Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie miliard, a jak ktoś potrzebuje krótkiej odpowiedzi na krótkie pytanie to musi szukać kilka godzin. Ale są jeszcze ludzie, którzy znają odpowiedzi na nasze pytania i im zajmuje to 1 min a nam nowicjuszom bardzo ułatwia życie :)

Ale dalej nie wiem co z moimi tematami i postami ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CleanerFreak,

luq92 napisał/a:

bushqoon, było już o tym kilka razy. Na razie chyba nie ma szans żeby forum obsługiwało tapatalka.

Na razie nie.

Czy to oznacza, że pracujecie nad przeniesieniem na nowy engine? Żona się ucieszy, że nie będę jej laptopa wyrywał tylko spokojnie na tablecie poczytam sobie forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
CleanerFreak,
luq92 napisał/a:

bushqoon' date=' było już o tym kilka razy. Na razie chyba nie ma szans żeby forum obsługiwało tapatalka.

Na razie nie.[/quote']

Czy to oznacza, że pracujecie nad przeniesieniem na nowy engine? Żona się ucieszy, że nie będę jej laptopa wyrywał tylko spokojnie na tablecie poczytam sobie forum :)

Z czasem tak :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Could not obtain common word list

 

DEBUG MODE

 

SQL Error : 2006 MySQL server has gone away

 

SELECT m.word_id FROM (phpbb_search_wordmatch m, phpbb_search_wordlist w) WHERE w.word_text IN ('bardzo', 'brystolu', 'do', 'dobrej', 'dokładne', 'dwustronnych', 'imho', 'jakości.', 'literek', 'matrycę', 'miejsce.', 'odklejeniem', 'proponuje', 'przed', 'przyklejenie', 'roomioo', 'samo', 'się', 'sobie', 'słabe.', 'taśm', 'to', 'urbana', 'ułatwi', 'zaopatrzyć', 'zrób') AND m.word_id = w.word_id GROUP BY m.word_id HAVING COUNT(m.word_id) > 138616

 

Line : 323

File : functions_search.php

 

Jeśli nie potrafisz znaleźć rozwiązania tego problemu,

możesz spróbować poszukać, lub zadać pytanie na forum: http://www.przemo.org/phpBB2/

 

Nie wspomnę że cały czas nie dochodzą do nas powiadomienia o odpowiedzi w tematach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz w tym szaleństwie będziesz klepał gdzie popadnie aby tylko sprzedać odkurzacz? :/

 

I w czym problem???

 

ja wymyśliłem taki idiotyzm że trzeba napisać 10 postów?? nie wystarczy że jestem zarejestrowanym użytkownikiem i regularnie czytam przeglądam forum??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w czym problem???

 

ja wymyśliłem taki idiotyzm że trzeba napisać 10 postów?? nie wystarczy że jestem zarejestrowanym użytkownikiem i regularnie czytam przeglądam forum??

Paweł84Katowice, niestety trudno się z Tobą nie zgodzić :dontknow: Ten dziwny przepis sam wymusza takie zachowania :thumbdown:

Zrobił bym tak samo :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.