Skocz do zawartości

Tenzi Detailer - poszukujemy testerów naszych produktów


tenzi

Rekomendowane odpowiedzi

1.Mumins

2. rygryss, jak zawsze chętny

3. Arkadio_Gdansk

4. Ppatryk

5. SiWyJDM

6. Smerf91 - jako QD + szyby

7. Grzechu23

8. powalla 

9. MrSiroko

10. vlodek2532 jako QD i szyby

11. Streat

12. Lodowa (chyba że to stara wersja rls to odpadam bo mam i stosuje) 

13. Sodol

14. tryhp3

15. ValiooX, właśnie myślałem nad kupnem 

16. Pablo15005

17. Damiano2007

18. Analyzator, jako qd i szyby bardzo chętnie 

19. adi1509

20. kruchytk15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Mumins
2. rygryss, jak zawsze chętny
3. Arkadio_Gdansk
4. Ppatryk
5. SiWyJDM
6. Smerf91 - jako QD + szyby
7. Grzechu23
8. powalla 
9. MrSiroko
10. vlodek2532 jako QD i szyby
11. Streat
12. Lodowa (chyba że to stara wersja rls to odpadam bo mam i stosuje) 
13. Sodol
14. tryhp3
15. ValiooX, właśnie myślałem nad kupnem 
16. Pablo15005
17. Damiano2007
18. Analyzator, jako qd i szyby bardzo chętnie 
19. adi1509
20. kruchytk15
21. Bitek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Mumins
2. rygryss, jak zawsze chętny
3. Arkadio_Gdansk
4. Ppatryk
5. SiWyJDM
6. Smerf91 - jako QD + szyby
7. Grzechu23
8. powalla 
9. MrSiroko
10. vlodek2532 jako QD i szyby
11. Streat
12. Lodowa (chyba że to stara wersja rls to odpadam bo mam i stosuje) 
13. Sodol
14. tryhp3
15. ValiooX, właśnie myślałem nad kupnem 
16. Pablo15005
17. Damiano2007
18. Analyzator, jako qd i szyby bardzo chętnie 
19. adi1509
20. kruchytk15
21. Bitek
22. mefONE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Mumins
2. rygryss, jak zawsze chętny
3. Arkadio_Gdansk
4. Ppatryk
5. SiWyJDM
6. Smerf91 - jako QD + szyby
7. Grzechu23
8. powalla 
9. MrSiroko
10. vlodek2532 jako QD i szyby
11. Streat
12. Lodowa (chyba że to stara wersja rls to odpadam bo mam i stosuje) 
13. Sodol
14. tryhp3
15. ValiooX, właśnie myślałem nad kupnem 
16. Pablo15005
17. Damiano2007
18. Analyzator, jako qd i szyby bardzo chętnie 
19. adi1509
20. kruchytk15
21. Bitek
22. mefONE
23. andrew-mks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Nie było łatwo wybrać, ale ostatecznie o przesłanie nam swoich aktualnych adresów z tel. kontaktowym dla kuriera poprosimy następujących Forumowiczów:

@Mumins, @Grzechu23, @rygryss, @smerf91, @powalla, @vlodek2532, @Streat, @pablo15005, @analyzator, @Bitek.

Jeszcze raz dzięki wszystkim za zgłoszenia! 

  • Dziękuję 4
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Dystrybutor

Przepraszamy za ciszę. Walczymy z przeciwnościami organizacyjnymi. Paczki jeszcze nie wyszły. Jak wiecie, ale może nie wszyscy, mamy taki zwyczaj, że do produktu głównego dorzucamy jeszcze coś do przetestowania przy okazji. I teraz też mamy taki plan, z tym, że prawdopodobnie dorzucimy Wam produkt, który dopiero wchodzi do produkcji. To się jeszcze rozstrzyga, ale jesteśmy przekonani, że będzie bardzo ciekawie 🙂

Szczegóły podamy, jak wszystko ogarniemy. Poprosimy więc Was jeszcze o cierpliwość i z góry dzięki 🙂 

  • Lubię to 2
  • Super 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
W dniu 23.10.2020 o 16:02, tenzi napisał:

Drodzy Testerzy,

Przesyłki wyszły od nas wczoraj. Ostatecznie dorzuciliśmy do nich nasze nowe zapachy - losowo. Będziemy wdzięczni za opinie. Co do testów RLS, to inwencję pozostawiamy Wam, a w razie czego zapraszamy do pytań bezpośrednich. Powodzenia! 🙂 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tenzi dzięki paczka jest. W planach starcie z watergoldem albo tac shinee jako top fusso.

