Skocz do zawartości

Czarne plastiki - pielęgnacja, czyszczenie, konserwacja


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, PawelKRZ napisał:

Ehhh.... zapytam tutaj.

Jak położę DLUX'a na plastikach. Po czasie przestanie działać, to .... myje APC i kładę kolejną warstwę? Z reflektorów to jeszcze pewnie można zeszlifować, ale z czarnych plastików?

Jak przestanie działać to już go tam nie będzie😃

Ponownie przygotujesz powierzchnię i można kłaść nową warstwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Plastiki w aucie mam dosyć świeże, przy ceramice coś tam było kładzione, ale nie wiem co - na innej myjni przy myciu detailingowym ciężko było to zmyć 🙂

Teraz juz chyba są na zero, zrobiły się szare, więc czas podziałać coś samemu (na szczęście pogoda już się do tego robi dobra). Szukam "przewidywalnego" dressingu 🙂 - mam Dluxa, ale na ten moment nie mam czasu na zabawę w kładzenie powłoki na plastiki (a mam ich w aucie sporo), więc chce coś szybszego. Z tego co wyczytałem z poprzednich stron, warto rozważyć:

Owatrol Polytrol
KOCH CHEMIE NANO MAGIC PLAST CARE

Co brać?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć, W zeszłym roku niestety postanowiłem zabezpieczyć plastiki w 2 samochodach produktem firmy rrc plastic conditioner. Na początku efekty był ok, a z czasem plastiki wyblakły o czym pisałem w innym temacie. Dostałem od nich ten zmywacz, ale jeszcze go nie używałem ponieważ chciałbym od razu czymś je zabezpieczyć. Przeczytałem parę stron i polecany środek to K2 Sigma PRO. Czy będę on odpowiedni? Wolałbym matowy efekt. Samochody to Focus MK2 i Scenic II jeśli to ma jakieś znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matixs k2 Sigma Pro to dressing do opon i siądzie dobrze jak każdy inny tire dressing. Matu raczej się nie spodziewaj. 

Ja polecę Funky Witch Plastic Fantastic

Mala butelkę 215ml kupisz za nie wielką kasę i będziesz zadowolony na pewno. 

IMG_20200425_120142.jpg.52b43fbad84c1336dbd845b53153510a.jpg

IMG_20200425_115936.jpg.b4676b827132642f3c869d26d5110086.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.