Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.03.2022 o 19:46, zeea napisał:

Robie essencem, a on jest podobny do enigmy z tym, że enigma potrafi ponoc jeszcze wiecej wyciac jak dobierzesz dobrze pada. 

Tak też myślałem. Nic nie wiesz na temat tej pasty ale piszesz, że jest oklepana. 😂

W dniu 21.03.2022 o 19:46, zeea napisał:

 

 

W dniu 21.03.2022 o 19:46, zeea napisał:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bochen może coś od nich dokupię. Kupiłem jakiś basic tenzi apc out 5l na próbę. Neutral prawie to nic nie ppsuję przynajmniej 🙂 Najgorszy scenariusz to jak się zacznę bawić w detailing elewacji 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, xadamx napisał:

Tak też myślałem. Nic nie wiesz na temat tej pasty ale piszesz, że jest oklepana. 😂

 

 

Słowo oklepana użyłem w tym sensie, że poprostu jest czesto polecana i robi dobrą robote. Fakt nic wiecej nie wiem na jej temat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę za jakiś miesiąc położyć Aque 9H w 2 warstwach (ewentualnie jak braknie to dach i klapa zostanie w jednej).

Jeśli auto po aplikacji będzie stało 24h (Lub nawet 48) to musze kłaść booster od aquy?

W jakim odstępie położyć drugą warstwę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zrywałem fabryczną gąbkę Forda i pod klejem rejestracje właśnie taką uszczelką akustyczną. Po pierwsze po myciu nie wycieka mi teraz woda z pod rejestracji bo spływa swobodnie. Po drugie jak od nowości ta ramka mi wkurzała i dzwoniła to teraz jest cisza. Zrobiłem kiedyś taki śmieszkowy temat over detailing i chyba były fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, zwirek03 napisał:

@Bac są dedykowane nakleiki z pianki pod tablice rejestracyjne, coś w tym stylu 

numer aukcji 9028098782

 

8 godzin temu, penkus5 napisał:

@Bac Są taśmy piankowe,  lub akustyczne... osobiście nie mam,  ale wiem że pomagają jeśli potrzeba. 

 

5 godzin temu, analyzator napisał:

U mnie zrywałem fabryczną gąbkę Forda i pod klejem rejestracje właśnie taką uszczelką akustyczną. Po pierwsze po myciu nie wycieka mi teraz woda z pod rejestracji bo spływa swobodnie. Po drugie jak od nowości ta ramka mi wkurzała i dzwoniła to teraz jest cisza. Zrobiłem kiedyś taki śmieszkowy temat over detailing i chyba były fotki.

 

4 godziny temu, MMCzysci napisał:

Tylko trzeba szukać takich, które nie będą zatrzymywały wody w sobie.

Wyryte w skale z S20 FE 5G
 

A co powiecie o czymś takim? https://www.castorama.pl/tasma-akustyczna-norgips-30-mb-id-83992.html

Ramkę bym miał w 3 miejscach oklejoną uszczelką do okien, a tył blaszanej tablicy bym okleil taką taśmą.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bac to akurat mam kupione w innym niemotoryzacyjnym celu. Za szerokie. Za mocny klej. Za cienkie. Podklejalem dwa paski  w pionie za rejestracja taśmy która ma mniej niż 1cm szerokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zamówiłem szczotę do opon i pędzel do dresingu opon. Dam znać jak przyjdzie o wrażeniach.

 

Czy macie może namiary na taką wycieraczkę do szyby od wewnątrz (do przedniej) na niektórych filmikach widziałem taką co co fajnie dochodzi do rogów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.