Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, yas napisał:

 co to ma byc, jakis wosk swiecący w ciemnosci, czy co ??

Nie mam pojęcia, chemik z adbl wrzucał na insta. Wiem tylko, że świeci pod światłem UV. Ja to kupuję czymkolwiek by nie było, z ADBL testowałem już chyba większość kosmetyków a na twarde smarowidło (które uwielbiam) od nich czekam i czekam. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, lazzur napisał:

dla mnie ten wosk jodido z mf to total niewypał, na aucie posiedział moze z max połtora miesiaca, dobrze ze mialem tylko tester

Nie twierdzę że to jakiś wybitny wosk, ale jakość wosku oceniasz tylko po trwałości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny limited od ADBL i jednocześnie kolejne odgrzewanie kotleta*. Fajnie, że coś robią ale wolał bym w końcu coś nowego, o lepszym, innym działaniu czy przeznaczeniu. 

*wg mnie oczywiście, ale trzeba przyznać, że kolorki i butelki kozackie.

97428472_1929900473821548_1041214030917664768_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, KiziorDZN napisał:

Kolejny limited od ADBL i jednocześnie kolejne odgrzewanie kotleta*. Fajnie, że coś robią ale wolał bym w końcu coś nowego, o lepszym, innym działaniu czy przeznaczeniu. 

*wg mnie oczywiście, ale trzeba przyznać, że kolorki i butelki kozackie.

 

Limited jest bo pewnie jak większość firm obecnie jest problem z opakowaniami, wszystko co każdy miał wyprzedał pod koronawirusa do innych firm, którym posłużyły jako butelki do produktów dezyfencji.
Ale trzeba przyznać że fluo kolor i przezroczyste działa na wyobraźnie i od razu produkt jakiś fajniejszy 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z instagrama @DETAILiNK chłopaki coś dla nas mają:

 

Cytat

NOWOŚĆ!!! Carnauba Wax - już od niedzieli 17/05/20 nowy wosk w naszej ofercie! Carnauba Wax - wosk o zawartości 35% najczystszego wosku Carnauba z dodatkami nanocząsteczek tytanu i silikonu oraz perlizatorów 😎 Idealnie maskuje drobne rysy i niedoskonałości lakieru, nadaje szklistości oraz głębi lakieru. Trwałość do 3 miesięcy 😎 Oczywiście bez symboli GHS i w klasycznym stylu ✌️

IMG_20200515_005815_005.jpg.12ec32f1049770bda78975fe4ee76f41.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarBi napisał:

Co do ADBL, to z tego co pamiętam całkiem niedawno pisali o 3 zupełnie nowych produktach. Domniemam, że nie chodziło im o serie "limited" także może niebawem coś się wyjaśni.

Produkty są całkiem nowe i dwa z nich jak dla mnie zapowiadają się mega ciekawie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.