Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, pretor napisał:

Wina lezy po stronie pseudofirm ktore masowo zaczely produkowac srodki do dezynfekcji przez co fabryki produkuja tyle co produkowaly lub wiecej i podniosly troche ceny zeby dobic Europe,a posrednicy jeszcze bardziej podkrecili ceny zeby szybko zarobic.

Juz sie zaczyna luzowac i tylko patrzec jak ceny butelek i innego plastiku made in china zaczna wracac do normalniejszej ceny.Zreszta juz widac po rekawiczkach gdzie cenili sie ponad 100 za paczke a juz za 50-60 zl mozna gdzieniegdzie kupić.

Szkoda, że nikt nie wykorzystał okresu plastikowej posuchy na produkcje butelek że szkła, metalu czy jakichś innych alternatyw dla plastiku. Byłoby ciekawie, a tak jest drogo, będzie taniej, problemy z badziewnym w większości plastikiem zostaną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Master
59 minut temu, alfaJersey napisał:

Szkoda, że nikt nie wykorzystał okresu plastikowej posuchy na produkcje butelek że szkła, metalu czy jakichś innych alternatyw dla plastiku.

Opakowania szklane czy metalowe istniały, istnieją i będą istnieć. Póki co plastik jest bezkonkurencyjny, zwłaszcza w naszej branży. Szkło było by idealne, gdyby nie waga i niebezpieczeństwo rozbicia. Opakowania metalowe, to również kwestia wagi, ale i niestety niekompatybilności z wieloma różnymi produktami. Także w sumie to nie było czego wykorzystywać, aby wymyślać alternatywę dla plastiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Gozdziu23 napisał:

Ponawiam pytanie, w czym są lepsze od h8-h9 na poliwęglanie ?

jedna jest po prostu do cięcia a druga ma w sobie wykończenie i już zabezpieczenie a czym się różnią to już należy pytać u producenta, być może jest to tylko marketing nie wiem 🙂 ale mają więcej nowych produktów w fazie produkcyjnej po zmianie szefa oraz po tym co na świątecznym przyjęciu im powiedział.... trzeba cierpliwie czekać 🙂 a wyjdą naprawdę ciekawe rzeczy, wiem bo testowałem wszystkie, z czego 2 produkty były do poprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@Arkeolowy nieprawdopodobna historia ale ze 2 tyg temu kupowałem h8 jeszcze bo mi sie kończyła i nie zauwazylem czegos podobnego jak to tu gosc opisuje. Tnie dalej jak kiedys. Nie zauwazylem osłabienia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.