Skocz do zawartości

Najtrwalsze woski i sealnty - tytani zimy


ghost

Rekomendowane odpowiedzi

W temacie wosków na zimę, pytanie do detailoświrów tylko z małym podwórkiem i mizianiem na bezdotyku - czyli bez możliwości zabawy w zimę. Kiedy zabezpieczacie swoje auta na zimę robiąc ostatnie porządne mycie z aplikacją powłoki na zimę? Wrzesień, październik, listopad?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pitekman Zależy jak mam czas zwykle końcówka  października, chodź w tamtym roku zabezpieczałem dwie fury w połowie listopada i już pogoda przy szykowaniu była ok 5-8 stopni. Potem nagrzewanie garażu i do dziupli.😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, pitekman napisał:

W temacie wosków na zimę, pytanie do detailoświrów tylko z małym podwórkiem i mizianiem na bezdotyku - czyli bez możliwości zabawy w zimę. Kiedy zabezpieczacie swoje auta na zimę robiąc ostatnie porządne mycie z aplikacją powłoki na zimę? Wrzesień, październik, listopad?

w ubiegłbym roku dla mnie był październik bardzo łaskawy i chyba w 2 tygodniu udało mi się zrobić pełna akcje 🙂 

zima natomiast robię oprysk z piany plus płukanie na bezdotyku a w czasie mrozów śmigam do studia i tam za około 35 zł jest mycie ręczne z suszeniem 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do DSW to jak najbardziej można go włożyć do worka z tytanami bo u mnie też bardzo fajnie sobie radził zeszłej zimy prawie do samego końca.

W tym roku również go położę, ale pewnie zestawie go ze starym fusso (wahałem się chyba z 3 lata żeby go kupić xD )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się w takim razie porówna DSW z Finis'em.

Ja rok temu się mocno spóźniłem z zabezpieczeniem na zimę. Było już zimno i zdecydowanie za wilgotno na Moonlighta. W tym roku z kolei wyrywam do przodu i ogarniam one step'a za tydzień. Co za tym idzie wlecą też zimowe woski. Dam twardym jeszcze jedną szansę 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pytanko

Co najlepiej rzucić na lakier forda hypnotic silver. w okresie jesiennym,

Na ciemne lakiery kładłem kiwami softa i było całkiem nieźle, ale świat idzie do przodu, może warto byłoby coś innego położyć niż kiwami do jasnych

Cleaner czy wymycie IPĄ będzie ok przed położeniem.

z góry dzięki za pomoc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie czytałem o wolfgangu... długo to poleży? duet masz na myśli cleaner + wosk ?

chciałbym żeby coś poleżało przez zimę.

lakier jest ładny po korekcie, chciałbym na autku to utrzymać

tak po botoxie było;) ale to na szybko na jesień zimę chciałbym coś na dłużej... bo mróz nie sprzyja wodzie za bardzo

9d686bb85bed0316med.jpg
d4e9dead7e83fc1amed.jpg
846f57a4952e73b0med.jpg
a65dce793bbc78dbmed.jpg
a6ee8db5868e8051med.jpg
58f75a0aaa1dbc29med.jpg
b30925b7c93621d6med.jpg
d3a8939c1a624124med.jpg

a5b48ce808fc23dbmed.jpg
21f4acadca190214med.jpg
683ad268a66da495med.jpg

  • Lubię to 1
  • Super 2
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@orzel_man  Tak ten duet ;D 

To jak ma być i na zimę to faktycznie jak kolega @Syrio pisze.  Bilt Hamber DSW i będzie fajne szkiełko na twoim ciemnym srebnym i odpowiednie zabezpieczenie 😛

Pisz szybciutko do kolegi @ktm950 ma na sprzedaż za 60 dyszek ;D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Freddy napisał:

.... i sztuczne oświetlenie które podbija wszystko

Taki urok zdjęć robionych niemal w każdym studiu.

3 minuty temu, V1RU$ napisał:

A co mówicie na zimę o Infinity Wax Diablo. Miał ktoś z nim styczność jak wygląda trwałość ?

Chyba @Bielutomek miał

 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój poprzedni post był w innym temacie, ale ten wydaje się bardziej odpowiedni. A zatem krótko: auto: Auris rok 2016, Kolor srebrny metalik (Ultra Silver metalik). Potrzebne zabezpieczenie lakieru przez zimę. Głównie zależy mi na zabezpieczeniu lakieru. Po glinkowaniu zestaw cleaner Dodo Juice Lime Prime + Finish Kare 1000p da radę ? Czy po cleanerze przejechać auto ipą? Czy dzięki temu wosk poleży dłużej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@V1RU$ Nie ocenie jego trwalosci, lezal dosyc krotko, by dac szanse innym. Na zime, mysle ze w porownaniu do nudnych FK, Coli, Fusso, ten wosk, moze byc ciekawy. Jednak - na zime celowalbym w Supergloss+ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bielutomek napisał:

@V1RU$ Nie ocenie jego trwalosci, lezal dosyc krotko, by dac szanse innym. Na zime, mysle ze w porownaniu do nudnych FK, Coli, Fusso, ten wosk, moze byc ciekawy. Jednak - na zime celowalbym w Supergloss+ 

Supergloss'a z + mam na jednym aucie już 4 miesiąc i ma się BDB. Choć zimą inne warunki. Dam znać bo w sumie mam testera DIablo jeszcze połowę i dam mu szansę zimą i się zobaczy co potrafi. A pytałem  bo myślałem że ktoś już go testował dłużej. Nic zostaje zrobić test długodystansowy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@V1RU$ W sumie, od chyba naszej premiery na polskim rynku, nie bylo jeszcze zimy 😄 Zeby dac mu szanse w zimie 😄
Zrob test, i pelna relacje na forum 🙂 napewno sie przyda! 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja się  zastanawiam na HoW Sapphire. Planuję go nałożyć na jedno z aut przed zimą i sprawdzić jego trwałość. Chyba że ktoś już testował go w warunkach innych niż lato?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się  zastanawiam na HoW Sapphire. Planuję go nałożyć na jedno z aut przed zimą i sprawdzić jego trwałość. Chyba że ktoś już testował go w warunkach innych niż lato?
U mnie w lato nie wytrzymuje 2msc, więc nie wiem jak może być zimą. FK np zimą leżał 4msc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.