Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Amnes

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli ma to działać jak ostatnio z maszynami to super pomysł jeżeli jakiś partner będzie chciał się tam ogłaszać.

Natomiast jeżeli chcecie rozlewać duże bańki na małe części jest to nie fair w stosunku do partnerów - to takie moje prywatne zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilgt, świetny pomysł. Natłok tematów na forum powoduje, że łatwo przeoczyć inicjatywę zakupów grupowych (sam ostatnio przegapiłem taką okazję na odkurzacz George`a bo oferta pojawiła się w kontynuacji tematu sprzed wielu miesięcy). Wyodrębnienie takiego działu w: "Ogłoszenia forumowiczów" nadało by przejrzystości w kwestii zakupów grupowych na forum.

Zatem dołączam się do prośby, aby administracji forum rozważyła takie rozwiązanie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

kamilgt, pomysł działu zakupów grupowych jest fajny. Fajnie byłoby zrobić podział na oferty sprzedaży grupowej sklepów oraz na dział do zakładania tematów przez użytkowników forum, gdzie kilka osób będzie się skrzykiwać na zakup jakiegoś stuffu.

 

Pomysł ten skończy się jednak jak mniemam, wykwitem tematów pt: "proponuję zakup grupowy wosku samochodowego Collinite No 476s - osoby chętne proszę się wpisywać w temacie" a to nie wyjdzie na zdrowie partnerom forum :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzecz jasna, odpowiedni regulamin działu w jakimś stopniu eliminowałby tzw. kombinatorów, którzy chcieliby zakupić każdy jeden kosmetyk w formie grupowej, dla nonsensownych oszczędności rzędu 1,59zł na 5 litrach szamponu :)

Nawet jeśli się tacy delikwenci znajdą - w co nie wątpię - koniec końców to partnerzy forum decydują czy robią promocję grupową na prośby forumowiczów, czy nie.

Myślę, że zakupy grupowe w większej mierze dotyczyły by sprzętów (maszyny polerskie, myjki, odkurzacze, mierniki) niż kosmetyków - i te dwie dziedziny należałoby rozdzielić w omawianym dziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem o gratisowcach i rabatowcach, których na forum jest sporo i faktycznie może się to skończyć tak jak mówicie... ale myślę, że moderatorzy mogliby czuwać i podejmować decyzję czy dany temat "puszczać" czy kasować :o sprawę trzeba przemyśleć, muszę sprawdzić jak to działa na innym forum :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że zakupy grupowe w tej formie w jakiej są obecnie na tym forum zupełnie wystarczają, a i są jednocześnie jedyną formą możliwą, czyli partner KA pisze co ma, za ile i ile luda potrzeba;

 

jest przecież inne miejsce w sieci, gdzie można takie rzeczy załatwiać, przykładem grupowe zakupy od Gtechniq'a, a jak na 1. taką akcję to było nieźle 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś otrzyma takie PW poprosimy o informacje.

Liczymy od tej chwili ;)

 

Zniesmaczyłem się trochę jak dostałem taką wiadomość, ludzie nie maja za grosz godności.

Co teraz zrobić? Albo jestem jeleń i głosuje, albo świnia i podpierdziele do moderatora :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Jeżeli ktoś otrzyma takie PW poprosimy o informacje.

Liczymy od tej chwili ;)

 

Zniesmaczyłem się trochę jak dostałem taką wiadomość, ludzie nie maja za grosz godności.

Co teraz zrobić? Albo jestem jeleń i głosuje, albo świnia i podpierdziele do moderatora :lol:

Hmm, dziwne dla mnie podejście do sprawy (sorry, ale typowo Polskie poejście do sprawy: prędzej da się komuś łapówkę w łapę aniżeli kogoś się zakapuje).

Czy ktoś jest "świnią" jeżeli przestrzega porządku lub zwraca na to uwagę?

Moim zdaniem, prędzej jest ten "świnią" kto tego porządku nie przestrzega lub nie zwraca na to uwagi.

 

PS Kolega który to rozsyłał, otrzymał w nagrodę 3 punkciki (=przerwa w pisaniu na forum). ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Kolega który to rozsyłał, otrzymał w nagrodę 3 punkciki (=przerwa w pisaniu na forum).

 

Rozumiem że chodzi o @Carire?? Bo przyszedł mi na maila komunikat że dostałem PW od niego, ale wygląda że wszystkie PW od niego zostały usunięte administracyjnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Kolega który to rozsyłał, otrzymał w nagrodę 3 punkciki (=przerwa w pisaniu na forum).

 

Rozumiem że chodzi o @Carire?? Bo przyszedł mi na maila komunikat że dostałem PW od niego, ale wygląda że wszystkie PW od niego zostały usunięte administracyjnie ;)

 

Też tak miałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Chciałbym poprosić o pomoc w zrozumieniu tematu, który stał się powodem do założenia tego tematu.

Zacznę od tego że „nie mam FB” i zupełnie nie rozumiem i nie czuję tematu „lików”.

