Skocz do zawartości

Tenzi Detailer - poszukujemy testerów naszych produktów


tenzi

Rekomendowane odpowiedzi

@tenzi fajnie. Czekam na wyniki kolegów. Niestety u mnie już wszystko zabezpieczone. 

Napiszcie coś więcej o produkcie tj spodziewana trwałość, look, mocne cechy. Aplikacja wersji 1 wg zaleceń to sporo zabawy.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
W dniu 18.01.2023 o 18:03, t.sienkiewicz91 napisał(a):

Test ma być długodystansowy?

Dzięki za dotychczasowe zgłoszenia, poczekamy na więcej do przyszłego tygodnia. Sam test jak najbardziej długodystansowy. Chcemy przekonać się / pokazać przede wszystkim trwałość KOMPLETU właściwości (głównie hydrofobowości), czyli liczymy na pokazywanie zachowania powłoki w dłuższym czasie tudzież przy intensywnym użytkowaniu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Dziękujemy za zgłoszenia. Prosimy wszystkich o przesłanie nam w wiadomości adresów do wysyłki wraz z telefonem kontaktowym dla kuriera - będziemy szykować paczki. Zależy nam na teście długodystansowym, porównania mile widziane, ale niekonieczne. Klasycznie - wrażenia i zdjęcia z aplikacji i potem z regularnych (ale niekoniecznie wszystkich) myć. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Słuchajcie. Wysyłki QUARTZ COAT zaczynamy dziś. Dostaniecie gotowy produkt, pojemność 100 ml w oryginalnym pudełku z akcesoriami. Na potrzeby testu interesuje nas zachowanie się samej powłoki, bez akcji regeneracyjnych. Co do metody aplikacji - nie zmieniła się niestety. Temperatura podczas aplikacji pow. 16 stopni, czas samoistnego utwardzania 3h miedzy warstwami i 8h na końcu. Jeżeli będziecie w stanie pokazać porównanie zachowania się 1 i 2 warstw na tym samym samochodzie to super.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
31 minut temu, zeea napisał(a):

Paczka dotarła, za niedługo  pierwsze testy 👍 może warto założyć osobny temat z relacjami o tym produkcie? 

No rejczel 😉 Porządek musi byc 😉

  • Lubię to 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka dotarła. W ten lub następny weekend będzie aplikacja 😁

 

@tenzipytanko:

IMG_20230130_192421.jpg.0efbb0cbe13fecc561fff0a894e9ef59.jpgIMG_20230130_192444.jpg.a866b4cd2744cd95f328c5841171b3a9.jpg

Powłoka ceramiczno-kwarcowy czy powłoka ceramiczno-kwarcowa? Jeśli te drugie to z przodu i z tyłu opakowania jest błąd. Może mało istotny ale jest 🤪

Na opakowaniu zbiorczym oraz opakowaniu powłoki napisane odczekać 3-5 minut, natomiast w instrukcji 5-15 minut.

Na opakowaniu zbiorczym oraz na opakowaniu powłoki rekomendowane są dwie warstwy natomiast w instrukcji rekomendowane są już 3 warstwy.

Nie to, że się czepiam tylko może to jakieś błędy, które przed puszczeniem na rynek można poprawić. 

I do czego się stosować? Która wersja jest poprawna?

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też dotarła i wrzucę fotki wewnątrz , bo z zewnątrz moja wygląda identycznie jak w poprzednim poście 😉  Czytając instrukcję o tych 3 warstwach już sobie myślałem że licząc poł godziny na warstwę plus 3h przerwy plus 12h , to prawie 20h auto w garażu musi siedzieć  , czyli 2dni zajęty garaż ... jeśli byłaby to 5 letnia ochrona, to jeszcze OK ale tyle czasu dla powłoki "za stówkę" dla przeciętnego Kowalskiego może się okazać za bardzo przekombinowane i spowoduje notoryczne odstępstwa od zaleceń aplikacji. 

