Skocz do zawartości

Tenzi Detailer - poszukujemy testerów naszych produktów


tenzi

Rekomendowane odpowiedzi

1. Kamil598

2. Damiano2007

3.Marys2016

4.Dafib

5. bonderez

6. KUBA46

7.Putkowski07

8.KiziorDZN

9. jacek172-91

10 keza

11. kaka17ab

12. mancini

13. Adrian95

14. Pablo15005

15. Tomcio1

16. Grzechu23

17. Apovsky

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Kamil598
2. Damiano2007
3.Marys2016
4.Dafib
5. bonderez
6. KUBA46
7.Putkowski07
8.KiziorDZN
9. jacek172-91
10 keza
11. kaka17ab
12. mancini
13. Adrian95
14. Pablo15005
15. Tomcio1
16. Grzechu23
17. Apovsky
18. b0l5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kamil598
2. Damiano2007
3.Marys2016
4.Dafib
5. bonderez
6. KUBA46
7.Putkowski07
8.KiziorDZN
9. jacek172-91
10 keza
11. kaka17ab
12. mancini
13. Adrian95
14. Pablo15005
15. Tomcio1
16. Grzechu23
17. Apovsky
18. b0l5
19. Gardor

20. adi1509

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
W dniu 21.05.2021 o 19:32, analyzator napisał:

@tenzi alkantarę robi okej? Jaka trwałość ?

Laboratorium deklaruje, że nadaje się również na alkantarę. Co do trwałości, to oczywiście trudno określić, bo zależy od intensywności użytkowania i ilości zużytego preparatu (co przekłada się też na czas wysychania). Raczej należy ją liczyć w miesiącach. Na pewno pranie powoduje konkretne nadwerężenie ochrony, bo produkt jest na bazie wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kamil598
2. Damiano2007
3.Marys2016
4.Dafib
5. bonderez
6. KUBA46
7.Putkowski07
8.KiziorDZN
9. jacek172-91
10 keza
11. kaka17ab
12. mancini
13. Adrian95
14. Pablo15005
15. Tomcio1
16. Grzechu23
17. Apovsky
18. b0l5
19. Gardor

20. adi1509

21.adaska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kamil598
2. Damiano2007
3.Marys2016
4.Dafib
5. bonderez
6. KUBA46
7.Putkowski07
8.KiziorDZN
9. jacek172-91
10 keza
11. kaka17ab
12. mancini
13. Adrian95
14. Pablo15005
15. Tomcio1
16. Grzechu23
17. Apovsky
18. b0l5
19. Gardor

20. adi1509

21. adaska

22. tryhp3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Dzięki jeszcze raz za zgłoszenia. Poprosimy o podesłanie nam adresów do wysyłki z telefonem kontaktowym dla kuriera następujących Forumowiczów: @kamil598, @damiano2007, @bonderez, @KiziorDZN, @keza, @kaka17ab, @Adrian95, @pablo15005, @Grzechu23 i @b0l5.

  • Lubię to 4
  • Dziękuję 2
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Do mnie również dziś dotarła paczka. Zapaszek bardzo przyjemny. Mam tylko pytanie do tenzi w sprawie środka „Tapicerka”. Traktować to jako produkt czyszczący czy czyszczący + w jakimś stopniu zabezpieczający (jako taki QD do tkanin).

Dziekuje @tenzi

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.05.2021 o 15:38, tenzi napisał:

Uwaga, uwaga! Mamy kolejny produkt do przetestowania. chodzi o płyn do impregnacji tkanin/powierzchni tekstylnych. Zdajemy sobie sprawę, że produkt specyficzny i nie w każdym samochodzie da się zastosować, dlatego prosimy o przemyślane zgłoszenia. 

IMPREGNACJA TKANIN to nowość w naszej ofercie. W przeciwieństwie do wcześniejszych receptur nie powoduje usztywnienia tkaniny, a ponieważ jest stworzony na bazie wody - można go aplikować na jeszcze wilgotną powierzchnię (bo, że czystą to wiadomo! 🙂 ). Jego zapach również nie jest męczący.

Proponowane zastosowanie to tekstylna tapicerka czy dywaniki.

