Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mogę użyć Prickbort-a przed szybką akcją zwykłego opłukania auta na bezdotyku czy też jest jakieś przeciwwskazanie ? Czytałem że po odsmalaczu należy umyć dokładnie lakier więc nie wiem czy mogę tylko  spłukać. Mam problem z sadza z kominów która jest widoczna na srebrnym lakierze po deszczyku gdy po pięknych kropelkach zostają paskudne "sadzo-spoty". Auto stoi pod chmurką otoczone kopcącymi kamienicami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuję położyć carpro dlux na felgi, lampy tylne i klamki plastikowe tylne(civic ufo) - czy położenie na lampy przednie też byłoby dobrym pomysłem? Nie zepsuję tym fabrycznej powłoki zapobiegającej matowieniu? Ipa też jej nie zaszkodzi? Nie wpłynie to na świecenie? Czy lepiej odpuścić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
39 minut temu, Hep napisał:

Planuję położyć carpro dlux na felgi, lampy tylne i klamki plastikowe tylne(civic ufo) - czy położenie na lampy przednie też byłoby dobrym pomysłem? Nie zepsuję tym fabrycznej powłoki zapobiegającej matowieniu? Ipa też jej nie zaszkodzi? Nie wpłynie to na świecenie? Czy lepiej odpuścić?

Bedzie Pan zadowolony. Mam na felgach, plastikach, lampach.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RafalB ja bym wziął tą trwalszą z mosiężnym korpusem za 84 zł :good:

W tej za 59 zł cały korpus jest z plastiki, który przy ciągłym podłączaniu/odłączaniu może się szybko wyrobić i pianownicy nie będzie trzymać ciśnienia, przez co piana będzie gorszej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śruby do felg, lekki nalot rdzy. Felga ładnie wyczyszczona i  po polerce a śruby takie nie ładne. Widzialem tylko nie mogę znalesc ktoś na forum moczył śruby w ,,czymś". Myślicie że warto je wrzucić do słoika z roztworem 1:1 np Tenzi Alux ? czy może jakiś inny środek skuteczny i szybki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=21819]RafalB[/mention]  taka 
Screenshot_20180328-224309-768x1365.png&key=bcb633071cbd90802417008edcf6e22bd6f9eac6439b108fe4b81c33c7e9d58b
[mention=20115]BiałyGTi[/mention] o! dokładnie ta :good:
[mention=15508]Arkeolowy[/mention] przecież w tej korpus jest mosiężny, zaś element stykający się z "piórkami" plastikowy, więc nie widzę problemu 
Dziękuję Panowie!

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, michalwi napisał:

Tylko i wyłącznie ph 7 jest neutralne, niższe to kwas a wyższe zasada 

A jak to się odnosi co do delikatności produktu? np.na zabezpieczeniach :odo tej pory myślałem że im niższe Ph tym lepiej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.