Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

@Adrian89 Bierz poprawkę... on zadaje mnóstwo pytań o dane produkty,  nawet umawialiśmy się na coś tam,  abym wystawił na olx i tyle z tego.  Kontakt się urwał,  a pytania wciąż rosną   jak mniemam bez poparcia w zakupie 😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adrian89 Bierz poprawkę... on zadaje mnóstwo pytań o dane produkty,  nawet umawialiśmy się na coś tam,  abym wystawił na olx i tyle z tego.  Kontakt się urwał,  a pytania wciąż rosną   jak mniemam bez poparcia w zakupie
Kupiłem Rain drop bazuke na allegro bo olx to sami oszuści nie mówię że akurat to ty . Wpłać kasę a ja ci coś wyślę, nie wiadomo co. Kupiłem Fusso i płyn z firmy ADBL do mycia szyb. Kto pyta nie błądzi prawda ?

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@penkus5 to forum to potężna skarbnica wiedzy, troszkę mnie drażni jak ktoś nie ma chęci poświęcić czasu na przeczytanie dedykowanego wątku w jakimś temacie tylko po rejestracji wjeżdza od razu tutaj i na bezczela zadaje pytanie, które mało, że jest przewałkowane w odpowiednim dziale to jeszcze jemu podobni zadawali już wiele razy i nawet tutaj otrzymywali odpowiedzi… Równie dobrze można zlikwidować resztę forum a zostawić tylko ten wątek, a i tak znajdą się tacy co nie przeczytają dwa posty do góry odpowiedzi na pytanie, które chcą zadać…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://allegro.pl/oferta/przenosny-pedzel-do-makijazu-o-ksztalt-pieczec-10764472098

Jako aplikator do opon? kurcze tylko pytanie brzmi czy dobrze się na to nakłada sam dresing? hmm nie widziałem takiej metody jescze nawet na YT 😄 ale zainteresowany jestem.

 

Coś lepszego od APC znacie na doczyszczenie zacisków - dziwny czarny nalot mam, a żadne moje środki tego nie ruszają.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kivlov Jestem zachwycony tym pędzlem do makijażu! Idealnie cienką warstwę naklada, rozciąga produkt maksymalnie,  nie ubrudzisz rąk i felg... genialnie 😊

@Pikoko Ten kto czyta też zdobywa wiedzę.  Na wszystkie pytania które zadajesz są na forum odpowiedzi,  ale ciężko Ci poszukać widzę. 

Pominę już wątek z umawianiem się na zakupy...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początkujący użytkownik polerki

 

Pacjenci:

zadbany lakier biała perła Nissan 3 letni

zadbany lakier brązowy metalic Volkswagen 8 letni

 

Narzędzie:

- polerka z regulacja obrotów ale od 2500 /min, pad pomarańczowy z wypustkami

- Meguairs Ultimate Compound

 

Chce uzyskać:

- polepszenie połysku, usunięcie w jednym kroku drobnych swirli przed woskowaniem, jeden przejazd wykańczający

 

Wątpliwości:

 - czy można do takiej pracy używać środków typu AIO na przykład Sonax z serii czerwonych lub niebieskich ?

sonax-xtreme-polish-wax-3-hybrid-npt-500ml.jpg.4ac5667a273ce6003434e49c9125a31e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MaArek77 kiedyś z ciekawości kładłem wosk (albo raczej sealant - nie pamiętam) na AIO i średnio zadowolony byłem. Trwałość takiej kanapki to i tak tyle ile samo AIO posiedzi. u mnie to było ok. 1,5 miesiąca (3D Speed). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, CarlosBlack napisał:

Bardzo fajnym produktem na "szybkie" akcje jest też AD cherry. Wprawdzie nie wycina a wypełnia,  za to łatwość i przyjemność pracy bajka. 

No super. Ale pytałem czy jest sens próbować Megsem UC bo mam całą butelkę a kiedyś stosowałem go ręcznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MaArek77 to uniwersalny środek.

Pytanko. Jaki środek kupić do mycia kostki i elewacji? kostka po budowie więc głównie odszczurzenie. Elewacja normalne mycie. Mam też do zmycia mur na którym jest mech i inne rzeczy. Będę chciał go potem malować. Niekoniecznie musi być killer. Coś bezpiecznego dla amatora - nigdy nie myłem kostki 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.03.2022 o 10:17, peciu napisał:

Świetny aplikator 👍

16 godzin temu, Putkowski07 napisał:

Drodzy forumowicze poszukuje fibr do docierania past. Czy waxpro nolimit są dobrym rozwiązaniem? Teraz na nich trochę popracowałem i są niezłe. Szukam czegoś bo potrzebuje fibr kupić około 20sztuk ma ktoś coś lepszego? 
 

Możesz śmiało zakupić

https://www.amazon.pl/KIRKLAND-SIGNATURE-713160-pluszowe-mikrofibry/dp/B00GARQKII

13 godzin temu, zeea napisał:

Chyba lepiej jak byś to obrobił oklepaną Enigmą, która cos tam wytnie i fajnie zabezpieczy pod dalsze nakladanie czegos... 

Robiłeś kiedyś ta pastą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś miał przyjemność kłaść już nowe Evo od geyon? W łatwość aplikacji nie wątpię bo w końcu tym mają się wyróżniać. Która z nowych wersji mocno przyciemni niebieski lakier w Audi? Chętnie bym spróbował z ciekawości nowego geyon a nie bardzo mam czas na testowanie każdej na innym aucie.

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 🙂

Czym zabezpieczyć odpryski na lakierze, które już zaszły delikatnie rdzą?

Średnica nie duża, ok. 0,5cm i 0,2cm.

W zeszłym roku studio detailingowe nakładało jakiś preparat reagujący z rdzą, jednak nie zabezpieczyłem tego w żaden sposób...

Lakier dookoła jeszcze nie napuchł.

Jak to teraz odkręcić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.