Jump to content

Tenzi Detailer - poszukujemy testerów naszych produktów


tenzi

Recommended Posts

  • Dystrybutor

Witajcie. Ponieważ z naszą linią Tenzi Detailer jesteśmy na rynku stosunkowo niedawno chcemy przekazać nasze produkty bywalcom tego Forum do rzetelnych testów. Oczekujemy publikacji na Forum pełnej relacji zdjęciowej i opisów z poszczególnych etapów aplikacji zgodnych z najlepszymi standardami jakie tu obowiązują. Oczekujemy rzetelności i bezstronności w ocenie. 

Chcemy testować produkty parami: na pierwszy ogień mamy Quartz Spray i Carnauba Spray, czyli nasze quick detailery z powłoką zabezpieczającą.

http://tenzidetailer.com/produkt/quartz-spray

http://tenzidetailer.com/produkt/carnauba-spray

Prosimy o 10 chętnych, którzy przetestują u siebie powyższe produkty. Pierwszej publikacji oczekujemy w terminie do 3 tygodni od otrzymania naszej przesyłki. Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i sugestie ze strony testerów. W zgłoszeniach prosimy też o podawania marki samochodu i koloru lakieru, który będzie "królikiem doświadczalnym". Jeśli pojawi się więcej chętnych - zastrzegamy sobie prawo do przyjęcia własnych kryteriów wyboru.

Czekamy na zgłoszenia!

Link to comment
Share on other sites

10. Alfa47 - Test mogę wykonać TYLKO przez najbliższe dwa tygodnie, max do 2 września.

BMW E46 Cosmosschwarz i może furki od znajomych bym wypożyczył m.in. czerwony, srebrny. Oraz VW Passat b5 la5e ale to dopiero pod koniec października. ;)

Ps. Możliwość porównania z quick detailer'ami funky witch botox, shiny garage morning dew, quick wax'y detailers magic, fireball ultimate carnauba, adbl ssw.

Link to comment
Share on other sites

Oby to się nie skończyło jak w przypadku testów SSW ADBL , testy powinni przeprowadzić koledzy którzy już długo siedzą na forum , mają za sobą już testy innych produktów i  doświadczenie . Bo w przypadku np. ADBL , rzucili się na darmowy wosk i tyle ich widzieli...

Jeżeli kogoś obraziłem , to bardzo przepraszam.

  • Lubię to 1
Link to comment
Share on other sites

Zafascynowany ostatnio QD z SiO2 chetnie przetestuje taki QD i porownam do Reloada, NGPSa, Prostuffa lub liquid elements. Czarna honda civic ufo - lakier po korekcie lub szczur zony Renault Twingo II bialy.

Link to comment
Share on other sites

  • Dystrybutor

Dziękujemy za Wasze zgłoszenia. Kierując się głównie liczbą dotychczasowych postów do testów wybraliśmy następujących Forumowiczów:

dawid2888, Grzechu23, patys, Pawel_t11, Dawid_Bojarski, Alfa47, hamilton, Swift, Posejdon i DaV.

Prosimy was o przysłanie nam wiadomości z adresem i numerem kontaktowym dla kuriera.

Jednocześnie zapraszamy kolejnych 10 osób do zgłaszania się na testy naszych bardziej czasochłonnych powłok, tj. Ceramic Wax i Carnauba Wax.

http://tenzidetailer.com/produkt/ceramic-wax

http://tenzidetailer.com/produkt/carnauba-wax

Podobnie jak wcześniej pierwszej publikacji oczekujemy w terminie do 3 tygodni od otrzymania naszej przesyłki. Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i sugestie ze strony testerów. W zgłoszeniach prosimy też o podawania marki samochodu i koloru lakieru, który będzie "królikiem doświadczalnym". Jeśli pojawi się więcej chętnych - zastrzegamy sobie prawo do przyjęcia własnych kryteriów wyboru.

Czekamy na zgłoszenia!

Link to comment
Share on other sites

1. david2888 - Peugeot 407 lift - LAKIER CZERWONY ERYTHREE - oznaczenie KJC chętnie też przetestuję Wasz wosk/powłokę. Jedynie z twardych waxow co używałem to collinite, więc chętnie to porównamy. Za 3 tyg wyjezdzam do niemiec na 6 tyg wiec moglby to byc test dlugodystansowy i w warunkach hard

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

Skoda Rapid 2016 r.kolor beż-cappuccino.Jak testować to testować.Chętnie wypróbuję i powłokę.Byłem wczoraj w Szczecinie,żebym wiedział to bym zabrał do domu od razu cały zestaw:biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.