Skocz do zawartości

Czym wycierać do sucha ?


sq2jul

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem

Szukam dobrego ręcznika do osuszania. Do tej pory miałem chyba SG fluffy dryer ale nie bardzo jestem z niego zadowolony. Bardzo słabo zbiera wodę, zostawia po sobie ślady przy przeciąganiu, trzeba go co chwilę wykręcać/suszyć.

Chciałbym kupić coś co będzie:

1. Dobrze wciągać wodę

2. Bardzo delikatne-nie chcę narobić bałaganu po korekcie, a lakier niestety dość miękki

3. Nada się do przeciągania

4. Dam radę dobrze osuszyc nim samochód rozmiarów VW T3

Cena nie jest bardzo istotna. Zależy mi na świetnej jakości. Ręcznik będzie używany niezbyt często i tylko do jednego auta.

Z tego co tu wyczytałem to mam 3 typy- Work Stuff King/Beast/Monster, albo Pin Towel

Chętnie też poznam Waszą opinię bądź inną propozycję, ale z największym naciskiem na delikatność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
11 minut temu, Strus napisał:

Monster jest dwustronny a Prince jedno?

Odwrotnie. Prince dwustronny, a Monster jedno. 

Bierz Prince, dużo więcej wody zbierzesz, a jak nie zależy Ci bardzo na czasie to zamów z Alli kopię 1:1 Prince za około  pół ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Strus napisał:

a podrzuć linkę

 

Zastanawiam się też nad Fireball Black Fox 70x40 bo można go kupić nawet taniej niż Monstera XS

Ja zamówiłem z tego: https://pl.aliexpress.com/item/1005002836301733.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.a5de4c4dzktEjI 
Zamówiłem 26.08 i 02.09 wyskoczyło, że przesyłka oclona. 

Mam też Monstera normalnego i dwa prince "oryginalne" z WS więc porównam je ze sobą jak przyjdą. 

Fireball nigdy nie miałem więc się nie wypowiem

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
14 godzin temu, Bac napisał:

Mój fluffy przed praniem słabo chłoną wodę a po praniu przestał zupełnie. Jest jakiś sposób, aby to przywrócić? Prany był w płynie Good Stuff'a. 

 

Używasz wetcoatów? hydrowoskow?? 

Pewnie dlatego się "przytkał" 

Wypierz w wyższej temp. Na początek daj 60st + jako płyn do płukania ocet 100ml 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witajcie,

szybkie pytanie, czy ręcznik CarPro Dhydrate jest typu Twisted pile? Angielska strona producenta nie podaje tej informacji, niektóre polskie sklepy już tak, inne wspominają tylko o 'najnowocześniejszej technologii'. Kupiłem ten ręcznik trochę przez przypadek, nie zwracając uwagi na 'technologię', i teraz nie wiem czy ręcznik powinienem tylko przykładać czy może mogę już go ciągnąć? 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
On 9/5/2021 at 7:14 PM, smerf91 said:

Ja zamówiłem z tego: https://pl.aliexpress.com/item/1005002836301733.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.a5de4c4dzktEjI 
Zamówiłem 26.08 i 02.09 wyskoczyło, że przesyłka oclona. 

Mam też Monstera normalnego i dwa prince "oryginalne" z WS więc porównam je ze sobą jak przyjdą. 

Fireball nigdy nie miałem więc się nie wypowiem

Można zapytać ile płaciłeś za tą chinska wersje prince'a i jak ona wypada w porownaniu do ori (probowalem poszukac czegos u ciebie na profilu ale nie znalalzem v:)? Bo widze że na ali ok 30zł wychodzi, a na allegro idzie już wyrwać prince'a za ok 50 (tylko aukcja troche dziwnie napisana, z jednej strony pisza ze prince a w opisie sie pojawia king, moze poprostu pomylka), z czego prince jest zdeczka wiekszy (55x50 vs 40x40) i nie wiem czy u chinczyka podrozalo czy cos, ale w takiej sytuacji już ten deal sie taki fajny nie wydaje. Szukam jakiegos drugiego recznika do pomocy dla pin towela, bo czasami mi poprostu czegos brakuje - czy to żeby auto 2 razy osuszyć, czy poprostu juz fireball tak nasiaknie że zostawia krople (albo ja nie umiem w uzywanie reczników, albo trzeba go pożadniej wyprać bo chyba kiedyś nie miał tego problemu) i własnie o tym workstuffie mocno myśle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Skav napisał:

Można zapytać ile płaciłeś za tą chinska wersje prince'a i jak ona wypada w porownaniu do ori (probowalem poszukac czegos u ciebie na profilu ale nie znalalzem v:)? 

Słabo szukałeś😀 Łap moje porównanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Kupiłem dzisiaj K2 flossy. Powiem wam tyle że ręcznik jest gigant i masa robi swoje. Jest z 4 razy grubszy od pozostałych ręczników z mojej kolekcji. Jutro uzupełnię o wsępną opinię 🙂

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.