 

W dniu wczorajszym otrzymałem od kolegi Macieja, PW z prośbą o „zalajkowanie” jego Leona w jakimś tam konkursie Shiny Garage. Wiadomość ta nie zrobiła na mnie najmniejszego wrażenia gdyż tego typu próśb dostaję na firmowego maila, kilka w tygodniu. Pomiędzy ogłoszeniami sklepów w których pięć lat temu kupiłem książkę a dziś okazuję się ich najlepszym klientem a zaproszeniami na spot forumowiczów z forum na które nawet nie pamiętam że się kiedyś zapisałem, dostaję prośby o zalajkowanie rysunku czyiś dzieci albo przepisu na zupę grzybową czyjejś szanownej małżonki. Wszystkie te meile zupełnie bezstresowo, wysyłam natychmiast do kosza. Natomiast te prośby i idea lajkowania, tylko utwierdza mnie w przekonaniu o absurdalności idei istnienia tego portalu ale nie o tym teraz mowa.

 

Podobnych próśb było już na tym forum wiele, od prośby maćka różniły się jedynie tym, że były ubrane w osobno założony temat, który to musiałem z namaszczeniem zaznaczyć jako „ignorowany”.

 

Paradoksalnie w dniu otrzymania trzech premiowych punktów przez kolegę Carira, jeden z partnerów forum, założył temat z prośbą o polubienie jego nowego produktu. W nagrodę za „polubienie”, planowane są nawet nagrody. Nie znam się ale to jest chyba kpina z demokracji:)

I teraz moje pytanie – NA CZYM POLEGA RÓŻNICA? Pytanie jest szczere i bez podtekstów prowokacyjnych.

 

Kolegi Maćka nie chcę bronić. Swoim zachowaniem bez wątpienia, naraził się wielu osobom i zapewne wiele osób ucieszy się z jego pauzy na forum. Maćkowi miejmy nadzieję, pozwoli ona na chwilę zadumy i pozwoli skoncentrować się na uważniejszym czytaniu forumowych treści zamiast zadawania nieskończonych ilości niefortunnych pytań.

 

Z góry dziękuję za łopatologiczne wyjaśnienie, które dotrze do tak stetryczałego człowieka jak ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryczek, pozwól, że spróbuję się ustosunkować do Twoich pytań (nawet nie do całego posta), bo mamy widocznie odmienne przemyślenia, a od czego jest forum :-]

 

I teraz moje pytanie – NA CZYM POLEGA RÓŻNICA?

 

Dla mnie różnic jest jakiś srylion, ale wymienię kilka tych najważniejszych:

1. Jeśli Partner forum zakłada sobie jakiś temat w swoim dziale (bo tak to de facto wygląda), to jest to jego prawo. Akurat pozycja Partnerów na tym forum jest bardzo klarowna - płacą składki, czyli wspierają forum (chyba nie muszę tłumaczyć, że z korzyścią dla wszystkich), więc "należy im się" możliwość reklamowania się tutaj - po to mają te swoje działy.

Chyba jest jasne, że właśnie konkursy na fb to taka forma reklamy - ja nie widzę w tym nic złego.

2. Właśnie demokracja polega na tym, że wchodzisz albo nie wchodzisz w jakiś temat na danym forum - o ile nie narusza on regulaminu, nie ma w nim nic złego. Codziennie na forum widzę dziesiątki bardziej bezsensownych (z każdym dniem więcej) tematów niż te dotyczące lajków na fb i trudno - oznaczam jako przeczytane i się wkurzam dalej. Dzięki temu, że wszystko jest demokratyczne, jak już dojdzie do tego (a jest coraz bliżej), że będą powstawały po 3 tematy dziennie typu "Jaki wosk do srebrnego passata b5 kombi TDI po niemieckim emerycie z przebiegiem 50kkm", będę musiał zrezygnować z uczestnictwa w tym forum, bo już nie wytrzymam. Taka jest demokracja! Były już teksty o "białoruskim forum", ale jakiś porządek być musi.

3. Jak w punkcie wyżej - pisanie postów jest mniej narzucające (nikt chyba wszystkich nie czyta) niż wysyłanie wiadomości na PW. Skrzynka mailowa to trochę co innego moim zdaniem, tutaj widzisz, kto Ci to wysyła i nie ma możliwości skierowania niektórych wiadomości od razu do folderu SPAM.

 

Oczywiście no offence. Ja po prostu widzę różnicę i uważam, że kroki podjęte przez moderatorów są tym razem (wyjątkowo :P ) właściwe, więc postanowiłem się moimi spostrzeżeniami podzielić tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA CZYM POLEGA RÓŻNICA?

 

Moim, skromnym zdaniem na przekroczeniu pewnej granicy, jaką jest Prywatność Prywatnej Wiadomości ( :D ) . A że w przypadku Kolegi nastąpiła pewnego rodzaju kumulacja, to myślę że czas na odpoczynek od postów na granicy robot-spamu i popracowanie w tzw realu przy samochodzie jest jak najbardziej wskazany :good:

 

jeden z partnerów forum, założył temat z prośbą o polubienie jego nowego produktu. W nagrodę za „polubienie”, planowane są nawet nagrody
prośby o zalajkowanie

 

 

Nie o tym, ale niestety bardzo smutny jest poziom i ranga "problemów" na tym portalu ..... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.