Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś mi powie od ilu postów jest możliwość wstawienia tematu do giełdy? Bo jestem tu już jakiś czas i choć nie piszę to czytam sporo ;) i dziś chciałem w końcu sprzedać swojego DASa i Epocę które mi zalegają w pokoju a tu niespodzianka.. ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
To powinno bardziej zależeć od stażu bo teraz muszę bezmyślnie nabić jeszcze 7 postów żeby móc coś sprzedać mimo że na forum jestem już prawie 2 lata.. ;/

 

Dobrze Ci idzie. Miej swiadomosc ze bezmyslne posty sa kasowane :P

Taki regulamin zaakceptowales w trakcie rejestracji na forum, wiec proponowalbym nie uzalac sie tylko wziac sie i aktywnie udzielac na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

Nie widzisz różnicy pomiędzy sprzedażą napoczętych 10 baniek Sonaxa ( dziwnym przypadkiem tyle ile wynosi limit, co rodzi we mnie przeczucie , że gdyby limit wynosił 20, to baniek też by było 20, no ale w końcu to nic podejrzanego ),a incydentalna sprzedażą paru trefnych/napoczętych produktów przez partnera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto mówi o trefnych produktach? :dontknow:

 

Co wspólnego ze sprzedażą trefnych produktów przez Partnera ma mój post, który pyta o coś zupełnie innego?

 

A limit 10 produktów odnosi się do nowych produktów, a nie używanych, więc co to za różnica ile tych baniek było?

 

Jeśli już jesteśmy przy TYCH sonaxach to baniek było z tego co pamiętam 11 :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

To jeszcze lepiej, napewno ta sprzedaż nie miała charakteru komercyjnego, uciśniony forumowicz przypadkowo nazbierał 11 5 litrowych baniek QD do własnego uzytku :)

 

A kto mówi o trefnych produktach?

 

Przykład użyty na zobrazowanie charakteru produktów czasami sprzedawanych przez partnerów, wgnieciona butelka, zalana etykieta etc. Zakładam że doskonale wiesz o czym mowa, ale przyczepiasz się dla zasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Wystawić, i o ile ogłoszenie nie będzie przekraczało przyjętych norm to nic się nie stanie, o czym zapewne doskonale wiesz bo Twój kolega z Wołomina nie raz i nie dwa tak wystawiał produkty jak jeszcze był partnerem.

 

Idź poszukać afery gdzie indziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o Twój kolega z Wołomina nie raz i nie dwa tak wystawiał produkty jak jeszcze był partnerem.

 

"Kolega z Wołomina" wystawiał prywatne produkty na giełdzie, jak jeszcze nie było obostrzeń dla Partnerów Forum. Jak wystawił na sprzedaż więcej niż ktoś może mieć w szafie, to niektórych "zaszczypało kakało" i się regulamin zmienił - tak drogą uściślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest mieć wysokie mniemanie o sobie, ale gwarantuje że zmiana Regulaminu nie była spowodowana Twoją działalnością.

 

Wysokie mniemanie...? to było raczej domniemanie, ale ufff... kamień z serca.

 

Po prostu tak Wam się jakoś dziwnie złożyło w czasie. (może wówczas dało do myślenia :-] - e no skąd... )

Usunęliście mój temat sprzedażowy (pomimo, iż nie naruszał żadnych z zapisków ówczesnego regulaminu) tłumacząc się dużą ilością skarg - ciekawe któż to się tak skarżył i na co? :-] Ból pupy i tyle. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie techniczne dotyczące działu giełda.

 

Mam baniaczek galonowy Duragloss #703, w którym przekręciłem niechcący gwint przy zamykaniu. Taka butelka nie nadaje się do jakiejkolwiek wysyłki a chciałbym odsprzedać ze 2 litry.

 

Jak mogę wystawić ogłoszenie w dziale giełda nie łamiąc regulaminu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.