Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad trwałą niewidzialną wycieraczką, zawęziłem wybór między Gyeon Q2 view kit a FX Protect Rain Shield. O produkcie FX nie znalazłem nic na forum, co byście polecili z tych dwóch :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kolo100 napisał:

Ja będę pierwszy raz stosował NW i zamawiam RainX... Cena świetna a jakość też względnie dobra.

Rain X uzywam i za swoją cene jest super. Niestety nie mam warunków w mieście, żeby często cokolwiek nakładać na auto, czasem wybieram sie na wieś i tam mam spokój i warunki ale porzucam standardowe dressingi na rzecz trwalszych rozwiązań. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, grabek246 napisał:

A cos w klasie ekonomicznej?😂

W klasie ekonomicznej trzeba polować na kopię mothersa w Lidlu :)

A tak to w sumie każda szczotka się nada :) marketowe itp. 

@Piter80 

@e36ace co sądzisz o produkcie kolegi ? Miałeś w swojej ofercie ten produkt.

4 godziny temu, Piter80 napisał:

Panowie zakupiłem ostatnio Herrenfahrt Spruhglanz i w środku pływają takie pomarańczowe grudki.Czy produkt nadaje się do użycia?

D8ADEADA-94A6-4579-8E62-EE080BF81746.jpeg

Musiałem zacytować zdjęcie. Przepraszam. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, grabek246 napisał:

A cos w klasie ekonomicznej?😂

Jakikolwiek market typu tesko czy inny kerfur, na dziale sprzętu kuchennego kup sobie za kilka złotych zestaw szczotek podobnych do tego co wklejał wyżej domel. Za zestaw 3 sztuk w różnych wielkościach i sztywnościach zapłaciłem niecałą dychę, do opon jak znalazł... chociaż pewnie zznajdą się tacy co stwierdzą, ze szczota do garów zniszczy oponę albo nie domyje tak jak dedykowana ;)

3 godziny temu, kolo100 napisał:

Panowie to ja też się podłączę odnośnie ADBL INTERIOR QD.

Czy ten QD służy do odświeżania wnętrza z nałożonym dressingiem?

Generalnie używam natural looka ale właśnie po tygodniu , dwóch mam kokpit zakurzony. Często zmywam stary dressing APC i nakładam NL ponownie a czasem na stary.

Czy ADBL QD aplikuję na mikrofibrę i "przejeżdzam" po kokpicie z wcześniej nałożonym dressingiem?

To jest tak jak z QD do lakieru gdzie stosujemy go po myciu na wcześniej nałożony wosk?

Tak IQD jest do szybkiego odświeżania całego wnętrza. Możesz nim walić prawie na wszystko, zegary, wyświetlacz nawigacji itp itd. Ma lekkie właściwości czyszczące wiec jak będziesz często używał warto raz na jakiś czas odświeżyć dressing.... produkt byłby idealny gdyby nie zapach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DaV napisał:

Zastanawiam się nad trwałą niewidzialną wycieraczką, zawęziłem wybór między Gyeon Q2 view kit a FX Protect Rain Shield. O produkcie FX nie znalazłem nic na forum, co byście polecili z tych dwóch :)?

Miałem, a w zasadzie mam NW FX Protect GLASS SHIELD GS3 i szczerze mówiąc nie polecam, nie dało się tego zaaplikować tak aby to poprawnie działało, kontaktowałem się z producentem, niestety olali sprawę i zostałem z kasą wywaloną w błoto. 

 

Taką odpowiedź między innymi dostałem od nich: 

Spoiler

Sam w sobie jest dobrym produktem, natomiast odpowiednia aplikacja jest niestety ciężka i wystarczy 1ml produktu za dużo i Niewidzialna Wycieraczka nie będzie działać jak powinna, dlatego też zdecydowaliśmy na wycofanie go ze sprzedaży

Niestety poprawna sztuka mi się nie udała, po 2 autach i 3 próbach na nich odpuściłem.  I o ile powłokę na felgi mają bezproblemową, o tyle na kolejną NW od nich bym się nie zdecydował.

 

Bierz  Gejona :)

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak IQD jest do szybkiego odświeżania całego wnętrza. Możesz nim walić prawie na wszystko, zegary, wyświetlacz nawigacji itp itd. Ma lekkie właściwości czyszczące wiec jak będziesz często używał warto raz na jakiś czas odświeżyć dressing.... produkt byłby idealny gdyby nie zapach
Pływak a mówisz o starej wersji czy tej limitowanej? Zamówiłem ten nowy, nie wiem jaki ma zapach....
Nie no raz w miesiącu będę nakładał nowy dressing a QD żeby zniwelować kurz...

Wysłane z mojego SM-T813 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary ale miałem okazje powąchać też nowy i dla mnie oba kiepski zapach mają. Taki damski kwiatowy no ale oczywiście zapach to rzecz subiektywna więc może Tobie będzie odpowiadał
Kurde nawet jak nie będzie pasował to chyba szybko się ulotni? :) w końcu to QD a nie perfumy...

Wysłane z mojego SM-T813 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak zostawisz uchylone drzwi na chwile to szybko wywietrzeje chociaż fibra potrafi jeszcze długo trzymać zapach dlatego nie zostawiam jej w aucie.
Nie no wiadomo... U mnie każda fibra po operacji idzie do prania :)
Ważne żeby ten QD spełniał swoje zadanie bo już zamówiony litr dzisiaj...

Wysłane z mojego SM-T813 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kolo100 napisał:

Ważne żeby ten QD spełniał swoje zadanie bo już zamówiony litr dzisiaj...

W wersji limited zapach jest ok ;) Bo ten różany ze zwykłej wersji jest zdecydowanie nie dla mnie.  

A produkt robi to co ma robić i bardzo go lubię :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wojtecki oczywiście, że się da :) Po napisaniu tekstu wciskasz enter, żeby kursor znalazł się pod tekstem, wybierasz na dole okna "kliknij aby wybrać plik" i dodajesz je pod testem plusikiem, który jest w rogu wybranego zdjęcia. Potem enterem przemieszczasz kursor pod zdjęcie, piszesz i jeśli chcesz dodać kolejne foto, to stosujesz powyższą procedurę od nowa :good:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś doradzić jakiej pasty użyć do typowego one step na DA przy lakierze Audi A4 B6 (niebieski) oraz lakierze Volvo V70 (2012 rok)(czarny metallic). Volvo posiada bardzo dużo mikro rys oraz jedno zarysowanie na dole od jakiegoś krzaka (nie jest zbyt głębokie, raczej powierzchowne, wstawię zdjęcie potem w innym temacie z zapytaniem o to). Czym to ściąć rozsądnie żeby nie kupować na początek wiele past i czym wykończycie ewentualnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, paperson napisał:

@wojtecki oczywiście, że się da :) Po napisaniu tekstu wciskasz enter, żeby kursor znalazł się pod tekstem, wybierasz na dole okna "kliknij aby wybrać plik" i dodajesz je pod testem plusikiem, który jest w rogu wybranego zdjęcia. Potem enterem przemieszczasz kursor pod zdjęcie, piszesz i jeśli chcesz dodać kolejne foto, to stosujesz powyższą procedurę od nowa :good:

omg..jak ja jestem ciemny :oops: dzięki !

 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.