Skocz do zawartości

Czym wycierać do sucha ?


sq2jul

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Ja używam WS Monster, The Rag Company The Gauntlet Drying Towel i klasycznego niebieskiego fluffika. O Monsterze i flafiku nie będe się rozpisywał bo temat dość dobrze znany. Natomiast bardzo pozytywnie jestem zaskoczony gauntletem - recznik 38x61 wystarcza na średniego kombiaka, na którym jest jakieś tam hydro. Ale znowu jak na aucie tafla to mało mocarzy co jeden wystarczy 😄 Dość mięsisty, raczej nie zostawia po sobie smug - ja go lubię 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie wypadłem trochę ostatnimi czasy z tematu AD a chciałem zakupić jakiś ręcznik lub ręczniki do osuszania. Moje 2 szt. CG Woolly Mammoth zakosiła mi żona i córa do osuszania swoich włosów. Byłem z nich zadowolony ale troszkę czasu minęło i chciałem zapytać co warte jest uwagi na chwilę obecną czy po prostu zakupić nowe CG i nie zdziwiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@peciubardzo Ci dziękuję bo jestem mocno zadowolony z poleconego przez Ciebie ręcznika. Wczoraj o dziwo wydarłem go z paczkomatu i wieczorem szybki test po spłukaniu auta i jest moc. Ale mam jeszcze jedno pytanie - czy ten ręcznik występuje w mniejszej wersji w celu wycierania wnęk obrzeży drzwi, progów itp?

Tak mi się to wycieranie spodobało że chyba od nowa troszkę wrócę do aktywniejszego dbania o auto i przy okazji troszkę więcej ruchu będę miał i więcej pytań w celu uzupełnienia kosmetyków - jeszcze raz dzięki 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Strus napisał:

Fireball Pin Towel

 

PS - Masz 64 strony wątku. Czytałeś coś czy na gotowca lecisz?

 

22 godziny temu, Strus napisał:

Fireball Pin Towel

 

PS - Masz 64 strony wątku. Czytałeś coś czy na gotowca lecisz?

Czytałem najczęściej polecane to właśnie Pin Towel, King, Od ADBL jeden recznik. Tylko nie wiem właśnie, który będzie najbardziej w porządku.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.