Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co widzę, to ma być cała "limitowana linia", a nie tylko ten wosk. Niby fajnie, ale brak numeracji przez co tak naprawdę nie wiadomo ile tych produktów wyjdzie (pozostaje wierzyć w uczciwość firmy),a druga sprawa że w tych edycjach limitowane zaczyna robić się samo opakowanie a nie produkt.

Wosk zapewne znajdzie swoich entuzjastów (w linku juz wyprzedany) pytanie czy po zakończeniu limitowanej edycji nie trafi do normalnej sprzedaży bez woreczka i certyfikatu za połowę ceny..

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bare Shine

Chyba, że ja źle odebrałem ten post i sie mylę. 

+ limited był z tego co pamiętam 50ml i kosztował bodajże 129zł. Wersja obecna 100 ml za 89zł, ale fakt oprawa zupełnie inna choć moim subiektywnym zdaniem nie to powinno wyróżnać limited edition.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarBi widzialem to wczoraj. pokazuja swoj wosk limitowany i sami tez twierdza ze te wersje limitowane staja sie komercyjne ale nie wydaje mi sie ze chodzi o to ze oni sami sie przyznawaja do tego, ze wypuszczaja go pod inna nazwa. tez sie moge mylic oczywiscie ale ja tak to rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, kamil598 napisał:

@D@ViD Jaki zapach?

Ciężko mi kurcze teraz określić 🙂 

4 minuty temu, MarBi napisał:

@D@ViD to była jedyna sztuka na stanie ?

było więcej, ale już wyprzedane 

 

Jak widzicie treść certyfikatu..... jest zaświadczenie, że to wosk tylko w 99 sztukach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
4 godziny temu, MarBi napisał:

@D@ViD ja nie powiedziałem ze tak będzie, a jedynie podjąłem dyskusję. Daleko mi do oskarżenia producenta, tym bardziej FW które bardzo lubię.

Jeśli szukasz przykładów to choćby na krajowym rynku Detailink i ich limitowany w wosk w ilości 20 sztuk, obecnie dostępny w seryjnej dystrybucji za 40 czy 50zl mniej.

 

@MarBi Skąd masz taką informację?

4 godziny temu, Bare Shine napisał:

@MarBi widzialem to wczoraj. pokazuja swoj wosk limitowany i sami tez twierdza ze te wersje limitowane staja sie komercyjne ale nie wydaje mi sie ze chodzi o to ze oni sami sie przyznawaja do tego, ze wypuszczaja go pod inna nazwa. tez sie moge mylic oczywiscie ale ja tak to rozumiem

@Bare Shine1WAX nie jest dostępny pod inną nazwą 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
2 minuty temu, MarBi napisał:

@DETAILiNK prześledzicie temat od poprzedniej strony i wszytko się wyjaśni.

Źle zinterpretowalem wasz post na instagramie stąd taki wpis (za co już kilka postów wyżej przeprosiłem). 

 

 

@MarBiWybaczamy 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@D@ViD ja juz mam jeden zklepany 😄 Takze czekam aż dojdzie do sklepu i tez bede miał u siebie 😄 

 

Panowie akurat tak sie złozyło że mam i Wosk limitowany od @DETAILiNK jak i ich nowość czyli Hybrid. 

Małe porówanie Ty wosków:

IMG-20200924-172412441.jpg

IMG-20200924-172510646.jpg

IMG-20200924-172513792.jpg

Kolor inny, zapach inny, Oba woski fantastycznie sie topią ale to akurat żadna nowość w przypadku wosków @DETAILiNK. Jeżeli chcecie to moge zrobić mały test porównawczy jak znajde jakiś panel testowy 😛 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jeśli ktoś zna woski od FW, z łatwością zauważy, że #vettore to zupełnie inny produkt. Limited od Enzo to również co innego. FW i Enzo nie mają już nic wspólnego.

@Bare Shine wosk OSD to również inny produkt. Sprzedawca który rozpowszechniał takie bzdury powinien zmienić branżę. Żal.....

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
53 minuty temu, Grzechu23 napisał:

wysłuchało sugestie użytkowników i mamy zamykania ;) 
 

Jaka jest cena tego zestawu ?

To się jeszcze doczepię - będzie luksusowo jak będzie można tylko gąbkę wymieniać na nowa - czyli kupuje opakowanie raz a wkłady wymieniam sobie regularnie :P Wkłady tańsze od całości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Domel napisał:

Jaka jest cena tego zestawu ?

To się jeszcze doczepię - będzie luksusowo jak będzie można tylko gąbkę wymieniać na nowa - czyli kupuje opakowanie raz a wkłady wymieniam sobie regularnie :P Wkłady tańsze od całości ;)

Cenowo to już pytanie do @Good Stuff

Też byłbym za tym, żeby również same gąbki weszły do sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra opcja ja zawsze trzymam aplikatory używane w pudełku razem ale zdarza się że się dotkną i ten od opon marzę mi się po lakierze.

Co do wymiennych wkładów wydaje się mega eko opcja tylko gąbkę ciężko zamocować mechanicznie aby można było to wymieniać.. Chociaż kilka opcji przychodzi na myśl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.