Wstępnie planujemy rozesłać 10 produktów, a kolejność zgłoszeń - jak to u nas - nie będzie miała (prawie) żadnego znaczenia. Zapraszamy! 🙂  

Czy te 2 produkty mają cos wspólnego z:

1. Tenzi Texwash GT

2. Tenzi Textil Prot Nano

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
W dniu 17.06.2021 o 21:08, bonderez napisał:

Do mnie również dziś dotarła paczka. Zapaszek bardzo przyjemny. Mam tylko pytanie do tenzi w sprawie środka „Tapicerka”. Traktować to jako produkt czyszczący czy czyszczący + w jakimś stopniu zabezpieczający (jako taki QD do tkanin).

Dziekuje @tenzi

Tapicerka to środek zdecydowanie wyłącznie czyszczący. Oczywiście, jak to przy tkaninach, przynajmniej połowa sukcesu zależy od całej procedury czyszczenia, a przede wszystkim od dokładności wypłukania. Jeśli planujecie użycia do płukania odkurzacza piorącego, to możecie pozwolić sobie i na obfitsze spryskanie i intensywniejsze szorowanie. Jeśli nie, bo to zabrudzenia bieżące i nie ma chwilowo warunków, albo zaberudzenie jest świeże i warto jakoś zadziałać od razu, więc użyjecie tylko szmatki, to trzeba tak działać, żeby produkt za głęboko nie wniknął.

Ale generalnie trzeba dążyć do tego, żeby po myciu preparat jak najdokładniej wypłukać/usunąć.

2 minuty temu, xadamx napisał:

Czy te 2 produkty mają cos wspólnego z:

1. Tenzi Texwash GT

2. Tenzi Textil Prot Nano

?

Co do pokrewieństwa, to 1. nie mamy już w ofercie, ale jego funkcja i Tapicerki jest podobna. Co do 2. to cały czas go mamy - w odróżnieniu od Impregnacji Tkanin to produkt na bazie rozpuszczalników, z mocnym zapachem, do stosowania tylko na suche powierzchnie i w pomieszczeniach z dobrą wentylacją.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, tenzi napisał:

to 1. nie mamy już w ofercie, ale jego funkcja i Tapicerki jest podobna.

Ok. A powiedzcie mi czym różni się w takim razie wersja Textil Wash GT od Textil Wash? Pytam bo używałem do tej pory wersji GT i bardzo sobie ją chwaliłem za cytrusowy zapach, pranie na naprawdę przyzwoitym poziomie i efekt odświeżania kolorów. Nie wiedzę, żeby Tenzi Tapicerka był oferowany w opakowaniach 5l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
W dniu 23.06.2021 o 11:00, Alfa47 napisał:

@tenzi Kiedy produkt "impregnacja tkanin" będzie dostępna na Alle? Mam swoje 2 auta, do prania, to impregnacja bym zrobił. A chodzi mi o dostawę smart 😕

To zależy od naszych dystrybutorów. Na razie na pewno jest tu: https://tenzi.sklep.pl/detailer-impregnacja-tkanin-600-ml-p-1258.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Dystrybutor

Witajcie po dłuższej przerwie!

Mamy dla Was zaproszenie do testy powłoki ceramicznej QUARTZ COAT w zmienionej formule. Wzięliśmy sobie mocno do serca Wasze (głównie) uwagi i wyniki Waszych testów trwałości. Nasze laboratorium przygotowało nową formułę. I po paru miesiącach testów zdecydowaliśmy się wprowadzić ją oficjalnie. W sklepach jeszcze tego nie znajdziecie, ale mam do rozdysponowania 10 zestawów do testów. 

Siłą rzeczy, ponieważ mamy zimę, zależy nam na osobach dysponujących garażem z temperaturą min. 16 stopni i niekoniecznie z doświadczeniem w aplikacji powłok ceramicznych. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!

  • Lubię to 3
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na aucie klienta ciężko przetestować , bo już widzę jak mi opisuje kropelki i foty podsyła 😉 ale że kupiłem  auto dla siebie i przed zimą nie zdążyłem z korektą (zostało tylko liźnięte Turtlem)  to może bym u siebie wrzucił to potestował ? W  garażu pojawiła się klima , więc temperatura to nie problem ...tzn. chyba że mróz będzie -15, to wtedy koszty grania przewyższą koszty powłoki i trzeba będzie poczekać na ok 0*C . Auto oczywiście zostanie liźnięte onestepem przed aplikacją .  Jak będzie waszą wolą porównanie np. na masce do rocznej powłoki Neoxal, to chętnie je z sobą zestawię . 

1.powalla 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.