Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Amnes

Rekomendowane odpowiedzi

przykładem grupowe zakupy od Gtechniq'a, a jak na 1. taką akcję to było nieźle 8-)

Obserwowałem akcję, przyznaję... nawet dobrze zorganizowana :-] - pogratulować :mrgreen:

 

Grunt to ogarnąć towarzystwo, określić zasady i opanować cyferki :evil:

 

PS> poważniej pisząc, trochę szkoda, że na KA nie ma takiej swobody... w gruncie rzeczy nikt nic złego i przeciwko nikomu nie robi. To samo tyczy się braku "oficjalnej zgody" na umawianie się na jakieś zakupy większych opakowań na spółkę i rozlewanie. :/ Robi się trochę dziecinada i konkurs kto lepiej to ukryje, umówi na PW lub załatwi po prostu na "innym forum". :?

 

PS2> rozumiem, rozumiem -forum prywatne i właściciel ma prawo ustalać zasady :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

fernando, bardzo dziękuję za podjęcie próby wyjaśnienia mi idei "lajkowania". Chyba nie do końca jeszcze wszystko chwytam ale powolutku zaczyna mi się to jakoś w głowie układać :good:

 

Jeśli Partner forum zakłada sobie jakiś temat w swoim dziale (bo tak to de facto wygląda), to jest to jego prawo. Akurat pozycja Partnerów na tym forum jest bardzo klarowna - płacą składki, czyli wspierają forum (chyba nie muszę tłumaczyć, że z korzyścią dla wszystkich), więc "należy im się" możliwość reklamowania się tutaj - po to mają te swoje działy.

Chyba jest jasne, że właśnie konkursy na fb to taka forma reklamy - ja nie widzę w tym nic złego.

Czyli jeśli ktoś płaci za możliwość lajkowania jego tematów / profili / produktów, których de facto nie widziałem na oczy i jeszcze do tego rozdaje nagrody to to jest ok, ale jeśli prosi o mój głos, "na krzywy ryj", to to już jest złe i tego nie lubimy - dobrze zrozumiałem? :o

 

Właśnie demokracja polega na tym, że wchodzisz albo nie wchodzisz w jakiś temat na danym forum - o ile nie narusza on regulaminu, nie ma w nim nic złego. Codziennie na forum widzę dziesiątki bardziej bezsensownych (z każdym dniem więcej) tematów niż te dotyczące lajków na fb i trudno - oznaczam jako przeczytane i się wkurzam dalej. Dzięki temu, że wszystko jest demokratyczne, jak już dojdzie do tego (a jest coraz bliżej), że będą powstawały po 3 tematy dziennie typu "Jaki wosk do srebrnego passata b5 kombi TDI po niemieckim emerycie z przebiegiem 50kkm", będę musiał zrezygnować z uczestnictwa w tym forum, bo już nie wytrzymam. Taka jest demokracja! Były już teksty o "białoruskim forum", ale jakiś porządek być musi.

to się zgadzamy w pełni i nie musisz mi niczego więcej tłumaczyć ;)

 

Jak w punkcie wyżej - pisanie postów jest mniej narzucające (nikt chyba wszystkich nie czyta) niż wysyłanie wiadomości na PW. Skrzynka mailowa to trochę co innego moim zdaniem, tutaj widzisz, kto Ci to wysyła i nie ma możliwości skierowania niektórych wiadomości od razu do folderu SPAM.

to już kwestia podejścia. Do spamu czy po polsku, niechcianych wiadomości / treści, jestem przyzwyczajony i forma w jakiej są mi one serwowane, jest mi obojętna. Czy usuwam meila, PW, dokłądam temat do ignorowanych, zmieniam kanał w telewizorze w czasie reklam, dla mnie bez znaczenia :dontknow:

 

gruby_RS

Moim, skromnym zdaniem na przekroczeniu pewnej granicy, jaką jest Prywatność Prywatnej Wiadomości ( :D ) . A że w przypadku Kolegi nastąpiła pewnego rodzaju kumulacja, to myślę że czas na odpoczynek od postów na granicy robot-spamu i popracowanie w tzw realu przy samochodzie jest jak najbardziej wskazany :good:

ja też sądzę że PW rozesłane przez Maćka były jedynie wisienką na torcie jego poczynań, przelał czarę goryczy czy zwyczajnie przegiął pałę - jak zwał tak zwał :D:D , niemniej pauza bez wątpienia wszystkim powinna wyjść na dobre :)

