Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

@Piter80 po skończeniu każdego elementu zmywaj, to żadne mazy nie zostaną. Ja zawsze po glinkowaniu robię szybką akcję z myciem małą dawką szamponu.

Jestem wtedy spokojniejszy, że żadne ziarenko piasku czy inny paproch nie wleci pod pad :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrac pady i pasty do 2 etapowej korekty na e39?Mam pasty sonax cutman i 04-06 oraz koch antyholo i pady żółty,czerwony,czarny i niebieski od nat oraz taki zestaw od royal pads oraz pomarańczowy pad one step od royal pads.Nie wiem czy lakier orginalny.Jest w dość dobrym stanie tylko ma dużo drobnych rysek po zimie,oraz skórkę pomarańczy.Myślałem o takim połaczeniu:

sonax cutmax+niebieski pad nat lub czerwony 

koch antiholo+czarny lub żółty pad

słupki drzwi matowe sona 04-06+zółty pad

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piter80
Co prawda nie znam się tak dobrze jak bardziej doświadczeni tutaj koledzy, ale zaczął bym chyba od sonaxa 04/06. Jak nie będzie ścinał dobrze tak jakbyś chciał to do ręki cutmax. Tym bardziej że nie wiesz jak dokładnie jest z lakierem a auto nie jest nowe. Co prawda te stare bmw mają naprawdę twarde lakiery ale trochę ostrożności nie zaszkodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś orientuje się, czy z felg, których front jest toczony na obrabiarkach CNC, jak tutaj:

20180504_151428.jpg.a8fb8b6c0c620758adb59f1a035df951.jpg

 

Zresztą tutaj widać nawet te wżery. Czy można takie fronty jakoś(jak?) zeszlifować i zabezpieczyć? Nie chcę mieć tutaj toczonego CNC, tylko polerowane alu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@igorr zapachy większości tego typu produktów są na tyle nietrwałe, że wystarczy zmienić zapach i po max. kilku - kilkunastu h cieszysz się nową wonią. 

Idealną receptą na szybki reset jest ozonowanie wnętrza, które neutralizuje większość zapachów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, potrzebuję pomocy. Zająłem się dziś wydechem, ale nie poszło po mojej myśli. Poszło APC, prick, deiron, chu-sol, papierki 1500 oraz 2500 i na koniec pasta Autosola, ale efekt mnie nie zadowala. Co jeszcze z tym zrobić? Mocniejsze papierki? Inna pasta? Używałem pomarańczowego stożka. Najbardziej chodzi mi żeby ogarnąć ranty, wygląda to słabo. 
 

IMG_20180512_211652.jpg

IMG_20180512_211722.jpg

IMG_20180512_211742.jpg

IMG_20180512_211825.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.