Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Amnes

Rekomendowane odpowiedzi

Uważam, że to zwykłe czepianie się. Forum jest po to by każdy mógł się wypowiadac. Wax napisał to co uważa wg swojej wiedzy. Nikt nie udowodnił mu, że zwyczajnie nie ma racji(a tak powinno byc) i tamte produkty są lepsze i to nie pierwszy raz.

Natomiast sam bym irytował się gdyby mi raz po raz zarzucano, że polecam coś bo to sprzedaje. Siedzę w handlu jako ph 10 lat i wiem, że do sprzedających należy zachowac rezerwę i nie koniecznie wieżyc we wszystko co powiedzą jednak to nie reguła. Ale to zadanie kupującego by wyciągac wnioski. Sebastian ma ogromną wiedzę a tacy są chyba tutaj potrzebni.

 

Proszę administrację o przywrócenie postów zawartych w sklepie Wax Paradaise bo jest wiele konkretnych i ciekawych informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pascal masz racje!!!!! Pisałem już, że to forum przypomina Białoruś. Cała ta sprawa to czysta kpina!!!. Jeszcze raz proszę o wyjaśnienie tej sprawy i przywrócenie Wax Paradaise.

1000 razy wolę czytać posty Sebastiana niż np. administratorów.

To jest Internet, a nie PRL. Ruszcie się . Jeszcze raz proszę o odpowiedż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że na razie nie ma co na gorąco roztrząsać tematu WaxParadise - podobnie było jakiś czas temu z SJakem i jak widać po pewnym czasie Panowie z administracji dogadali się z użytkownikiem. Poczekajmy a wszystko się wyjaśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest Internet, a nie PRL.

 

Yyyyy...z tego co wiem to jest to prywatne forum działące w ramach Internetu więc to chyba różnica i klikając przy rejestracji na forum, że akceptuje się warunki forum przyjmujesz je z całym dobrodziejstwem inwentarza więc nie bardzo wiem po co takie zacietrzewianie się w sprawie, którą zna kilka - kilkanaście osób. Nie wiem jaka jest geneza sporu i ogolnie tło "zamieszania" to nie zabieram głosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że to zwykłe czepianie się. Forum jest po to by każdy mógł się wypowiadac. Wax napisał to co uważa wg swojej wiedzy. Nikt nie udowodnił mu, że zwyczajnie nie ma racji(a tak powinno byc) i tamte produkty są lepsze i to nie pierwszy raz.

Natomiast sam bym irytował się gdyby mi raz po raz zarzucano, że polecam coś bo to sprzedaje.

+1

 

Takie są prawa internetowego forum, że tu rządzi Administrator i to on decyduje. A czy zawsze ma rację :o ??

 

PS.A Wax Paradise jest chyba na forum Corolla Club ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem komu ale dzięki za oczyszczenie tematu "Mycie ręczne Warszawa".

Zastanawiałem się kiedy to się stanie i po cichu stało się. :-]

 

A ten delikwent co jeździ bugati lub maserati i ma czas i chęci na rozpisywanie się o myjni kolejnym razem powinien dostać nagrodę bo zamieszanie tylko robi. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleźć tematu o myjkach, a przecież był przyklejony w forum "Inne urządzenia elektryczne" ? Wiadomo coś na ten temat?

??

 

Link

Temat o myjkach był przyklejony w tym dziale forum, ale już go tam nie ma. Zdziwiłem się, bo można było przeczytać tam kilka ważnych informacji czym kierować się przy zakupie myjki. Nie bardzo wiem co mają znaczyć znaki zapytania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ręce mi opadły dzisiaj, jak usłyszałem że niektórzy użytkownicy wysyłają masowo PW z prośbą o głosowanie w konkursie na Facebooku... :/:wallbash:

 

Na tematy w Luźnych z prośbą o oddanie głosu przymykamy oko, ale takie akcje to już przesada, mało to uczciwe, a zdecydowanie mocno irytujące, dlatego prosiłbym o nieuskutecznianie takich akcji bo będzie to skutkowało ostrzeżeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.