Skocz do zawartości

Shiny Garage Pre-Wash Citrus Oil


krd

Rekomendowane odpowiedzi

@david2888 nie wiem jak auto było brudne, ale mimo wszystko obstawiam się stężenie jakie dałeś (1:40) było zbyt słabe (przy zalecaniu przez producenta 1:20)

U mnie wczoraj 3-cie podejście do SG Citrus Oil na bezdotyku. Rozrobione standardowo 50ml na 1l wody. Odczekane 4-5 minut i spłukanie za 2 zł :)
Od razu lepsze samopoczucie jak auto czyściutkie ;p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
11 minut temu, BiałyGTi napisał:

@Domel kupujesz 5L dla siebie czy moze szukasz kogos na poł ??

 

jesli tak to znalazłes :D

 

11 minut temu, BiałyGTi napisał:

@Domel kupujesz 5L dla siebie czy moze szukasz kogos na poł ??

 

jesli tak to znalazłes :D

Szczerze?  przepraszam, jestem egoistą biore 5l dla siebie i nie zamierzam sie z nikim dzielić :D  Hahahahaha  ;)

A tak na poważnie to obiecałem żonie że do konca roku nic juz nie kupię  ;p

Został mi jeszcze litr także dokończę go :P  a potem dam Ci znać  jak coś  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
6 minut temu, Domel napisał:

 

Szczerze?  przepraszam, jestem egoistą biore 5l dla siebie i nie zamierzam sie z nikim dzielić :D  Hahahahaha  ;)

A tak na poważnie to obiecałem żonie że do konca roku nic juz nie kupię  ;p

Został mi jeszcze litr także dokończę go :P  a potem dam Ci znać  jak coś  :)

ok to czekam na wiadomosc :P jak nie to na wiosne kupie tez sobie 5L i bede ja meczył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Domel napisał:

To teraz zrób tak ze jedna cala strona tylko magi druga cala SG. Ponieważ dzielenie na pół jednej strony jest nie obiektywne bo tył a przód na jednej stronie mają różne stężenia brudu

Ok, się zrobi w weekend 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również przetestowałem Citrus Oil samochód  2 tygodnie nie myty największy syf to do listew błoto wywieziono z pul przez burakowców. Test wykonany z pianownicy. Blachy fajnie umyte jedynie na listach plastikowych trzeba była ruszyć pędzelkiem bo błota była bardzo gruba zaschnięta warstwa. Drugi wniosek że pianownica kwazar 2l na omega przymała. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie. Demineralka na bezdotyku tez jest ciepla tak? Bo zastanawiam sie jak by to bylo z szybka akcja kolo domu z myjki cisnieniowej. Mialoby to jakies znaczenie? Bo czasami jest malo czasu na ksiazkowe mycie wiec bylaby to dobra alternatywa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal126

Magifoam daje 30~40ml na 1.5l wody w ręcznej pianownicy w zależności od zasyfienia i piana leży ok. 20min.Po takim długim leżakowaniu auto jest przyzwoicie umyte.Oczywiscie z Lsp.

Wystarczy psiknąć SSW i reszta zostaje na szmacie a auto cycuś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u was na myjkach ale moich okolicznych obsluga niechetnie pozwala na swoja piane , a stosujac pompke z  pre washem SG wlewam roztwor do butelki po „ludwik do mycia szyb” i lece auto gdy widze  ze poprzedni myjacy juz plucze swoje i za chwile wjezdzam. Obsluga nie zwraca uwagi a nawet jakby to pokazujesz mu butle i glowy ...piany z pianownicy recznej nie da sie ukryc przed wprawnym okiem obslugi ;) Oczywiscie sa myjki gdzie im to zwisa , no ale wtedy to zabieram wiadra i heja ;) 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 godziny temu, powalla napisał:

Instrukcje tylko „facetki” czytaja, prawdziwi faceci nie czytaja! Kolega jak widac 100ml testerek woli przeznaczyc na 4 bezsensowne testy niz 2dobre mycia ;) 

kto ? ja ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
35 minut temu, Gardor napisał:

A czy mógłby ktoś porównać to cudo od shiny garage np. Z surfexem hd w stężeniu 1:5 lub 1:10?

wyslij mi probke z NO i przetestuję ;) mam bana na zakupy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym dołączyłem do fanów SG Pre-Wash Citrus Oil. Korzystają z ładnej pogody postanowiłem umyć samochód tylko przy pomocy  w/w produktu. Roztwór przygotowany zgodnie z zaleceniami producenta  50 ml na 950 ml ciepłej wody i wlany do butelki SG z opryskiwaczem Canyon. Wjazd na myjnię butelka w dłoń i atakuję, niestety miałem małego wroga w postaci wiatru co utrudniało nałożenie środka. W najbliższym czasie trzeba się wyposażyć w opryskiwacz ciśnieniowy. Trochę się człowiek  namachał tą butelką wokół cytrynki, ale się udało.Czekam ......... zalecany czas i ruszamy z monetą do automatu. Wybór woda demi i jedziemy z płukaniem. Efekt jaki zastałem po spłukaniu jest bardzo zadowalający. Samochód czysty i kropelki wróciły na dolnych partiach. Na samochodzie Coli od około miesiąca wsparte SSW (nie mogłem się powstrzymać przed spróbowaniem:D:D)Tak jak @Domel pokazywał w testach jest to dobry środek do szybkich akcji na myjni. Szkoda że nie miałem czasu na robienie zdjęć ale się nadrobi tą kwestię następnym razem. Generalnie jest to produkt który każdy powinien mieć w domu. Przy następnych zakupach pokuszę się zakup Magi dla porównania.

@ShinyGarage dobra robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.