Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Co do wilgoci ostatnio widziałem na parkingu i to nawet kilka razy że ludzie kładą w rogach szyby, możliwe że gdzieś jeszcze. Te małe woreczki np. Z butów jak są w kartonach. To się często stosuje jeżeli coś płynie np. Z Chin w kontenerach niby takie pochłaniacze wilgoci ale działają podobno okej. Lepiej niż te pseudo marketowe wynalazki.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, rapmen93 napisał:

Czy jak przeleje Dressing Koch Plaststar z oryginalnej butelki do butelki z triggerem i będę psiukac na element zamiast nasączać aplikator to zda takie coś egzamin? Uważam, że byłoby to wygodniejsze ;)

Pomysł fajny, atomizer z delikatną mgiełką i będzie ok:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 godzinę temu, mk4tdi napisał:

użycie piany

piana własna czy firmowa z myjni ?

Np Blue mynia z Czeladzi ma Detailerskie poniedziałki - używa tylko "naszych" pian - takze super bezpieczne dla wosków ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.11.2017 o 18:46, Bruuuum napisał:

Jak nie stoi w jakimś miejscu gdzie się kurzy, to tylko spłukać i odtłuścić przed woskiem.

 

23 godziny temu, wobbjack napisał:

Ja bym umył na dwa wiadra dla pewności emoji4.png

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Też myślałem w pierwszej chwili, że lepiej jednak szamponem na dwa wiadra bo IPA to mi zeżre to co cleaner dał. 

Może jeszcze ktoś się wypowie dla pewności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
23 minuty temu, eryk13 napisał:

Koledzy mam pytanie gdzie najlepiej sprawdzić sobie vin ? Gdzie najwięcej informacji za najniższą cenę będzie ?

zalezy jakie auto.

Ja ci mogę w ASo sprawdzić FORD'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maro112 napisał:

 

Też myślałem w pierwszej chwili, że lepiej jednak szamponem na dwa wiadra bo IPA to mi zeżre to co cleaner dał. 

Może jeszcze ktoś się wypowie dla pewności?

Co zeżre? Pod ten wosk lepiej odtłuścić lakier dla trwałości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Arkeolowy napisał:

Bawił się ktoś już tak więcej tym Rupes'em Mille? Na targach chwilę nim pojeździłem fajnie grzeje lakier, tnie chyba tak jak rotacja + ma ruch DA = lepiej wykańcza. Będę niedługo zamawiał kilka maszyn i tak myślę czy warto się nad tym Rupesem tak spuszczać czy dokupić krauss'a s21.

Nie miałem w rękach Mille ale słyszałem dużo dobrego na jej temat. Pracuje głownie na Rupesach mk II 15, 21. 21 bym zamienił na Mille do cięcia niż tak jak teraz 21 na talerzu 125. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dałem ojcu ExceDe Encapsulator Cleaner, zrobił 1:7 proporcje ale najwyraźniej za dużo nawalił tego na tapicerkę i zostały plamy takie jak po wodzie, pewnie tapicerka przemokła. 
Czy zastosowanie jeszcze raz Excede np. 1:15 i dokładne wyczyszczenie i od razu ściąganie tego z tapicerki (niestety brak odkurzacza piorącego) wyczyści te plamy czy zostaje tylko pranie tapicerki już? 
Na jednym z foteli jest wiele małych "kółek" po wodzie a na drugim ze 2-3 takie plamy. Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Frost jest tak zaprojektowany żeby nie naruszać NW czy elementów w okolicach szyb jak uszczelki czy elementy plastikowe . Zapach to borówka amerykańska przy aplikacji nie czuć już zapachu alkoholu .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaką polecacie skrobaczke do szyb, żeby nie zrobić za dużo rys? Jeśli w ogóle jest to możliwe?

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka


Uzywalem zawsze murski. Raczej sporadycznie poniewaz jezdzi ze mna zawsze odmrazacz. W fordach zreszta nie mam problemu bo mam podgrzewane szyby przednie. Murska obserwujac opinie nie rysuje szyb jak plastik.... Dziwne troche ale tak juz jest.

Wyklikane ze smartfona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.