PS: u mnie śniegiem sypło  🥶

30953D26-6C08-4B7E-997D-DBEA9C370D9F.jpeg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@t.sienkiewicz91

12 godzin temu, t.sienkiewicz91 napisał(a):

Paczka dotarła. W ten lub następny weekend będzie aplikacja 😁

 

@tenzipytanko:

IMG_20230130_192421.jpg.0efbb0cbe13fecc561fff0a894e9ef59.jpgIMG_20230130_192444.jpg.a866b4cd2744cd95f328c5841171b3a9.jpg

Powłoka ceramiczno-kwarcowy czy powłoka ceramiczno-kwarcowa? Jeśli te drugie to z przodu i z tyłu opakowania jest błąd. Może mało istotny ale jest 🤪

Na opakowaniu zbiorczym oraz opakowaniu powłoki napisane odczekać 3-5 minut, natomiast w instrukcji 5-15 minut.

Na opakowaniu zbiorczym oraz na opakowaniu powłoki rekomendowane są dwie warstwy natomiast w instrukcji rekomendowane są już 3 warstwy.

Nie to, że się czepiam tylko może to jakieś błędy, które przed puszczeniem na rynek można poprawić. 

I do czego się stosować? Która wersja jest poprawna?

 

Dokładnie mam  te same spostrzeżenia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Dzięki za pytania i uwagi. 

Literówka na opakowaniu już była zauważona, ale będzie poprawiona dopiero przy kolejnej partii kartoników. 

Co do odczekania to niestety wszystko zależy od wilgotności powietrza. Na stronie piszemy, że odczekać 3-7 minut. ale jeśli jest wilgotno to może być konieczne i 15 min. Generalnie najlepiej najpierw czekać na efekt "sieciowania", gdy podłużne smugi preparatu zaczynają się przerywać, dzielić na mniejsze kawałki. Następnie należy delikatnie położyć szmatkę próbując przesunąć nią bez dociskania po nasmarowanej powierzchni. Jeśli opór jest duży to znaczy, że powierzchnia jest gotowa do polerowania. Tak niestety trzeba "na czuja". Ponieważ aplikuje się po elemencie, to trzeba złapać własny rytm między nakładaniem na kolejny element, a polerowaniem poprzedniego i wyszukiwaniem miejsc, gdzie "maznęło" się coś przypadkiem i trzeba to zetrzeć zanim zaschnie.

Co do liczby warstw, to rekomendujemy dwie. Trzecia miała przedłużać żywotność powłoki pow. 1 roku, ale w nowej formule nie powinna być potrzebna. Dlatego mile widziane byłoby porównanie żywotności jednej i dwóch warstw na tym samym samochodzie o ile Wam się to uda.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, tenzi napisał(a):

Na stronie piszemy, że odczekać 3-7 minut. ale jeśli jest wilgotno to może być konieczne i 15 min.

Myślę, że chłopakom chodziło nie tyle o to ile faktycznie należy odczekać, ale o rozbieżności pomiędzy informacjami zawartymi na opakowaniu i na ulotce. Miałem podobne spostrzeżenia po otwarciu przesyłki. Myślę, że warto by to było ujednolicić.

Zgadzam się też z powyższą uwagą, że aplikacja dla "Kowalskiego" faktycznie może być nieco upierdliwa. Rzuciłem okiem na butelkę pierwotnej powłoki, którą też od Was otrzymałem i w pierwszej wersji i warunki aplikacji była takie same. Dwie warstwy są jeszcze do przeżycia - o ile nowa wersja jest również PPZ (psiknij, przetrzyj, zapomnij). 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tenzi super, dziękuję za wyjaśnienie! 🙂

Czy jak na jednym elemencie np na masce podzielonej na dwie części, położę z lewej jedną warstwę a z prawej drugą warstwę to będzie pasowało? Czy jakoś inaczej mam auto podzielić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
6 minut temu, t.sienkiewicz91 napisał(a):

@tenzi super, dziękuję za wyjaśnienie! 🙂

Czy jak na jednym elemencie np na masce podzielonej na dwie części, położę z lewej jedną warstwę a z prawej drugą warstwę to będzie pasowało? Czy jakoś inaczej mam auto podzielić?

Taka wersja jest najlepsza. Gdy ten sam element karoserii ma fragment z jedną i z dwoma warstwami.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.