Skocz do zawartości

Shiny Garage Pre-Wash Citrus Oil


krd

Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, Domel napisał:

Pewnie, że można 🙂

Mnie to by interesowało vs. ValetPro Citrus i Clean Tech Co Citrus.😁

No bo VS. Koch GS i EcoShine - to u mnie SGCO lepiej wypadł, domył, a i chusteczka po SGCO najczystsza 😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Domel napisał:

W oprysku czy pianie ?

tenor.gif?itemid=4820522

 

 

Oprysk bo SG w pianie jest mało skuteczny. A oprysk sam widziałeś robi co trzeba. Dzisiejsza Fiesta u mnie to była 3 tyg nie myta, brudu grubo, zeszło wszytko do zera. Jak na opcje bezdotyk to całkiem nieźle.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to uwaga !!

Tak działa u mnie CO przy dawce 200ml (!!!) na 1,7-1,8 litra wody.

CO poleżał około 5 minut w tej dawce.

 

 

Bierzemy chusteczkę

DSC_0844.JPG.d178bd95f42b8ca0ca2338cf837ec351.JPG

 

I tak wygląda chusteczka

DSC_0845.JPG.4f253d378ba59247cd901314f508a7dd.JPG

 

 

Podtrzymuję niniejszym moją opinię o tym produkcie - zapomnieć o nim bo badziew straszny. Może dla kogoś kto nie miał Magi w ręku CO jest fajne. Ja w poszukiwaniu czegoś na zimę na bezdotyk wracam do pianowania i do jedynie słusznej piany która jest lata świetlne lepsza jako pre-wash od tego wynalazku

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strus a ja mam odmienne zdanie o SG CO 🙂 no ale jak to Ty mówisz "masz inny lakier" i wszystko na twoim samochodzie inaczej się zachwuje 😛  - spływa szybko 😄 

eeeee może Citrus też szybko spływa z lakieru przez co nie wiąże się z brudem 😛 (pisze to bez uszczypliwosci ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, david2888 napisał:

może Citrus też szybko spływa z lakieru przez co nie wiąże się z brudem 😛 (pisze to bez uszczypliwosci ) 

No bez przesady bym prosił. Magi to ja po 20 minutach spłukuję bo mi się dłużej czekać nie chce a ona sama z siebie spłynąć nie chce.

 

16 minut temu, Syrio napisał:

Strus Ty znasz historię blacharsko lakierniczą swojego auta?

Znam. Mam maskę po lakierowaniu i jeden błotnik. Reszta jest w oryginale.

 

37 minut temu, david2888 napisał:

wszystko

Nie wszystko. Twarde woski tylko.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 godzinę temu, Strus napisał:

Podtrzymuję niniejszym moją opinię o tym produkcie - zapomnieć o nim bo badziew straszny. Może dla kogoś kto nie miał Magi w ręku CO jest fajne.

Dobrze, że dodałeś "moją" 😉  u mnie zaś Magi nie działa a citrus jest super 🙂😉

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Domel napisał:

Boje się 😛

Nie ma czego, troche jeszcze brakuje do oprysku pod bezdotyk któego stosowalismy dawno dwano jak jeszcze pracowałem na myjni ręcznej, tamten zjadał chromy, anody, rozupszczał smołe i klar 😄
Trf-a zużyłem już pół 5l w samych opryskach, wiekszosc na bezdotykw w zime, dużo pod mycie na dwa wiadra, domywa bardzo dobrze, chromy są takie same, anody też się nie psują, fusso i powłoka nic sobie z niego nie robi, bilt hamber finis poczuł się lekko gorzej. Wiadomo ze to nie jak umycie gąbką ale jak na zime w sam raz 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinienem w temacie Shiny Garage, ale mam ValetPro Citrus Pre-Wash i w oprysku 1:9 jak i w formie piany 1:5 nie zbiera brudu prawie w ogóle jak u @Strus nawet nie robiłem testu chusteczki, ani płatka kosmetycznego bo brud było widać bardzo mocno. Przypuszczam, że taki sam efekt by był po samym spłukaniu wodą z myjki  😞  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Ok spoko rozumiem 🙂 My o oprysku na etykiecie akurat nic nie piszemy 🙂
Do pianownicy ręcznej wpisaliśmy 1:40 ale i 1:100 się pieni bardzo dobrze. Zawsze wolimy wpisać nie to maksymalne możliwe rozcieńczenie żeby klient mógł się miło zaskoczyć niż rozczarować 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.