Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

jaki zaminnik za Victoria Concours Red Wax, cos o podobnym efekcie na czarny lakier "Black Pearl" z grupy VW?

co  warte uwagi?

Victoria juz chyba sie całkiem zawinęła :(?

Souveran sobie zobacz

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

co da lepszy połysk, efekt szkła na białym perłowym lakierze:

1. WOLFGANG Deep Gloss Paint Sealant,

2. Chemical Guys Butter Wet Wax Vintage

A może coś innego na okres letni polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabieram się za czyszczenie skóry. Wcześniej używałem clenera + odżywki. Tym razem zaopatrzyłem sie w RRC Leather clener strong i powłoke Gyeon Q2 LeatherCoat. Czy po czyszczeniu można nałozyć bezpośrednio powłoke , czy nalezy użyć jakiejś odzywki do skór?

Z góry dziękuje za wskazowki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka w praktyce jest różnica między quick wosk a quick detailer?

Wax to wosk w płynie na szybko który ma tylko zabezpieczyć, QD ma za zadanie usunąć drobne zabrudzenia jak waterspoty, kurz, odciski palców i podbić lekko wygląd (nie mylić z zabarzpieczeniem) - tyle w teorii (i na moją wiedzę)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mko13 Do każdego Magic Mist masz zawieszkę gratis, na którą możesz sobie aplikować zapach i zawiesić w aucie. Trwałość nie jest rewelacja. w aucie kilka dni. Ja używam go częściej w domu, po sprzątaniu 😄

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@david2888 jak kilka dni, to i tak dobrze.

Mam jeszcze takie pytanie. Czy środki maxifi można nanosić zwykłym atomizerem?

Drugie: czy gdybym chciał kupić opryskiwacz do tego, to wystarczy kupić pianownice ręczną? Kupić axela 3000 czy wystarczy jakaś zwykła od K2 ( jest 3 razy tańsza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
7 godzin temu, Lukaso napisał:

@Domel mógłbyś parę słów excede tire and rubber cleaner vs 4Detailer tire desire cleaner? Chyba miałeś oba? 

 

5 godzin temu, Arkeolowy napisał:

Ciężko o godnego rywala dla tego cleanera 😄

Dużo ich nie wylałem jakoś pół litra, zimówki czekają na mycie, wrzucę je na opony teraz i porównam sobie z Gyeon Tire Cleaner.

Ale w tedy nie były dla mnie jakimś WOW jeśli chodzi o domywanie szczurów. Do regularnego mycia - jak najbardziej.

Ja osobiście używam regularnie SG i ADBL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Szybkie pytanie. Czy Wheel gel od rrc nada się do dekontaminacji lakieru?  jest dość gęsty więc można go rozprowadzić gabeczka? Bądź można przy niewielkich zabrudzeniach jechać nim Clay spongiem dodatkowo na szmpon? 

Pozdr 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Tomas22 napisał:

@T2Maciek nie polecam. 

Produkty RRC narobiły już kilka szkod niektórym uzytkownikom. Lepiej dołożyć kilka zł na coś pewniejszego 😉

Mógłbyś powiedzieć coś więcej? Właśnie niedługo będę miał zamiar użyć rrc jako deirona do lakieru. 

 

@ edit

jak się kładzie dressing to odrazu się go dociera czy czeka aż wyschnie i nie dociera? Mam dressing różowy firmy detailers magic 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PIO1405 o deironie chyba nic nie słyszałem ale np. T&G już kilku osobom pozostawiał białe zacieki na felgach, plastikach czy lakierze.... Dlatego agresywna chemia czyszcząca tego producenta jest u mnie skreslona. Szampony, piany, QDki dressingi mogą być ale nic z agresywnych 😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wheel gel od rrc jest słaby, więc jak chcesz zrobić porządnie deironizacje to i tak musiałbyś nim zrobić przynajmniej dwa podejścia, gdzie inny deiron zrobi to w jednym, złudzenie niskiej ceny


coś w tym jest - bardzo szybko krwawi a domywanie słabe


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.