Skocz do zawartości

Czym wycierać do sucha ?


sq2jul

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

@Domel i jak po tak długim czasie oceniasz ręczniki, które posiadasz? Który według Ciebie sprawuje się najlepiej pod względem pracy i chłonności? Dasz jakieś swoje TOP propozycji (nie biorąc pod uwagę ceny i aby można było nim przeciągać po lakierze)?

Interesuje mnie twoje zdani odnośnie dużych ręczników bo posiadam obecnie WS Prince, a myje samochód no rinse przez co od 3/4 auta zaczyna zostawiać zacieki i nie zbiera już tak dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
10 godzin temu, phsyren napisał(a):

@Domel i jak po tak długim czasie oceniasz ręczniki, które posiadasz? Który według Ciebie sprawuje się najlepiej pod względem pracy i chłonności? Dasz jakieś swoje TOP propozycji (nie biorąc pod uwagę ceny i aby można było nim przeciągać po lakierze)?

Interesuje mnie twoje zdani odnośnie dużych ręczników bo posiadam obecnie WS Prince, a myje samochód no rinse przez co od 3/4 auta zaczyna zostawiać zacieki i nie zbiera już tak dobrze

Obecnie używam notorycznie pomarańczowe MAD małe i duże - oraz szare MAD małe i duże - dla mnie w chwili obecnej to najlepsza opcja - przede wszystkim cena + jakość. W cenie 1 Kinga mam 2 MAD. Jeden się suszy to drugi jest w aucie gotowy do akcji. Grubość, chłonność, jakość włosia - dla mnie super. Kolejne pranie zrobione, jakiś czas temu zaplątały mi się w pralce aplikatory z dressingu i niestety pofarbowało <facepalm> ale dalej włosie trzyma miękkość jak 1 dnia. Jeszcze ten fajny kolor oczojebny. Te małe 40x40 to jest hit - osuszanie wnęk, progów, etc etc to bajka. Filmik sie tworzy 😉

Dla mnie te szmaty to odkrycie sezonu.

2023-10-11-08-47-02.jpg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel a gdzie zakupiłeś te ręczniki? Bo jeśli chodzi tobie dokładnie o Madness to mało widzę ofert dużych ręczników, ale też żadnych pomarańczowych

A masz może jeszcze jakaś 1-2 alternatywy dla MAD'a ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcinm76 o kurde tego się nie spodziewałem 😂 myślałem, że skrócenie nazy Madness bo oni tez mają dobre miękkie mikrofibry

 

Na stronie Ale-drogo można znaleźć 40x40 za 14 i 17zł 😮 więc o ile są oryginalne i sprawują się tak dobrze jak mówicie to cena bardzo niska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
24 minuty temu, phsyren napisał(a):

@marcinm76 o kurde tego się nie spodziewałem 😂 myślałem, że skrócenie nazy Madness bo oni tez mają dobre miękkie mikrofibry

 

Na stronie Ale-drogo można znaleźć 40x40 za 14 i 17zł 😮 więc o ile są oryginalne i sprawują się tak dobrze jak mówicie to cena bardzo niska

Te: https://automotivecare.pl/pl/producer/Moje-Auto/186

30 minut temu, phsyren napisał(a):

@Domel a gdzie zakupiłeś te ręczniki? Bo jeśli chodzi tobie dokładnie o Madness to mało widzę ofert dużych ręczników, ale też żadnych pomarańczowych

A masz może jeszcze jakaś 1-2 alternatywy dla MAD'a ?

Alternatyw jest multum. Każdy sklep ma w ofercie kilka fajnych ręczników - kwestia budżetu i potrzeb 🙂 Co kto woli 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel zamówiłem i zobaczymy jak spiszę się MAD 40x40, bo 17zł to nie dużo, a i tak musiałem kupić kilka fibr. Jeśli się sprawdzi (w porównaniu do WS Prince) to zakupie sobie większą wersje. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy fibry po ceremic QD, Interior cleanerach i płynie hydrofobowym do szyb trzeba od razu rzucić do prania czy mogą sobie poleżeć w koszu, aż nazbiera się ich trochę i wyprać od razu kilkanaście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
3 minuty temu, phsyren napisał(a):

Czy fibry po ceremic QD, Interior cleanerach i płynie hydrofobowym do szyb trzeba od razu rzucić do prania czy mogą sobie poleżeć w koszu, aż nazbiera się ich trochę i wyprać od razu kilkanaście?

Nie trzeba, to nie twardniejące powłoki.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Ktoś używał Benbow gun ? 
Osuszam samochód kompresorem i potrzebuje coś z szerszym strumieniem od standardowego pistoletu, może jakieś inne propozycje?

Możesz spróbować pistolet z dysza venturiego


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.