Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję ciężkich heavy metalowych brzmien. Potrzebuje uprzykrzyć życie sąsiadom z dolu. poleci ktoś coś ?

Przy okazji kupię mocne kolumny, jakość dzwieku nie wazna, byle były mocne :D

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RafalB całkiem serio. Nie był to pierwszy raz a dźwięki jakie z siebie wydają ( taka psychoza ostra ) + estoński język są bardzo drażniące :)

A ja nie lubię się bawić w policjantów :)

Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Tomas22 napisał:

Poszukuję ciężkich heavy metalowych brzmien. Potrzebuje uprzykrzyć życie sąsiadom z dolu. poleci ktoś coś ?

Przy okazji kupię mocne kolumny, jakość dzwieku nie wazna, byle były mocne :D

Polecam Altusy :) Tu nie jakość się liczy, tylko powien zakres dolych rejestrów ;) To ma dudnić hyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, CoolBreeze napisał:

Jak oceniacie szczotkę Excede Ergo Upholestry & Leather Brush - miękka / średnia / twarda?

Szczerze polecam.
Nie za twarda, nie za miękka. Po wyczyszczeniu całej skóry w superbie wygląda jak nowa.

Mam porównanie do szczoteczki colourlock i K2 i ta od Execde najbardziej przypadła mi do gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzechu23, dzięki. Akurat mam szczotkę od Excede i wydała mi się jakaś taka miękka. Ze skórą może to ok, ale czy do materiałowej tapicerki się nada? (dopiero jestem przed czyszczeniem) Czy lepiej twardej szczotki szukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytanka, jak sobie radzicie z rdzawymi nalotami na tarczach hamulcowych po deioronizerze (wiem ze przejade sie i znikna, ale np. Jak robicie auto dla klienta i wszystko git a tarcza ruda)
Jak najwygodniej polerowac doły drzwi i progi zeby sie nie schylac?
4 kobylki i jazda czy sa inne patenty?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=2113]Domel[/mention] z atomem trzeba troszkę szybko działać... Mysle, że wielu będzie stwarzał problem z aplikacją co w końcowej fazie stlamsi ten produkt. Jakimi środkami działasz przed atom-em bo to również jest istotne ?

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
19 minut temu, SylPio napisał:

z atomem trzeba troszkę szybko działać... Mysle, że wielu będzie stwarzał problem z aplikacją co w końcowej fazie stlamsi ten produkt

dlaczego ?

19 minut temu, SylPio napisał:

Jakimi środkami działasz przed atom-em bo to również jest istotne ?

tzn ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz może porownanie do innych past? Np menzerny 3w1, scholl s17 lub tych co używałem?
Fg400 (ma pakiet menzerna 400.2500.3500) ładnie tnie i wykańcza Ale to pasta cating. więc może być bałagan. ADBL aio raczej do miękkich lakierów.
ale to co ostatnio zrobił mi dobrze sonax to petarda. ot takie moje dośwadczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
4 minuty temu, alexander.p napisał:

ADBL aio raczej do miękkich lakierów.

Aio od adbl do miękkich ?? Jak to aio na miekkim zostawia balagan jest scierne i robi na miekkim ryski 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.