Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak przegonić sikorki? Mam dwie i skaczą mi po aucie najgorzej to opanowały lusterka boczne jak na tym filmie

. Już nie wspomnę o odchodach ... Złapać nie da rady przegonić na 2 min i dalej jazda najgorzej z rana. Ps. Garażu nie mam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chcialem zapytać jak prać szmatki po użyciu ich z tar & glue oraz ironx ?
Zabralem się do nich w łazience.... Cale mieszkanie do wietrzenia, teraz siedzę w przeciagu i dalej śmierdzi. Szmatki wyrzucilem bo oddychać się nie da ... jeszcze na samą noc... porażka. Ogólnie uzywacie tych środków ze szmatkami?


Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chcialem zapytać jak prać szmatki po użyciu ich z tar & glue oraz ironx ?
Zabralem się do nich w łazience.... Cale mieszkanie do wietrzenia, teraz siedzę w przeciagu i dalej śmierdzi. Szmatki wyrzucilem bo oddychać się nie da ... jeszcze na samą noc... porażka. Ogólnie uzywacie tych środków ze szmatkami?


Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka


ojezu
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś porównywał Soft99 Fusso Coat 12 Months Dark Colour  z Soft99 Authentic Premium?

Zastanawiam się nad kupnem jednego z tych produktów tylko już sam nie wiem który daje lepszy lefekt.

Na trwałości jakoś mi strasznie nie zależy ważne żeby poleżał miesiąc ( jak wytrzyma dłużej to też spoko  )

Pomożecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RafalB jeśli już koniecznie chcesz przecierać czymś powierzchnie potraktowane T&G/Ironx, to najlepszym wyjściem jest użycie pędzelka lub nawet jednorazowych gąbek. Doskonale nadają się te czarne aplikatory do opon pocięte w pół :good: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, alexander.p napisał:
13 minut temu, RafalB napisał:
Witam. Chcialem zapytać jak prać szmatki po użyciu ich z tar & glue oraz ironx ?
Zabralem się do nich w łazience.... Cale mieszkanie do wietrzenia, teraz siedzę w przeciagu i dalej śmierdzi. Szmatki wyrzucilem bo oddychać się nie da ... jeszcze na samą noc... porażka. Ogólnie uzywacie tych środków ze szmatkami?


Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

 

ojezu

Naprawdę szczerze proszę Cię o przemyślane posty wnoszące coś do tematu :)

@RafalB  

Nigdy nie miałem powodu by deirona czy tar&glue używać z fibrami. Jeśli miałem jakiś uporczywy klej to używałem ręcznika papierowego delikatnie nasączonego dana chemia i on sam przyklejał się tam gdzie chciałem. Nigdy ale to nigdy fibry.

Raz użyłem prickbort (niewielka ilość) na plamę z żywicy na bluzie. Psiknalem i wrzuciłem do pralki... Smród z pralki przez 3 dni i kilka razy włączałem ja na pusto by się jakoś wyczyściła :)

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę szczerze proszę Cię o przemyślane posty wnoszące coś do tematu
[mention=21819]RafalB[/mention]  
Nigdy nie miałem powodu by deirona czy tar&glue używać z fibrami. Jeśli miałem jakiś uporczywy klej to używałem ręcznika papierowego delikatnie nasączonego dana chemia i on sam przyklejał się tam gdzie chciałem. Nigdy ale to nigdy fibry.
Raz użyłem prickbort (niewielka ilość) na plamę z żywicy na bluzie. Psiknalem i wrzuciłem do pralki... Smród z pralki przez 3 dni i kilka razy włączałem ja na pusto by się jakoś wyczyściła
moja spontaniczna reakcja :) czy ironia z Twojej strony?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RafalB napisał:

Walczylem z zarosnietymi felgami, tarłem, docierałem, wycieralem aby powierzchnia byla sucha i kladlem następną warstwę. Felgi w strasznym stanie były.

Ja bym to uratował, ale do tego trzeba metodycznie. Wymoczyć w roztworze jakiegoś odplamiacza, choćby taniego oxy, zaprać i potem pewnie ze 2-3 razy wyprać. No ale żeby przynieść do domu, to by trzeba było najpierw chociaż trochę powalczyć na zewnątrz, właśnie z tym "praniem wstępnym". Kilka razy udało mi się tak odratować mikrofibry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.