Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Amnes

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie: Handel ZYMOLEM na forum... Swego czasu dystrubutor (abonent tego forum) miał pretensje do użytkowników, że "nie nadąża" z dystrubucją w konkurencyjnych cenach. Obecnie znaczna część użytkowników stale handluje tym towarem na forum...

Rozumiem, że można wyrzuć swoje kilkanaście Carbonów z lodówki - jako akcesorium na giełdę i nikt z "szanownych administratorów" nie będzie się krzywił...? Pytam tylko - żeby nie było... bo mam, nie używam i nie wiem czy mogę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Punkt 12 Regulaminu dość wyraźnie mówi co robi w takich przypadkach administracja :) Regulamin oczywiscie znasz, bo w końcu go akceptowałeś przy rejestracji,tylko najwidoczniej zapomniałeś. W przeciwnym wypadku ja nie musiałbym nic usuwać, a forumowicze nie musieliby się tu żalić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Forumowiczy oczekujących wyjaśnień od administracji na temat jej działań, które są już doskonale wyjaśnione w regulaminie forum/działów jest całe mnóstwo, jeden z nich jest właśnie powyżej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie wiem czy do administracji, czy to do mojego informatyka, ale:

kiedy wchodzę na forum i klikam "Pokaż posty od ostatniej wizyty" to wyskakuje mi lista tematów "od ostatniej wizyty", dajmy na to od wczoraj, 23:00. Przeglądam pierwszych kilka a potem strona mówi, że już nie ma tematów spełniających kryteria - coś mi się odświeża i pokazuje mi się, że ostatnia wisyta była np. 5 minut temu...

Proszę o info, czy to ustawienie forum, czy mam sobie w kompie pogrzebać? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilgt, dzięki, może tak mam jak jestem w pracy - mamy jakichś super informatyków, co to mają super ustawienia... Sprawdzę, czy w domu też tak mam, bo nie kojarzę.

A co do drugiego, to w sumie dobra sugestia, "wyzeruję" nieprzeczytane i pójdę w to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

propekMONTER, aleś Ty subtelny :D:D:D

 

[ Dodano: 15 Czerwiec 2013, 11:48 ]

Chciałbym wrócić do tematu grup czy też "rang" na forum KA. Chciałbym tu wyjść z inicjatywą stworzenia nowej - "Master of OT".

Jeśli temat zostanie podchwycony to mam kilka nominacji na początek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo mnie to nie obchodzi, ale czemu usuwa się posty bez podania przyczyny, mogę napisać "usuń proszę" i posty zostaną usunięte? Trochę dziwnie to forum działa, nawet autora postu się nie informuje dlaczego został usunięty... Sprawa była błahostkowa, ale jeśli na tej zasadzie działa forum w innych to jest mi przykro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.