Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Marcin Gugu33 napisał:

Czym fusso odetkać?

Myjesz czymś zasadowym oraz z odczynem delikatnie kwaśnym. Pre-Wash moze być np. Citrus Oil, Piana też jakaś zasadowa/kwaśna np. od 4detailer czy Cleantech citrus foam. Szampon możesz użyć do odtykania/odtłuszczania CarPro Reset, ADBL Shampoo Pro bądź 4detailer(kwaśny).

P.S. Na koniec możesz psiknąć SSW i jarać się jak kropelkuje "Fusso" 🤗😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marcin Gugu33 napisał:

Czym fusso odetkać?
I czym odświeżać
 

W przeciwieństwie do powłok kwarcowych, to nie zdarzyło mi się, żeby fusso się kiedykolwiek zatkało. Było co najwyżej zwyczajnie brudne.

Nawet po pół roku bez zastosowania żadnego qd, wystarczyło tylko umyć ręcznie by kropling wrócił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, menior napisał:

Na zagranicznych forach spotkalem sie z opiniami ze szalu nie ma,trwalosc w granicach 3 miesiecy 

No wlasnie czytalem gdzies jak probowalem znalezc cos o fireball fusion wax widocznie obydwa woski leza podobnie. Jeszcze natknalem sie o wosk waxaddict quartz. Cos slyszales o nim? 

Ktorykolwiek angelwax wytrzyma warunki zimowe zakladajac ze robie 10 k rocznie i myje auto raz w tygodniu na 2 wiadra?  

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wybrać ? Zestaw Colourlocka Strong z Leder Viersegelung czy zestaw powiększony o Pu Protector ? Jak zabezpieczyć eko-skórę perforowaną ? Nie będzie ten środek wchodził w perforację fotela ? Do wyczyszczenia mam również kierownicę (8 lat nie czyszczona - 80k przebiegu) - stąd padło na stronga, fotele wyczyszczone, ale jeszcze nie zabezpieczone Kecavem light oraz tenzi czysta skóra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wanraf89 napisał:

No wlasnie czytalem gdzies jak probowalem znalezc cos o fireball fusion wax widocznie obydwa woski leza podobnie. Jeszcze natknalem sie o wosk waxaddict quartz. Cos slyszales o nim? 

Ktorykolwiek angelwax wytrzyma warunki zimowe zakladajac ze robie 10 k rocznie i myje auto raz w tygodniu na 2 wiadra?  

Pozdrawiam

tutaj masz update FB fusion po 2 miesiącach (jeśli chcesz rozumieć co mówią to włącz napisy i tłumaczenie na angielski np.): https://www.youtube.com/watch?v=w2hno4Ms7-E
To ile wytrzyma guardian czy każdy inny wosk zależy od tego czy auto stoi pod chmurką czy jest garażowane i używane na codzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - używał ktoś z was Shiny Garage Leather Cleaner Proffesional Line ? Wydaje mi się że to odpowiedni Colourlocka Strong. Potrzebuje wyczyścić skórę na kierownicy w jednym samochodzie, gdzie Colourlock Soft nie daje rady a Strong mi się skończył. Zawsze używałem Colourlocka ale jednak różnica cenowa 69 zł do 19 zł robi różnicę... Tylko trochę obawiam żeby nic się ze skórą nie stało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jagmar napisał:

Zawsze używałem Colourlocka

Z czystym sumieniem mogę Ci polecić Kecav Power jako pewniaka i jako zamiennik do colourlocka. Cena również Cię nie zabije, a będziesz miał sprawdzony środek. Co do SG na ten moment nie umiem się wypowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Kinker napisał:

Widziałem jego wypowiedź, ale była dość krótka. Liczyłem, że już ktoś coś więcej powie no i może inni użytkownicy.

Ale tej pasty jeszcze nie ma w sprzedaży nawet. Kilka osób dostało na testy i to małe pojemności. Trzeba poczekać na pełną dystrybucję, popracować na różnych lakierach i testować bo póki co raczej więcej się nie dowiemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

H9 tnie jak głupia, bez porównania do H8. Poziom wykończenia gorszy niż H8 ale może to wynikać z dostosowania bądź opracowania odpowiedniej techniki.
Każdy podnieca się nowymi pastami ale przełomem są też nowe pady. Ponoć piana robiona tylko i wyłącznie dla KochChemie.
Jeszcze chwilka i będziemy mogli "na legalu" pracować nowościami ;-) 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem..
po syfie z terminala zbożowego, spłukałem auto, piana i płukanie i brak efektu Fusso... zatķało?
Umyje jutro ręcznie ale mam tylko szampon K2 Express, uzywałem go gdy nie było fusso, osłabi go czy pomoże w tej sytuacji? 9d32d83b0648f5f4617987d757fbbc5e.jpgb70a4bd3692f9b257bfa64b9596fcbeb.jpg7c3155403d61c738ad38ffca44a678f7.jpgaa092810f08f0573f50ab677c0febdeb.jpg

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=22099]Marcin Gugu33[/mention]  ręcznie powinno zejsc. Co wyście zrobili tej biednej audicy...

No to samo pomyślałem ... moze czerwona sie obraziła za to jak sie wystroiła niebieska ;D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kupiłem Nielsen Finesse do tworzyw sztucznych i mam problem z aplikacją na desce. O ile na boczkach i pozostałych plastikach wszystko jest ok, to na desce ciągle pozostają mazy, w jednym miejscu jest ciemniej, w innym jaśniej, a w innym znów jakaś szara łata. Dodam że te plamy/smugi/mazy nie zostają za każdym razem w tym samym miejscu, po ponownym nałożeniu Nielsena są w innych miejscach, więc to chyba wina aplikacji. Aplikuję preparat na mf złożoną w kostkę i jadę. Jak to prawidłowo aplikować? Kupić aplikator z mf?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.