 

edit: pytanka.

Produkt bazuje na rozpuszczalniku. Czy można go uzyć na wosk?

Zalecenia dot. aplikacji. Na lakier i od razu doarcie?

Na szyby. Jak się w praktyce zachowuje na przedniej szybie? mam akurat odszczurzoną i odtłuszoną ;]

IMG_20201118_095715.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka już u mnie, dziękuję @tenzi. Fajnie, że w zestawie jest Guala. Mikrofibra niestety jak dla mnie trochę za cieńka to wszelkiego rodzaju qd-ków, ale do wnętrza się przyda. Zapach trafił mi się całkiem przyjemny i na pewno będę go sprawdzał.

Pierwsze wrażenia po otwarciu RLS - IPA zmieszana z czymś bliżej nieokreślonym 😉 testy w piątek przy okazji serwisu auta z powłoką.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście pierwszym panelem testowym są białe fronty w kuchni. Wszystko co przychodzi wpada na fronty. Rozprowadzenie, dotarcie - zero problemów. Zapach drażniący. Efekt wizualny obiecujący. Nie jest tępo.

Nie aplikować na przednią szybę: https://tenziprodetailing.com/wp-content/uploads/2018/09/kt-DP-05-RLS-2019-05-20.pdf

Rozpuszczalnikiem jest jak się domyślam alkohol. To ponawaim pytanko czy nie będzie zdejmował wosków i można z niego robić top.

Pytanko bonusowe to przewidywana trwałość. Spodziewałem się więcej w deklaracji niż 1-3 mce @tenzi

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tradycyjne zdjęcie z ruskiego dywanu na magazynku. Mam i ja. Zapachem RLS nie pogardziłby sam major Suchodolski - wielbiciel Nitro. Za to butelka na spory plus. Jak zużyję RLS to na pewno wykorzystam ją do rozlewek szamponów. Sama fibra z zestawów nie jest tragiczna - na pewno półkę wyżej niż wycieruchy z "gratisów" rozdawanych przez sprzedawców na allegro.

 

Co do zapachu Back Seat: jakościowo wydaje się spoko, pierwsze sekundy daje jakąś chemiczną nutę ale po chwili się ulatnia. Sam zapach do kompozycja kwiatowo, dzika-czerwcowa róż przełamana czymś delikatnym, jakiś olejek herbaty lub drzewa, niby czuć go ale ciężko zidentyfikować. Dzięki niemu kompozycja nie jest mdła, męcząca jak to intensywne kwiaty mają w zwyczaju - często perfumy bez tego zyskują opinię "dla starej baby". Podobna do Yves Rocher Desir de Rose tylko tam czuć wyraźnie korzeń. Zapach na plus jednak definitywnie nie w moje gusta - raczej dedykowany dla kobiet. Mama się ucieszy coś czuję.

IMG_20201118_181805.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję wrzucić na 3 lakiery. Nie sprawdzałem jeszcze hydro. Połysk serio super i obok wg na tej samej masce wstydu nie ma. Aplikacja dalej bezproblemowa. Dosyć szybko odparowuje i lepiej pracuje się na bogato.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • Dystrybutor

Ruszamy z kolejnymi testami! Tym razem chodzi o produkt z linii Detailer w ostatniej fazie przygotowań: środek do mycia karoserii typu Traffic Film Remover. Wspomaga mycie bezdotykowe, w niektórych przypadkach zastępując mycie proszkowe. Sprawdza się także jako pre-wash w trudniejszych przypadkach. Bezpieczny dla powłok. Chętnych do przetestowania i zrecenzowania zapraszam do zgłaszania się. Przewidujemy rozesłanie 10 próbek. 

Tutaj zapowiedź na Facebooku: https://www.facebook.com/tenzidetailer/posts/3685295498260128

Ponieważ tradycja to jest coś ekstra, to chcemy podtrzymać naszą tradycję dołączania do głównego produktu jeszcze jakiegoś dodatku. Możecie więc w zgłoszeniach proponować, co mogłoby to być, choć nie obiecujemy, że na pewno je uwzględnimy 🙂. Również tradycyjnie nie będziemy kierować się kolejnością zgłoszeń 🙂 

Zapraszamy! 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.