Jump to content

Kamol

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Kamol

Informacje

 • Imię
  Michał
 • Lokalizacja
  łódzkie
 • Województwo
  Łódzkie
 1. Mój poprzedni post był w innym temacie, ale ten wydaje się bardziej odpowiedni. A zatem krótko: auto: Auris rok 2016, Kolor srebrny metalik (Ultra Silver metalik). Potrzebne zabezpieczenie lakieru przez zimę. Głównie zależy mi na zabezpieczeniu lakieru. Po glinkowaniu zestaw cleaner Dodo Juice Lime Prime + Finish Kare 1000p da radę ? Czy po cleanerze przejechać auto ipą? Czy dzięki temu wosk poleży dłużej?
 2. Użytkownik sT3VE Pod wosk używa się najpierw cleaner'a, jednakże wosk soft99 fusso jest syntetykiem i lubi "tępy" lakier, więc wystarczy go tylko odtłuścić IPĄ i na odtłuszczony lakier nałożyć wosk. Jeżeli coś źle zrozumiałem to sorry. Nigdy wcześneij styczności z woskami nie miałem.
 3. Panowie i Panie polećcie coś co zabezpieczy lakier na zimę. Pacjent to Auris z 2016 roku w kolorze srebrny metalik (Ultra Silver metalik - 1F7) a więc lakier z tych miękkich. Po lekturzjakiś cleaner? e tego forum zastanawiam się pomiędzy soft99 a Finish Kare 1000p. Głównie chodzi o zabezpieczenie lakieru zimą. Na ile te woski sobie poradzą np z solą. Pierwszy raz w ogóle będę nakładał wosk na lakier, więc bardziej skłaniam się ku Finish Kare, bo wg opinii łatwiej go nałożyć. Do tego można kupić mała próbkę za około 25 zł. Z kolei Soft99 niby wytrzymuje dłużej. Czytałem, że pod Softa w po myciu wystarczy sama IPA a jak jest w przypadku FK? Też wystarczy sama IPa czy potrzebny będzie cleaner?
 4. Witam Wszystkich. Kamol z tej strony

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.