Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie na temat licznika post-ów - wypowiadałem się w kilku miejscach, a cały czas mam 1 post na liczniku - założyłem też jeden temat - a we właściwościach konta tematów 0 - o co biega?

 

Edit: po tym post-cie licznik zmienił się na 2

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację, znalazłem tutaj Informacja nt. punktów POMÓGŁ oraz liczby postów o ile rozumiem ograniczenie co do dodawania punktów pomógł to już licznika post-ów nie bardzo, tak samo z tym że nie zliczyło mi tematu który założyłem, mniejsza z tym ważne że się wyjaśniło - póki co nie mam więcej pytań ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w temacie Gtechniq ?

ostatnio przez przypadek trafiłem na posty/tematy tego "dystrybutora" w poszukiwaniu opisu jego produktów w świetle doświadczeń forumowuczów.

Chcąc znaleźć tematy dystrybutora na stronie głównej - zong :idea:

nic nie ma , wracając do szukajki znowu te same posty mi wyskoczyły ale zauważyłem adnotacje na górze "zablokowany".

O co chodzi z tematami od tego dystrybutora :o czy można je gdzieś zlokalizować z pozycji "strony głównej" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest opcja poprawić szukajke?

W sposób taki:

Szukam czegoś o Zymolu Carbonie, więc wpisuje nazwę w "szukaj" i co?

Pojawia się parę tematów, w tym jeden co ma 30str. i przeczesuj wszystko dla paru opinii.

Nie można ustawić tak aby uruchamiając konkretny temat przekierowało od razu na strone z wynikiem którego oczkuję>?

 

Może nie jasno wytłumaczyłem ale chyba wiadomo ocb :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wpisujesz Zymol Carbon, Zymol AND Carbon czy "Zymol Carbon"? W pierwszym przypadku wyrzuci Ci tematy w których wystarczy, że pojawiło się choć jedno słowo. W drugim przypadku dostaniesz tematy w których pojawiły się oba słowa niekoniecznie w takiej kolejności. W przypadku cudzysłowu dostaniesz tylko tematy w których padło dokładnie wyrażenie Zymol Carbon - w tej postaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w stanie znaleźć tematu o okazjach AG w dziale partnerów forum. Konkretnie chodzi mi o ten temat: http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... ht=#417820 Wchodząc w temat AG nie ma ww. tematu :dontknow: To jest jakiś zastrzeżony topic alboco :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resztę wątków w tym dziale widzisz? Jeśli tak to wejdź w dział, w którym jest ten wątek i kliknij po prawej u góry "pokaż ignorowane tematy" - może wątek do ignorowanych przez przypadek dodałeś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

No jak nie możesz znaleźć jak jest normalnie dostępny w dziale :o

Na dodatek jako pierwszy temat. Pisali w nim, kilka minut temu, nawet inni użytkownicy, więc masz problem ze swoim kompem/tabletem/smartfonem czy na czym tam oglądasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Witam , czy jest możliwość ignorowania całych działów?

Czasami zdarza się że nie zaglądam na forum no dwa dni i po zalogowaniu jest informacja o przekroczeniu nie przeczytanych postów itd.

Z tego okazuje się że 3/4 tych postów to z działu handlowego lub partnerów.

Więc zamiast w większości czytać co mnie interesuje to zaznaczam poszczególne tematy do ignorowanych ;)

Jest możliwość ignorowania tematów, ale czy byłaby możliwość ignorowania działów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Witam , czy jest możliwość ignorowania całych działów?

Czasami zdarza się że nie zaglądam na forum no dwa dni i po zalogowaniu jest informacja o przekroczeniu nie przeczytanych postów itd.

Z tego okazuje się że 3/4 tych postów to z działu handlowego lub partnerów.

Więc zamiast w większości czytać co mnie interesuje to zaznaczam poszczególne tematy do ignorowanych ;)

Jest możliwość ignorowania tematów, ale czy byłaby możliwość ignorowania działów?

Jeżeli systematycznie zaznaczasz tematy jako ignorowane, to nie ma szans aby po 2 dniach przekroczyć limit! ;)

Ignorowanie działu nie jest możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.