 

Nie o tym, ale niestety bardzo smutny jest poziom i ranga "problemów" na tym portalu ..... :/

pozwolę sobie na cytat puenty z dowcipu - jaki kraj tacy terroryści :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryczek, ja patrzę na to w szerszym kontekście - Partnerzy placa i się reklamują w swoim dziale. Jakby rozsylali PW, to by im i to płacenie pewnie "nie pomogło"... Jest to po prostu dział do tego właśnie przeznaczony i tak samo (moim skromnym zdaniem) nie byłoby żadnego problemu, gdyby ktoś, po umieszczeniu relacji z własnym autem w dziale psb, poprosił w tym samym temacie o lajkowanie jego pracy/auta na fb - moim zdaniem to zupełnie co innego niż rozsyłanie PW :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Czy Administracja myślała już może nad wprowadzeniem podziału na marki albo chociaż koncerny w dziale PSB

to może lepiej na taki sposób :

- Japońskie

- Europejskie

- Amerykańskie

etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Administracja myślała już może nad wprowadzeniem podziału na marki albo chociaż koncerny w dziale PSB

to może lepiej na taki sposób :

- Japońskie

- Europejskie

- Amerykańskie

etc.

 

Jak już to Azjatyckie, a nie tylko Japońskie, no chyba że prace nad projektami koreańskiej myśli technicznej nie miałyby miejsca na forum.

IMHO taki podział nie ma większego sensu.

W PSB pojawia się tyle projektów (wymogi co do relacji są spore), że są one wg mnie spokojnie do ogarnięcia w jednym dziale.

Chyba żeby stworzyć dział na mniej rozbudowane relacje, żeby początkujący mogli coś wrzucić, ewentualnie na wrzucanie relacji z jakichś "wash & wax" bez miliona zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba żeby stworzyć dział na mniej rozbudowane relacje, żeby początkujący mogli coś wrzucić, ewentualnie na wrzucanie relacji z jakichś "wash & wax" bez miliona zdjęć.

 

Od tego mamy temat "Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego mamy temat "Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?"

 

niekoniecznie, bo zauważ, że do PSB relacje najczęściej wrzucają cały czas te same osoby. Nie mówię, że to źle, bo możne się od nich dużo nauczyć, ale większość "średniaków" też robią wszystko zgodnie ze sztuką albo się boją albo nie mają jak zrobić 300 zdjęć żeby wrzucić relację. Jak będzie mniej to zaraz ktoś nadgorliwy napisze, że relacja nie spełnia wymogów działu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego mamy temat "Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?"

 

niekoniecznie, bo zauważ, że do PSB relacje najczęściej wrzucają cały czas te same osoby. Nie mówię, że to źle, bo możne się od nich dużo nauczyć, ale większość "średniaków" też robią wszystko zgodnie ze sztuką albo się boją albo nie mają jak zrobić 300 zdjęć żeby wrzucić relację. Jak będzie mniej to zaraz ktoś nadgorliwy napisze, że relacja nie spełnia wymogów działu

 

Na przykład wydzielić jakiś dział typu PSA (Pokaż Swoje Auto) i każdy tam mógłby założyć swój "śmietniczek" ze zdjęciami i mini relacjami... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fernando, możesz rozwinąć temat? Na czym miałby polegać taki podział?

Dla mnie język niemiecki jest językiem kompletnie obcym więc sobie za bardzo nie poczytam :/

 

Chodzi o to, że w dziale PSB możnaby utworzyć podział na marki. Jest dużo Seatów, Opli, Fordów i pewnie innych marek też... Jak będzie jeden czy dwa auta danej marki, to lecą do działu "Inne/Pozostałe" czy jakoś tak :o

 

Thomas, niby można i tak, ale ja osobiście wolałbym od razu na marki, z zastrzeżeniem jak wyżej.

 

Tylko po co :dontknow:

 

Tak dla porządku. Czasem nawet trudno jest znaleźć jakąś relację, która była wrzucona rok temu, a chciałoby się do niej wrócić...

IMHO taki podział nie ma większego sensu.

VuDoo, ok, dałem tylko pomysł pod rozwagę, nie wiedziałem, że komuś może taki podział przeszkadzać, a mi się podoba :good:

żeby początkujący mogli coś wrzucić, ewentualnie na wrzucanie relacji z jakichś "wash & wax" bez miliona zdjęć.

