Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa tyczy się działu giełda,

 

Po raz drugi zrobiłem zakupy od forumowicza i po raz drugi wysyłka się baaaardzo przeciąga. Za pierwszym razem dotarła z ciężkim bólem po bardzo długim czasie a teraz czekam już od końca października i ani widu ani słychu o paczce.

 

Czy administracja i moderatorzy mają jakiś pomysł w jaki sposób przeciwdziałać takiemu zachowaniu "kolegów"? Może jakiś obowiązkowy wpis przy każdym ogłoszeniu w jakim czasie sprzedający deklaruje się wysłać przesyłkę? W "nagrodę" za niewywiązywanie się z umów - jakiś czasowy ban lub coś?

 

Sił już na takie zachowanie nie mam a i chęci do zakupów poprzez giełdę jakoś odchodzą... :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy administracja i moderatorzy mają jakiś pomysł w jaki sposób przeciwdziałać takiemu zachowaniu "kolegów"?

 

na innym forum, na które zaglądam jest przyklejony wątek: Polecam sprzedającego

 

Działa to w ten sposób, że po transakcji wpisuje się opinie (pochwalną lub naganną) do odpowiedniego wątku a ktoś to sprawdza i wpisuje + bądź - przy odpowiednim nicku.

 

Wiem, trzeba by to na bieżąco śledzić i ogarniać, ale myślę, że da się radę

 

Do przemyślenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Proste wyjście z sytuacji: KUPUJCIE OD SPRAWDZONYCH UŻYTKOWNIKÓW FORUM lub W SKLEPACH!

 

Nie rzucajcie się na taniznę od nie sprawdzonego użytkownika forum!

 

 

PS Ja kupuję w sklepach i do tej pory nie miałem problemu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy administracja i moderatorzy mają jakiś pomysł w jaki sposób przeciwdziałać takiemu zachowaniu "kolegów"?

 

na innym forum, na które zaglądam jest przyklejony wątek: Polecam sprzedającego

 

Działa to w ten sposób, że po transakcji wpisuje się opinie (pochwalną lub naganną) do odpowiedniego wątku a ktoś to sprawdza i wpisuje + bądź - przy odpowiednim nicku.

 

Wiem, trzeba by to na bieżąco śledzić i ogarniać, ale myślę, że da się radę

 

Do przemyślenia

a może stworzyć wątek w stylu czarnej listy użytkowników/nie polecam użytkownika? Wpis musiałby zawierać nick użytkownika + krótki opis sytuacji i tyle. Każdy prze kupnem mógłby sprawdzić, czy dany użytkownik nie nadszarpnął zaufania swoją transakcją :o

 

[ Dodano: 18 Listopad 2013, 17:13 ]

Czy administracja i moderatorzy mają jakiś pomysł w jaki sposób przeciwdziałać takiemu zachowaniu "kolegów"?

 

na innym forum, na które zaglądam jest przyklejony wątek: Polecam sprzedającego

 

Działa to w ten sposób, że po transakcji wpisuje się opinie (pochwalną lub naganną) do odpowiedniego wątku a ktoś to sprawdza i wpisuje + bądź - przy odpowiednim nicku.

 

Wiem, trzeba by to na bieżąco śledzić i ogarniać, ale myślę, że da się radę

 

Do przemyślenia

a może stworzyć wątek w stylu czarnej listy użytkowników/nie polecam użytkownika? Wpis musiałby zawierać nick użytkownika + krótki opis sytuacji i tyle. Każdy prze kupnem mógłby sprawdzić, czy dany użytkownik nie nadszarpnął zaufania swoją transakcją :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
czy coś rusza się w sprawie tapatalk ?

Było setki razy pisane, że na tym silniku się nie da :|

 

 

serio? wiem o tym, sporo for zmieniło silniki po to by być kompatybilnym z tt.

Niestety, musimy jeszcze poczekać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Czy jest możliwość jednoczesnego wysłania PW do więcej niż jednego użytkownika? Jak to zrobić?

 

Probowalem na kilka roznych sposobow. Wlasnie z kropkami, przecinkami, srednikami etc, ale nic nie dziala. Z tego co widze skrypt to co wpisujesz w okienko traktuje jako jeden nick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

chciałem zapytać gdzie mogę zamieścić pytanie następującej treści aby uzyskać odpowiedź:

Jaki tar remover najlepiej użyć do żeliwnego bloku aby usunąć smary ropopochodne ?

 

Gdziekolwiek nie zadam tego pytania to ciągle moje posty są usuwane. Czy zadawanie pytań na tym forum jest zabronione ? Czy nie można zadać pytania aby otrzymać bezpośredniej odpowiedzi ?

 

Chyba forum jest po to aby wymieniać się doświadczeniami i sobie nawzajem pomagać. Tymczasem od moderatora usłyszałem odpowiedź: przeczytaj 189 podstron z tematu "piany" to się dowiesz. :wallbash:

 

Ponadto chciałem zgłosić, że ktoś z moderatorów usuwa post i nie wysyła żadnego powiadomienia na PW dlaczego to zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponadto chciałem zgłosić, że ktoś z moderatorów usuwa post i nie wysyła żadnego powiadomienia na PW dlaczego to zrobił.

 

Bo nie ma takiego obowiązku.

 

Spróbuj zadać pytanie chociażby w tym temacie http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... bbd#439807. Myślę, że jeśli ktoś będzie znał odpowiedź to na pewno coś doradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.