Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Skąd wy macie na to namiary

Ja znalazłem na OLX, wszedłem tam z nudów bo przecież nie znajdę tam lusso oro, czy SV enduarance lub insignisa (a te trzy caly czas szukam), a tu prosze - zaskoczenie. Sprawdzałem dwa razy czy to nie sen :-D
Co ciekawe jest takze na znanym portalu aukcyjnym - wlasnie sprawdzałem z ciekawości.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkurzacz WD4 da radę przy sprzątaniu swoich aut i dodatkowo kilku znajomych do 5 w miesiącu?

To zalezy jak bardzo brudno bedzie.
Sprzątam na bieżąco i korzystam z wd3, ale widze cze czasem przydałby sie tornador aby wydmuchać piasek z dywaników i wokół fotela - a tak musze szczotkować i odkurzać kilka razy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Tomas22 napisał:

Konsystencja sealantu Wolfganga ? 

Mam dziwne wrażenie że powinien być jak krem a nie woda z grudkami...

 

Masz słuszne wrażenie 👍 A Twój jest jak

45 minut temu, Tomas22 napisał:

woda z grudkami...

???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Birkhof napisał:


To zalezy jak bardzo brudno bedzie.
Sprzątam na bieżąco i korzystam z wd3, ale widze cze czasem przydałby sie tornador aby wydmuchać piasek z dywaników i wokół fotela - a tak musze szczotkować i odkurzać kilka razy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A na mokro coś nim odkurzales? Jak jest z trwałością tego filtra kartridzowego, ile razy już wymieniłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na mokro coś nim odkurzales? Jak jest z trwałością tego filtra kartridzowego, ile razy już wymieniłeś?

Nie miałem okazji na mokro.
Filtr wymieniam co 2 lata w zależności w jakim jest stanie - idzie go tez wytrzepać w razie potrzeby. Worki polecam ori - lepiej sa docięte


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, powalla napisał:

Dlaczego Wd4 chcesz brać?  On ma wszelkie cechy Wd3 , a Wd3 kosztuje tylko 250zł , czyli o 150zł taniej niż Wd4. 

Różnica tylko w kształcie i umiejscowieniu filtra z tego co widzę, to w sumie po co przepłacać.

17 minut temu, Birkhof napisał:


Nie miałem okazji na mokro.
Filtr wymieniam co 2 lata w zależności w jakim jest stanie - idzie go tez wytrzepać w razie potrzeby. Worki polecam ori - lepiej sa docięte


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Myślałem o zestawie WD3 na jednej stronce w cenie 370 zł jest kilka końcówek dodatkowo, nie wiem czy link mogę wkleić ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, powalla napisał:

Dlaczego Wd4 chcesz brać?  On ma wszelkie cechy Wd3 , a Wd3 kosztuje tylko 250zł , czyli o 150zł taniej niż Wd4. 

Poza 20W więcej mocy ssania to rzeczywiście dużej różnicy nie ma poza pojemnością i wymiarami 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie, jaki płyn do spryskiwaczy na zimę ? Że też żaden ADBL nie robi  A tak muszę się ratować czymś z BP, Orlen bo nawet Sonaxa trudno dostać  

 

Dywagacje na temat zimowego płynu do spryskiwaczy

https://kosmetykaaut.pl/topic/2357-dywagacje-na-temat-zimowego-p%C5%82ynu-do-spryskiwaczy/&share_tid=2357&share_fid=196328&share_type=t

 

Dywagacje na temat zimowego płynu do spryskiwaczy

 

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie rano na auto aplikowalem fusso 12 months. Wieczorem musze "opuścić" garaż. Czymś zabezpieczyć jeszcze fusso? Dac ssw lub qw z adbl? Chce zeby sie w spokoju związał z lakierem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Mateusz65 napisał:

pytanie, jaki płyn do spryskiwaczy na zimę ? Że też żaden ADBL nie robi 😄 A tak muszę się ratować czymś z BP, Orlen bo nawet Sonaxa trudno dostać 😕 

Sonaxa trudno dostać? :mrgreen: Tesco, Carrefour, większość Auchanów, dużo sklepów motoryzacyjnych. Na BP jest teraz bardzo dobry płyn Autolandu. Orlen (zimowy) to moim zdaniem kicha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wanraf89 napisał:

Siemanko. Pytanko dotyczace wosku AngelWax Enigma. Jaka realna wytrzymalosc tego wosku? Przetrwa zime? Nic na temat wosku ciekawego na forum nie znalazłem. 

Na zagranicznych forach spotkalem sie z opiniami ze szalu nie ma,trwalosc w granicach 3 miesiecy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.