VuDoo, rickson, i tak teraz wrzuca każdy, to co chce, więc nie rozumiem, o jaki specjalny dział dla "początkujących" chodzi :idea: Poza tym tak, jak zauważył Kubz, jak ktoś chce jedno czy dwa zdjęcia wrzucić, to czemu nie do "Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?" :dontknow:

 

[ Dodano: 3 Maj 2013, 14:39 ]

Powodzenia w znalezieniu tam czegokolwiek :good:

 

Ale co chcesz tam znaleźć? Nie rozumiem, czego szukać w "relacji" z mycia samochodu...

 

[ Dodano: 3 Maj 2013, 14:41 ]

Ogólnie może nie róbmy dodatkowych działów na wszystko, co kto chce wrzucić, bo zaraz powstaną na tej samej zasadzie nowe działy "Ile cukru do kawy dzisiaj wsypałem?" albo "Jakim masłem posmarowałem sobie kanapkę?" - zasada w sumie ta sama - bo ktoś CHCE, a że to niewiele wnosi - no cóż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego mamy temat "Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?"

 

niekoniecznie, bo zauważ, że do PSB relacje najczęściej wrzucają cały czas te same osoby. Nie mówię, że to źle, bo możne się od nich dużo nauczyć, ale większość "średniaków" też robią wszystko zgodnie ze sztuką albo się boją albo nie mają jak zrobić 300 zdjęć żeby wrzucić relację. Jak będzie mniej to zaraz ktoś nadgorliwy napisze, że relacja nie spełnia wymogów działu

 

No i dobrze, niech wrzucają te same osoby - skoro poświęciły 2-3 minuty na przeczytanie regulaminu działu. Jeżeli ktoś jest na to zbyt leniwy to sorry, ale nie przejmowałbym się zbytnio płaczem o usunięcie relacji. Do relacji nie trzeba zrobić 300 zdjęć. Jeżeli ktoś robi relację dla siebie, niech robi to wg własnego uznania, ale wrzucając na forum, niech zastosuje się do panujących tu zasad, doceni to, że ktoś regulamin stworzył i niech się do niego zastosuje.

Tyle ode mnie w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoop napisał/a:

Cytat:

Od tego mamy temat "Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?"

 

 

niekoniecznie, bo zauważ, że do PSB relacje najczęściej wrzucają cały czas te same osoby. Nie mówię, że to źle, bo możne się od nich dużo nauczyć, ale większość "średniaków" też robią wszystko zgodnie ze sztuką albo się boją albo nie mają jak zrobić 300 zdjęć żeby wrzucić relację. Jak będzie mniej to zaraz ktoś nadgorliwy napisze, że relacja nie spełnia wymogów działu

 

 

No i dobrze, niech wrzucają te same osoby - skoro poświęciły 2-3 minuty na przeczytanie regulaminu działu. Jeżeli ktoś jest na to zbyt leniwy to sorry, ale nie przejmowałbym się zbytnio płaczem o usunięcie relacji. Do relacji nie trzeba zrobić 300 zdjęć. Jeżeli ktoś robi relację dla siebie, niech robi to wg własnego uznania, ale wrzucając na forum, niech zastosuje się do panujących tu zasad, doceni to, że ktoś regulamin stworzył i niech się do niego zastosuje.

Tyle ode mnie w tym temacie.

 

+1 :good:

Patrzmy też na to, co dana relacja, czy ogólnie post wnosi do Forum, a nie tylko, czy spełnia zachcianki jego autora :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przykład wydzielić jakiś dział typu PSA (Pokaż Swoje Auto) i każdy tam mógłby założyć swój "śmietniczek" ze zdjęciami i mini relacjami... :mrgreen:

 

Patrzmy też na to, co dana relacja, czy ogólnie post wnosi do Forum, a nie tylko, czy spełnia zachcianki jego autora :!:

 

+1 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałbym się dowiedzieć, dlaczego mój temat dotyczący sprzedaży mikrofibr został usunięty?

Jeżeli złamałem w którymkolwiek miejscu regulamin proszę o wskazanie przyczyny, w celu uniknięcia tego typu pomyłek następnym razem.

Dziękuję bardzo i pozdrawiam

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.