Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

@zeea @AndrewZS - mały wariat, ale napędzany (niestety) trzema cylindrami... Mimo to bardzo fajna zabawka (tylko fotele niewygodne 😄), duży plus za manualną skrzynię 💪

@Eryczek - lakier mięciutki, praktycznie całość ogarnięta one step-em (DIY Detailgold) na polishowych padach Super Shine NeoCell Yellow One Step, na rotacjach 125 mm i 75 mm (przy mniejszych elementach mniejsza rotacja napędzała zestaw polisher kit z padami 25 mm). Przy kilku nieco poważniejszych rysach - pasta 3D One, a chyba dwa razy do gry wszedł pad Honey 2Face z pastą 3D. Niestety - lakier rysuje się bardzo łatwo i pozostałości past trzeba było usuwać wilgotną i później suchą MF. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Eidos71 napisał(a):

Praca przy tym małym wariacie... 🤩

 

Marzy mi się ten mały wariat 🙂 

Pasta DIY Gold jest super! również jest bardzo wydajna. @CAR CRAZY ten DIY to w końcu coś nowego* co mnie pozytywnie zaskoczyło. 
 

*nie wspominając o nowych produktach bilthamber bo one są wszystkie sztos 😄
 

  • Lubię to 2
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem po raz kolejny mały dysonans czy umieścić to w tym dziale czy jednak co mnie wkurzyło, ale uznałem, że w każdej sytuacji trzeba szukać pozytywów, bo jednak mogło być ZNACZNIE gorzej

Ktoś (chyba?) wyparkował w moje auto. Albo zaatakował je wilkołak, ciężko jednoznacznie stwierdzić Jednak co najlepsze - stało się i nic się nie stało jednocześnie

6728e403a0c62ae6e1b66ec8e523fb26.jpg

Po dokładnych oględzinach przy myciu okazuje się, że ucierpiała tylko tablica, w koło na żadnym elemencie lakierowanym, plastiku i plasticzku nie ma nawet najmniejszych dowodów zbrodni. Zachodzę tylko w głowę kto w myśl zasady „głupi ma zawsze szczęście” jest z nas tym mniej obdarzonym


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Lubię to 5
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie nowy wzmacniacz. Jeszcze nie wiem czy go nie sprzedam alei tak zabawa w odsłuchy jest fajna 🙂

Rotel ra1592. 18kg japończyk dmucha lekko 300w na kanał 🙂 kolumny trudne ale kolega się nie poci 😉

No o leci mistrzowski set guetty

17165851748422307974664330716346.jpg

  • Lubię to 9
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.