Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

@RoBee Ładną podziałką , logiem producenta 😁. Akurat wiadra WS są wartę tej kasy mega twardy plastik i trwały .Castorama ,szybciej pękanie niż to. I w sumie największy plus wiader @Good Stuff to raczej na pewno Wiadra na całe życie 😁😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RoBee Ładną podziałką , logiem producenta . Akurat wiadra WS są wartę tej kasy mega twardy plastik i trwały .Castorama ,szybciej pękanie niż to. I w sumie największy plus wiader @Good Stuff to raczej na pewno Wiadra na całe życie
Szczerze? Kupiłem wiadra do mycia ze szczelnym zamknięciem za jakieś grosze w lokalnym markecie. Wyglądają tak jak te WS- solidne, bez loga, bez podziałki, działają.
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RoBee No to  super😉😁. Ja też nie mam wiader WS mam Casto z naklejkami Car Chem i działa 😁 Detaling w wielu rzeczach jest bardzo wizualny np na FB masz kozackie wiadra itp. I to pokazuję jaki jesteś profesjonalista itp bo używasz tylko czegoś dedykowanego.  a można zrobić to samo w wielu przypadkach tańszymi narzędziami równie dobrze. Chodź nie raz warto dopłacić, bo niektóre rzeczy odwdzięczą się trwałością patrz Np szczotka Daytona/Ez

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



@RoBee Chodź nie raz warto dopłacić, bo niektóre rzeczy odwdzięczą się trwałością patrz Np szczotka Daytona/Ez


Ależ oczywiście masz rację. Bardzo często warto w detailingu dopłacić do jakości, ale trzeba przyznać, że sporo jest też wydmuszek typowo pod skok na kasę fanatyków detailingu. Do wszystkiego warto podchodzić z umiarem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Qlimaxss napisał:

@RoBee  Dokładnie , do wszystkiego trzeba podchodzić z głową 😉

 

Nie można zapomnieć o jakże ważnych walorach estetycznych 😉 sam jeszcze nie mam żadnych wiader pro ale z pewnością kiedyś kupię I WS jest na liście numerem pierwszym 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Banshee napisał:

i wosk

Producent piszę: "Pozostaw wosk na lakierze około 30 - 60 minut - Nie obawiaj się pozostawić wosku na lakierze przez zalecany czas, im dłużej go pozostawisz przed dotarciem tym lepsze właściwości osiągniesz."

Musi być skurczybyk fajnie oleisty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Emka5 napisał:

Podobno szampon na poziomie Koch Nano Magic 

oho to warto by się zainteresować, Koch nie raz mi oszczędzał fibry gdy myło się auto z totalną taflą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.05.2020 o 14:11, DaV napisał:

oho to warto by się zainteresować, Koch nie raz mi oszczędzał fibry gdy myło się auto z totalną taflą.

Zadowolony jesteś z tego Kocha? Mi się wydaje że trochę słabo domył autko, no i z poślizgu też zadowolony nie jestem. Chyba że ja coś źle robię. Bardzo mało się pieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kamsyyo Piany i poślizgu mniej niż w zwykłych szamponach ale efekty widać, po spłukaniu zaczyna kropelkować i osuszenie auta staje się sporo łatwiejsze. Do tego go kupiłem i do tego go używam więc jestem zadowolony 🙂 Jak mam ochotę na mega pianę i poślizg to sięgam po coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.