Jest na to jakiś sposób? :)

To samo ostatnio zauważyłem...

Trzeba odignorować i zamykać oczy przy głupotach pisanych przez ww. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Czy nie dałoby się zabezpieczyć dodatkowo opcji: Oznacz wszystkie fora jako przeczytane, np jakimś dodatkowym zapytaniem "czy na pewno chcesz?".

Już drugi raz zdarzyło mi się przez przypadek to kliknąć :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może by tak otworzyć dział sprzedam dla gości/niezalogowanych?

Obecnie nie ma jak wysłać nawet linka do ogłoszenia bo trzeba się rejestrować a po co nam osoby na forum, które tylko się rejestrują aby napisać do sprzedawcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może by tak otworzyć dział sprzedam dla gości/niezalogowanych?

Obecnie nie ma jak wysłać nawet linka do ogłoszenia bo trzeba się rejestrować a po co nam osoby na forum, które tylko się rejestrują aby napisać do sprzedawcy?

No,no skarbówka czeka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No,no skarbówka czeka :D

 

niech czeka, wystarczy napisać, że masz produkt ponad 6 miesięcy i problem z głowy

 

 

Swoop, Już się zdarzają sytuacje, że zarejestrowane osoby, zachowują się niepoważnie i rezerwują produkty, piszą że zapłacą ale wpłaty nie sposób się doczekać i kontakt się urywa.

A co dopiero goście...

 

na forum które prowadzę nie ma takiego problemu :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.