Skocz do zawartości

Tenzi Detailer - poszukujemy testerów naszych produktów


tenzi

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, tenzi napisał:

zapach samochodowy 625 HP

Właśnie miałem o nim napisać, zmiażdżył wszystko co do tej pory miałem do auta, zapach trafiony QFA idealnie, zwyczajnie jakby był dla mnie.

TFR, trochę nie ta pogoda na takiego zawodnika, ale zobaczymy

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Jeśli chodzi o pytania dotyczące testów TFRa to metoda aplikacji jest prosta: spryskać, odczekać 1-2 min (oczywiście nie dopuszczając do wyschnięcia) i spłukać wodą pod ciśnieniem. Proponujemy 2 kierunki testu:

- pre-wash na naprawdę brudne samochody;

- odpowiednik proszku na myjni na bieżące zabrudzenia; czyli szybkie mycie bezdotykowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Pojawiły się już pierwsze testy - dzięki 🙂 Proponujemy w kolejnych zwrócić też uwagę co dzieje się z ewentualnymi powłokami po użyciu naszego TFR...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, tenzi napisał:

Pojawiły się już pierwsze testy - dzięki 🙂 Proponujemy w kolejnych zwrócić też uwagę co dzieje się z ewentualnymi powłokami po użyciu naszego TFR...

U mnie pacjent był bez LSP. Teraz sprawdzę jeszcze na czymś z woskiem itp, zobaczymy czy podgryzie czy może nie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Dystrybutor

Uwaga, uwaga! Mamy kolejny produkt do przetestowania. chodzi o płyn do impregnacji tkanin/powierzchni tekstylnych. Zdajemy sobie sprawę, że produkt specyficzny i nie w każdym samochodzie da się zastosować, dlatego prosimy o przemyślane zgłoszenia. 

IMPREGNACJA TKANIN to nowość w naszej ofercie. W przeciwieństwie do wcześniejszych receptur nie powoduje usztywnienia tkaniny, a ponieważ jest stworzony na bazie wody - można go aplikować na jeszcze wilgotną powierzchnię (bo, że czystą to wiadomo! 🙂 ). Jego zapach również nie jest męczący.

Proponowane zastosowanie to tekstylna tapicerka czy dywaniki.

Wstępnie planujemy rozesłać 10 produktów, a kolejność zgłoszeń - jak to u nas - nie będzie miała (prawie) żadnego znaczenia. Zapraszamy! 🙂  

  • Okay 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.