Jump to content

pitekman

Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralna

About pitekman

Informacje

 • Imię
  Piotrek
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Województwo
  Mazowieckie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hey, mam problem z maszyną rotacyjna K2 Masner. Przy jakimkolwiek nacisku na tarcze (chociażby swobodne położenie tarczy maszyny na powierzchni) tarcza przestaje się kręcić, mimo że słychać jak maszyna pracuje. Rozkręciłem maszynę w poszukiwaniu czegoś w rodzaju sprzęgła albo czegoś co się nie zazębia i nie mogę do niczego dojść. Ruch w maszynie dochodzi aż do ostatniej zębatki przed tarczą i zanika dosłownie na gwincie. Macie jakieś pomysły? Maszyny używałem pierwszy raz, pół roku leżała.
 2. Szybka, amatorska robota z gatunku ratunku. Papierki 600-800-1200-2000, pasta K2 do lamp na futrze i powtórka na padzie finishowym. Na koniec powłoka K2 Gravon Lite.
 3. W temacie wosków na zimę, pytanie do detailoświrów tylko z małym podwórkiem i mizianiem na bezdotyku - czyli bez możliwości zabawy w zimę. Kiedy zabezpieczacie swoje auta na zimę robiąc ostatnie porządne mycie z aplikacją powłoki na zimę? Wrzesień, październik, listopad?
 4. Jakie są Wasze wskazówki przy aplikacji cleanera ręcznie? Wcześniej w temacie była mowa aby cleaner wypracować do końca i żeby nie przesadzić z ilością na aplikatorze. A jakie ruchy należy wykonywać? Kuliste, proste? Jak mocno trzeba dociskać aplikator?
 5. Gdyby ktoś chciał (tak jak ja) nauczyć się kładzenia powłoki niskim kosztem zanim zaopatrzy się w docelową powłokę to polecam aukcję 8084445147 na allegro. K2 wyprzedaje starą wersję Gravon Lite, ledwie 40zł
 6. @cleantechco Leather Cleaner Moja pierwsza styczność ze skóra w ogóle, przyjemna zabawa
 7. Poproszę o przypisanie do grupy pipoloco1@gmail.com Dziękuję
 8. Jak zalecacie przygotować lakier pod aplikację wosku? Czy Wasze zalecenia z Harcore Wax pozostają te same wobec Jodido v2? Jakiś cleaner się pogryzł? Po raz pierwszy będę kłaść wosk naturalny Zamównienie 793 złożone
 9. Cześć, forum śledzę już od dłuższego czasu - miło mi do Was dołączyć. Coraz lepiej orientuje się w kosmetykach i przygotowuje się do pierwszej polerki :)

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.