Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Można jednocześne lakier spryskać vampirem i tar&glue? Wiem, że istnieje car pro trix jako połączenie dwóch produktów w jednym, ale jak to jest z oddzielnymi produktami, czy nie zajdą jakieś niepożadane reakcje pomiędzy nimi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gold_Car napisał:

Panowie czy na pricku lub tarze od adbl czy sg , carpro jest informacja że jest rakotwórczy? Bo dzisiaj zdziwiłem się gdy zobaczyłem tar od gyeona z znaczkiem oznaczający produkt rakotwórczy, mutagenny...

A spożywasz go?

 

4 godziny temu, Mateusz65 napisał:

Panowie, mam zamiar przyciemnić tylne lampy w VW Passat B5 Kombi przedlift, ktoś ma jakieś pomysły czym i jak ? Jakaś folia z RRC będzie dobra do tego ? Mam pomysł na RRC Lucifer ale po wymianie zdań z nimi, to mówią że nie można przyciemniać. :/

Spray przyciemniający + bezbarwny z utwardzaczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=20967]Kostek88[/mention] a nie wystarczy wielokrotny kontakt ze skóra?, czy wdychanie rozpylonej cieczy? To jest pytanie retoryczne ...

 Z drugiej strony bardzo dobrze że jest oznaczenie bo możemy się "zabezpieczyć" i świadomie używany środka. A nie używać myśląc że jest bezpieczny, bo producent olał sprawe i nie ostrzegł nas, a za kilka lat lub na starość można mieć problemy zdrowotne ...

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
13 godzin temu, KapselK napisał:

Macie jakieś sposoby na skrzeczący dach panoramiczny? Skrzeczą uszczelki w miejscu gdzie zbiegają się szyby. Wyczyściłem je APC ale nic to nie dało. Może jeszcze raz wyczyścić i zadressingować? 

Samo umycie APC niewiele da, bo wysuszy uszczelkę i będzie mało elastyczna.

Umyj APC i posmaruj uszczelki 1Z Neztzett Gummi Pflege Stift. Sztyft od 1Z świetnie odżywia uszczelki i robią się miękkie i przyjemne w dotyku.

Powinno pomóc ;)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam dylemat.

Mam obecnie Marolex apex 3000 bez tej sprężarki automatycznej.

Co lepiej kupić ? 

1. Dokupić do Marolexa kompresor i go przerobić do działania automatycznego.

2. Zakup myjki ciśnieniowej do 600zł (myślę nad nilfisk 135) oraz dokupienie pianownicy.

Który z tych wyborów byłby rownież korzystniejszy w zużywaniu piany aktywnej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.